Свети Николе
Подкатегорија:
                   
190 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trobrazden plug obrtac

Vo odlicna sostojba


3 €
или предлог цена
Денес 12:33Stocen grasok

Esenski stocen grasok


1 €
или предлог цена
Денес 12:32Claas Dominator 80

Se prodava Claas dominator 80 so kabina i seckalica heder 4m Uvoz od...


16.500 €
или предлог цена
Денес 10:54POTPIRAC ( NOGARKA)...

Potpirna nogarka za site vidovi traktorski prikolki i cisterni. Cen...


3.600 МКД
или предлог цена
Денес 09:28Plug imt 756 dvobrazen 12 inci 071314774

Plug dvobrazen ispraven 12 inci 071 314 774 071314 774


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:38Kosacka IMT

Kosackata e vo ekstara sostojba so novi noscinja. Moze zamena za rot...


300 €
или предлог цена
Вчера 17:10Fiat 650

Fiat 650vo ispravna sostojba mozna zamena za John Deere ili Fiat do 9...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:46John Deere 965H HEDER 4.3m

Kombajnata e vo ispravna sostojba GOLEMINA NA HEDER 4.3 M mozna zamen...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:46JOHN DEERE 1120

Vo dobra sostojba Odlicno socuvan Celosno ispravan


3.888 €
или предлог цена
Вчера 12:16Карданска пумпа за наводнување, двостепена 1800л

Карданска пумпа за наводнување, двостепена 1800л Пумпа за вода


1 €
или предлог цена
Вчера 11:17Балирачка клас маркан 50

Балирачка клас маркан 50


1 €
или предлог цена
Вчера 11:17Осовина за приколица

Осовина за приколица


1 €
или предлог цена
Вчера 11:17Se prodavaat tegovi za traktor

Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:55Se prodava seme detelina debarka bez zolta trava

Semeto e selektirano


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:54Se prodava detelina

ekstra klasa


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:54Se prodava seme Graor

Rekolta 2020 ekstra klasa


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:54Продавање јачмен 17t (Цена по договор)

Јачмен од Реколта 2022 (рефус)


19 МКД
или предлог цена
26 јан 20:00Se prodava silazer vo odlicna sostojba

Za info:078/435/340


1.000 €
или предлог цена
25 јан 17:58Petobrazden prasac

Prodavam petobrazden prasac za lozje skoro nov


1 €
или предлог цена
25 јан 15:00Se prodavat gresorki

se prodavaat racni i nozna gresorka noznata ima 3 metra crevo glanc...


По Договор
или предлог цена
25 јан 09:12SEME LUCERKA (DEBARKA)

Semeto e cisto za poveke informacii javete se


1 €
или предлог цена
24 јан 13:38JOHN DEERE 4240S I LANDINI 9550 6CILINDRI

Traktorite so vo top sostojba za poveke informacii javete se


1 €
или предлог цена
24 јан 13:38JOHN DEERE 1640

Traktorot raboti perfektno moze da se proba i vidi vo sekoe vreme za ...


1 €
или предлог цена
24 јан 13:38Балирачка

Исправна


2.100 €
или предлог цена
24 јан 01:38FIAT 640

Se prodava fiat 640 vo ekstra sostojba so 6000h


6.800 €
или предлог цена
22 јан 13:00Se prodavaat sealki

Se prodavaat razlicni sealki vo ispravna sostojba


По Договор
или предлог цена
22 јан 09:22Se prodava plug obrakjac

dvobrazen obrakjac vo ispravna sostojba za traktor okolu 40 konja


По Договор
или предлог цена
22 јан 09:22Se prodava masina za sadenje kompiri 4 reda

Prodavam masina za sadenje kompiri 4 reda. I masina za vadenje kompi...


По Договор
или предлог цена
21 јан 13:35Tifon za navodnuvanje

Se prodava tifon za navodnuvanje F75. Dolzina na crevoto 320 metri. K...


По Договор
или предлог цена
21 јан 13:35Pcenica

Prodavam pcenica okolu 10 tona


1 €
или предлог цена
17 јан 23:51jacmen

jacmenot e bes primesi lice za kontakt 077 554 465


1 €
или предлог цена
16 јан 18:08Се продава трактор ZETOR 10540 | traktor

Се продава трактор ZETOR 10540 со приколица ZMAJ и плуг тробразден ZE...


10.000 €
или предлог цена
16 јан 08:562 Zmajki

2 kombajni zmaj ednito e u perfekna sostojba drugiot e soliden


4.500 €
или предлог цена
12 јан 18:33Fiat 850

Fiat 85ks Godina 1970 Registriran 078-254-012 Mirko


По Договор
или предлог цена
12 јан 18:19Steyer 540

Steyer 540 Godina 1975 Ispravna sostojba 078-254-012 Mirko


3.300 €
или предлог цена
12 јан 18:19PLUG HUARD 4GLAVI

Za poveke informacii javete se


1 €
или предлог цена
11 јан 19:07Se prodava plug

Plugot e vo odlicna sostojba vo fabricka sostojba ne koristen mnogu


250 €
или предлог цена
10 јан 17:35DELOVI OD BELARUS 82.1

Se prodavaat delovi od belarus 82.1. Za poveke informacii javete se!...


1 €
или предлог цена
10 јан 17:35SE PRODAVA KRIMNER

Exstra...


390 €
или предлог цена
10 јан 17:35Jacmen refus

Prodavam jacmen refus Extra kvalitet


1 €
или предлог цена
09 јан 16:59Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам