1547 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AGREGAT GENERATORI ZA STRUJA 2 komada

se prodavat dve agregati sega uvezeni od swiss edniot e so 4 klipa be...


По Договор
или предлог цена
11 сеп 14:34Промовирано

Yamaha Yz 450 2017

Yamaha Yz 450cc 2017g Akrapovic od Grana Plus 2 Para Plastiki servis ...


3.500 €
или предлог цена
Денес 19:03peugeot speedfight 3

peugeot speedfight 3 fabricno socuvano so 3,100km 2011g 50cc so Doku...


1.200 €
или предлог цена
Денес 19:03Mitsubishi Pajero

Mitsubishi Pajero 2002 3.5 benzin Servis Komplet Napraven pali vozi R...


6.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Струга

Автомобили

Денес 19:03Piaggio 400 ie

Se prodava Piaggio 400 ie so Ch dok moze da se registrira povejce inf...


2.200 €
или предлог цена
Денес 19:03Iveco daily

- iveco dayli 3.0 -2008 godina -komora -rampa so nosivnost 1 ton ...


1 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

Денес 18:02  НОВ ОГЛАС

Bmw 418 d grand cupe ,moze zamena

Bmw 418d Grand cupe God .2015 Servisirana Reg 08.2023 Moze zame...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 16:41Bandasi.

Bandashi 14 za Golf 4, Pasat, Audi JAVITE SE NA 071 849 083


Денес 16:01Auspug Sport

Se porodva nov Auspug sport za polo


1 €
или предлог цена
Денес 16:01PREVOZ- TRANSPORT

Vrsime prvoz i transport na roba


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 16:01Perka So dugme i instalacija Covex

Perka za motor kompletna so instalacija Covex info 070873183


Денес 15:22VW Passat

VW PASSAT 2.0 TDI Full oprema


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 14:00  НОВ ОГЛАС

Ford mondeo titanium zamena so golf 6

Fordot e vo odlicna sostojba mozi zamena so moja doplata


5.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.800 €
Струга

Автомобили

Денес 13:39Bmw 418D Grand Coupe Automatik god 2016 moze zamena

Bmw 418D 2.0motor Grand coupe God 2016/15 Reg sega cela god novi gumi...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 13:33Auto Plac leo se prodava kolite Moze zamena

Otkup na koli i prodazba na kolite za povece info tel 077655777 Moz...


8 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 13:33Volvo Xc 90 2.4D 7 sedista

Prodavam Volvo XC90 od Swiss.Napraven komplet servis,4 Novi gumi Sava...


7.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 13:27HONDA ACCORD 110KW AUTOMATIC MOZE ZAMENA

Honda Accord 2.2 i-dtec 110kw dizel, proizvodstvo 2009-ta godina. A...


10.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 13:21Passat cc 2.0 TDI Moze zamena

Pasat cc 2.0 tdi God 2008 Reg.07.2023 zelen karton Servisitan T...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 13:00VW GOLF 5 2.0 TDI 4Motion GT

VW GOLF 5 2.0 TDI 4Motion GT Registracija 10.02.2023 2.0 TDI, 14...


4.850 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 13:00Fiat grande punto uvezeno od svajcarija reg.cela.god

Se prodava fiat grande punto 1.9 multijet 88kw 120ks so 6brzini 200...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 12:59  НОВ ОГЛАС

Skuter

Skuter dragon a8-2t, 2019 godina socuvan nema nitu Edna grebnatina. 3...


55.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:46  НОВ ОГЛАС

Mercedes-Benz E 220 T CDI

Prodavam Mercedes-Benz E 220 CDI Vo odlicna sostojba uvezen od Sva...


7.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 11:39Prikolka za kultivator ili motokultivator

Prikolicata e orginal od motokultivator so se kocnica na nea se e isp...


250 €
или предлог цена
Струга

Приколки

Денес 11:33Volvo v70

Volvo v70 2.4d 2008 god 076222684


8.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 11:20  НОВ ОГЛАС

BMW 123d

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:13Se prodava Renault Scenic 1.6

Se prodava reno Scenic 1.6 1997 god. Registriran do Noemvri 2022. Teh...


1.250 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 08:48Aprilija atlantic 500cc 2005

Motorot e vo top forma, smeneto ule, filter, antifriz, novi gumi, kai...


2.700 €
или предлог цена
Денес 08:48Mercedes e 290

Seprodava Mercedes Kollata e vo dobra sostojba vredi dase vidit regis...


1.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 08:31Bandazi za Land rover freelander

Prodavam bandazi za freelander so novi michelin zimski gumi 8mm sara


Денес 08:10Бочва за вино

Се продава дрвена бочва за вино , 300 литри Добро сочувана


3.000 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

Вчера 23:56VW golf 3 Shitet ose ndrrim

Golfi eshte ne gjendje shum te mire ,bej ndrrim me golf 4 dhe golf 5 ...


1.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 23:56  НОВ ОГЛАС

MERCEDES ML 320CDI -AVANGARD..07god.ot ch.so ser.istoria..!!

Mercedes ml 320 cdi 2007 god. Avangard..atomatik 7g. Socuvan domak...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:05  НОВ ОГЛАС

Mercedes C220

I ardhur prej Zvicre,ne gjendje perfkete


11.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:42se prodava mercedes c220 automatik

se prodava mercedes c220 automatik kolata e vo dobra sostojba i regis...


1.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:22Mercedes cdi220 w202 mozna zamena

Mercedes cdi 220 w202 so ZARIBAN KLIP drugo se ispravno registriran c...


1.000 €
или предлог цена
- 55 % Попуст
2.200 €
Струга

Автомобили

Вчера 15:01Golf 1.9 tdi 105 ps

Golf 1.9 TDI 105 ps


4.100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.500 €
Струга

Автомобили

Вчера 12:41Hyundai Getz 1.5crdi

Vo ispravna vozna sostojba. Motor 1.5dizel 88konji Sega uvezeno od ...


3.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:24Keeway 250 Tell Logic 250 na delovi

Motorot e rasturen za delovi. 250kubici injection. Karoserijata odg...


5 €
или предлог цена
Вчера 12:23Daihatsu Sirion 1.3benzin 4x4 Avtomatik

Vo ispravna vozna sostojba. Sega uvezeno od Svajcarija. Motor 1.3 b...


5.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:23Bandazi R20 za Nissan Navara Pathfinder 6x114 20ki

Bandasite se 20x9cola et18 6x114.3 original za Nissan Navara Pathfin...


Вчера 12:23Dzip Nissan X-trail 2.2dizel 84kw 4x4 off jeep

Dzipot e uvezen od Svajcarija. Motor 2.2dizel 84kw. Manualen menuva...


2.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:23Страна 1 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам