Битола
                   
2382 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIA CEED 1.6 CRDI-85KW-116KS--MODEL 2010--PERFEKTNA!!!!

KIA CEED 1.6 CRDI--85KW--116KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --SER...


4.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

29 сеп 21:43Промовирано

Seat FR

Seat Ibiza FR FR suspenzija FR motor FR oprema *12X Air...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Opel astra 1.7cdti 80ks OPC OPREMA - KLIMATRONIK - TEMPOMAT

Opel astra 1.7cdti 80ks OPC OPREMA - KLIMATRONIK - TEMPOMAT - SPOR...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 08:07Промовирано

Seat toledo 1.9 tdi cupra 150ks

Seat toledo 1.9 tdi cupra so 150 ks 6 brzini super sostojba so sovrsh...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 05:26OPEL TIGRA 1.4 so A-Test PLIN, REGISTRIRANA, KLIMA, 2005 god

OPEL TIGRA 1.4 66kw/90ks vo ispravna sostojba proba i proverka po vas...


2.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 04:39Mercedes-Benz C220 CDI BlueEfficiency ,7G Tronic,Facelift

--Mercedes-Benz C220 CDI 170 KS -- Prva Registracija 09/2012 --Auto...


14.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 01:08Bmw x3

SE PRODAVA BMW X3 18D X-LINE KOLATA E BUKVALNO KAKO NOVA BEZ NIEDNA ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:17Mazda 3 2.0 MZR-CD

Mazda 3 2.0 MZR-CD 6 BRZINI 110kw greaci na sedista ,xenon svetla,ma...


3.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:55MAZDA 626 1.6 BENZIN--59KW--REGISTRIRANA DO 15.09 2022!ITNO!

MAZDA 626 ODLICNO SOCUVANA ITNOO!!!!


650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:20KIA CEED 1.6 CRDI--90KS--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!!!

KIA CEED 1.6 CRDI--66KW--90KS--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO...


4.690 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:20MERCEDES e 220 avtomatik

Mercedes e 220 cdi 2005 godina servisiran i registriran so zelen kart...


6.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:03Audi a5 2.0 TDI Sportback S-line

Audi a5 2.0 TDI Sportback S-line model ***FUUL OPREMA*** God: 20.1...


15.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:44AUDI A6 3.0 TDI S-Line QUATTRO FACELIFT

КОМПЛЕТНО СЕРВИСНА<<< БЕЗПРЕКОРНА СОСТОЈБА<<< FUUL OPREMA <<<


20.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:44Mazda 6 karavan (2005god.) 2.0 (120ks)

Registrirana do krajot avgust 2023god So zelen karton (dva KLUCA) kl...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 22:34BMW X5 E53 3.0d full oprema, odlicna sostojba

Avtomobilot e odlicno socuvan motor/menjac, redovno servisiran, posle...


5.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:01POVOLNO FIAT DOBLO

FIAT DOBLO PRV SOPSTVENIK KUPENO VO SALON VO BITOLA


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:56Mazda 3 GT Sport Line Edition 1.6D 109hp 2010g

Маздата е одлично зачувана со највисоко ниво на опрема. Затемнети зад...


6.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:50Audi A5 B5 redizajn

Tehnicki ispravna napraveni golem mal servis Smeneti maslo kaisi zat...


2.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:36BMW X5

Se prodava BMW X5 4.8i 355hp 2007god. so atestiran plinski sistem Lov...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:27Renault Megane

Se prodava reno megan vo ispravna sostojba ,bez dopolnitelni vlozuvan...


2.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:56Se prodava opel corsa 1.2 benzin full oprema

Kolata e vo odlicna sostojba. Oprema: Greaci na sedista Greaci na ...


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:32Fiat Punto 1.2 2002 godina Full oprema

Fiat Punto 1.2 2002 godina Full oprema El,stakla Centralno so dale...


1.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.550 €
Битола

Автомобили

Вчера 20:10peugeot 406 HDI

peugeot 406 hdi 2.0 full oprema registrirana do mart -12 -2023


900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:07Audi Q7

Продавам Аudi Q7 V-6 3.0 tdi Quattro S-line 2006. Нее на јастуци! ...


12.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:45FORD FIESTA 1.25 ZETEK ODLICNA

FORD FIESTA 1.25 ZETEK ODLICNA ODRZAVANA SERVISIRANA DZIJA MODEL FUL ...


1.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:21AUDI A8

se prodava audi a8 4.0 tdi 2004g mk registrirana cela godina bt tab...


6.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
7.000 €
Битола

Автомобили

Вчера 19:15Range Rover Sport

Se prodava Range Sport 3.6 v8 272ks tdi angliski tabli top sostojba...


4.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.000 €
Битола

Автомобили

Вчера 19:15Passat B6 2.0 8v 140ks

Se prodava Passat B6 2006/7 Motor 2.0 8v 140ks Full oprema Registr...


5.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:15MEGANE 1.5 DCI * REG.09/2023 * (+golem servis) * MOZE ZAMENA

Se prodava Renault Megane 1.5 DCI, 2009 godina, 106 konjski sili. ...


5.490 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:08Citroen c4 1.4 benzin 2008 redizajn reg.08/2023 g

Citroenot e proizveden 12 mesec 2008 godina redizajn verzija. Ne e od...


33 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:04Bmw 320d

Se prodava bmw e46 320d 136ks Kolata e registrirana do dekemvri 2022...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:54Mercedes E200cdi

E 200cdi Classic Model W211 2004godina registiran Se prodava porad...


4.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.700 €
Битола

Автомобили

Вчера 18:34Opel Astra H 1.7 cdti

Opel Astra h 1.7 cdti registrirana do 20.09.2022 Napraen mal servis m...


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:29Ford fiesta

Dobro socuvana Ford fiesta 1995 1.6 EFI novi gumi nov akumulator pal...


400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:21  НОВ ОГЛАС

Peugeot 307 benzin/plin 2006 god

Peugeot redizajn 307 so atestiran plinski ured 1.4 65kw odlichno za p...


2.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.950 €
Битола

Автомобили

Вчера 18:14Beetle 1.9TDI CABRIO.Ducati Multistrada 1100s

Mozi zamena za edno vozilo so moja doplata.nfo 077990499


11.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:13VW Passat 1.6 FSI -06 Mozi Zamena

Volkswagen Passat 1.6 - benzin, racen menuvac 6 - stepen, proizveden ...


4.770 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:06FIAT 500 1.3 Multijet 16V

Se prodava Fiat 500 1,3 Multijet 16V 75 ks. Poseduva: -klimatronik ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:55  НОВ ОГЛАС

Zastava 750 1970god.

Zacuvano


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:51Kia Sephia 1.5 2000god.

Registrirana Servisirana Centralno zaklucuvanje


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:50Кадет "Ц"

Штопови и километража,инф на моб или вибер


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:33  НОВ ОГЛАС

VW JETTA 2.0 TDI - 103KW - 2013 Canada Version

Се продава VW Volkswagen Jetta 2.0 TDI - 103KW(140HP)произведена 2013...


12.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:30TOYOTA RAV4 4X4 REDIZAJN 2.O 150KS

- KUPEN NOV VO MAKEDONIJA TOYOTA RAV 4 2.O VVTI BENZ 150 KS - TOOP ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7 €
Битола

Автомобили

Вчера 17:22Страна 1 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам