1384 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT 1.6 TDI 105KS MOZNA ZAMENA

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


10.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.000 €
Денес 09:43Промовирано

Golf 5 1.9 TDI 105hp

Se prodava Golf 5 Golf 5 1.9 TDI 105hp. Kolata ima napraveno golem ...


4.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.250 €
30 сеп 20:50Промовирано

Seat Leon 1.9 2006 godina

Seat Leon 1.9 2006 godina dizel registrirana do 26.04.2023 godina eur...


4.900 €
или предлог цена
20 сеп 23:17Промовирано

Prodavam Honda Jazz - 2002

Prodavam Honda Jazz 2002 god. Mnogu zachuvana, vo odlichna sostojba. ...


3.000 €
или предлог цена
Денес 15:43BMW 316i - benzin/plin

Kolata e vo ekstra sostojba, prva registracija 1998g, kupena vo MK. P...


2.000 €
или предлог цена
Денес 15:43Renault Megane 1.9dci

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana servisirana cetiri novi zim...


2.350 €
или предлог цена
Денес 15:15Vw golf plus 1.9tdi

Kolata e vo odlicna sostojba bez nitu edna zabeleska redovno servisir...


4.500 €
или предлог цена
Денес 15:15Golf 3 1.9sdi

Golfot e vo odlicna sostojba se dleda na slikite Registri cela godin...


1.450 €
или предлог цена
Денес 15:11Mazda 6 2.0 benzin

Se prodava mazda 6 karavan 2.0 benzin atmosverski motor so lanec 10...


2.600 €
или предлог цена
Денес 14:29VW GOLF 7 2.0 TDI 4motion prv gazda !

Se prodava vw golf 7 2.0tdi 2014 110kw(150ks) prv gazda do sega 162.0...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:19BMW 320 ,2008 ,automatik ,navi,PDC,xenon

BMW 320 ,2008 god ,automatik,navigacija,park senzori napred-nazad PDC...


5.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.000 €
Денес 14:05NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAV...


9.500 €
или предлог цена
Денес 13:49NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007 g.UVEZEN OD SVAJCARIJA

NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATEN...


6.500 €
или предлог цена
Денес 13:49HONDA CR-V 2.2.CTDI 4x4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

HONDA CR-V 4X4 2.2 CTDI 2006.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


6.500 €
или предлог цена
Денес 13:49CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA🇨🇭,PLATENI SIT...


5.800 €
или предлог цена
Денес 13:49TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D 4X4 2011 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA

TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D 4X4 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 ...


8.000 €
или предлог цена
Денес 13:49Fiat campagnola

Se prodava dzip terenski fiat campagnola motor Mercedes 5klipi nosi p...


16.500 €
или предлог цена
Денес 13:36LAND ROVER FREELANDER 4X4(AVTOMATIK-MOZE ZAMENA)-2010

LANDROVER FREELANDER PANORAMA 2.2 TD4 AUTOMATIK 4×4 2011/10 GOD SOCU...


9.000 €
или предлог цена
Денес 13:13MAZDA CX7 2.2 175HP - PRV GAZDA

Возилото е во одлична состојба,купено од овластен Мазда салон во Маке...


12.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Peugeot 308

Peugeot 308 1.6 hdi 109 ks 2009g so 6 brzini registriran servisiran v...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00JEEP COMPASS 2.0 TD 4X4 2010 g.UVOZ OD SVAJCARIJA

JEEP COMPASS 2.0 TD 4X4 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:00CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SIT...


6.900 €
или предлог цена
Денес 13:00FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN 226 hp UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


7.500 €
или предлог цена
Денес 13:00ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 120hp 88kw 2005 godina uvezena 2015 godina reg...


4.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.399 €
Денес 12:57Audi a6 2.7TDI quattro s-line 2010

✅Audi a6 2.7TDI quattro odlicna sostojba ✅Godina 2010 ✅Registriran ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:36PEUGEOT 206 1.1 BENZIN KLIMA SERVO TOP SOSTOJBA ne e uvoz

.


2.550 €
или предлог цена
Денес 12:21  НОВ ОГЛАС

Smart for four 2006god- registrirana do 06.2022

SMART FOR FOUR 1.5CDI 50KW 2006G Kolata e vo odlicna sostojba so fu...


2.800 €
или предлог цена
Денес 12:03BMW 320i 2.2 170hp m54b22 atest plin

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana cela godina. Od oprema pos...


3.500 €
или предлог цена
Денес 12:00  НОВ ОГЛАС

CITROEN NEMO 1.4 HDI - 2008 TOVARNO

CITROEN NEMO 1.4 HDI - 2008 GODINA UVEZENO OD BELGIJA MOTOR, TURBO,...


1 €
или предлог цена
Денес 11:33astra J 1.3 eco flex 2011 god

opel astra 1.3 dizel 2011 godina reg servisirana novi gumi stakl...


5.750 €
или предлог цена
Денес 11:31BMW 320D 2007 E90

BMW 320D 2007GOD 163KS SERVIS NAPRAVEN PROVERKA BILO KADE


5.500 €
или предлог цена
Денес 11:25BMW DELOVI 330D N57 M PACKET TANDEM VELES

POLOVNI DELOVI I SERVIS ZA BMW TANDEM VOZILA NA LAGER I PO NARACKA: B...


66 €
или предлог цена
Денес 11:25BMW X6 DELOVI TANDEM VELES

POLOVNI DELOVI I SERVIS ZA BMW TANDEM VOZILA NA LAGER I PO NARACKA: B...


4 €
или предлог цена
Денес 11:25BMW E60 535D 2005

BMW 535D OD OPREMA POSEDUVA -GOLEMA NAVIGACIJA -KLIMATRONIK -HE...


7.000 €
или предлог цена
Денес 11:25Seat ibiza 1.9 TDI 101hp

Seat ibiza 1.9 tdi 101hp 2007 Pogodna za vozac pocetnik Od oprema p...


3.200 €
или предлог цена
Денес 10:55Opel corsa D 1,0 12 v reg do 09/23

Ekstra zacuvana kako enterier taka i nadvoresno Ekonomicno malo kolic...


2.750 €
или предлог цена
Денес 10:50Fiat Punto/evo 2010g reg.do 08-23

Kolata e vo odlicna sostojba ednakvo na novo so servisna kniska dva k...


4.300 €
или предлог цена
Денес 10:47Fiat grande punto/evo 2010g reg.do 08-23

Kolata e vo odlicna sostojba ednakvo na novo so servisna kniska d...


4.300 €
или предлог цена
Денес 10:47VW Volksvagen-polo 1.4 benz.

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do mart 23g.1.4 benz.55kw 2...


3.450 €
или предлог цена
Денес 10:47Renault Megane 1.9dci

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana servisirana cetiri novi zim...


2.350 €
или предлог цена
Денес 10:47Vw Golf 5 Plus1.9TDI

Kolata e vo odlicna sostojba bez nitu edna zabeleska redovno servisir...


4.500 €
или предлог цена
Денес 10:47Mercedes C220 AMG Line

Servisna istorija od MakAutoStar, so visoko nivo na oprema za ovoj mo...


1 €
или предлог цена
Денес 10:46Opel Astra 2.0Dizel

Astrata e vo odlicna vozna sostojba Zdrava nema nikade skapano Regi...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:45  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам