8810 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RENAULT LAGUNA III 1.5 DCI-110KS--MODEL 2014--NOVO VOZILO!!

RENAULT LAGUNA III 1.5 DCI--81KW--110KS--EURO 5 --KLIMATRONIK LADI O...


7.490 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:57НОВ ОГЛАС
Промовирано

MONROE AMORTIZERI GN AVTODELOVI BITOLA

NOVA AKCIJA PLATI 3 DOBIJ 4 Od sega vozete amortizeri za Golf v ...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:28Промовирано

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN-80KS--MODEL 2008--129.000 KM!!!NOVA!

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN--59KW--80KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO -...


4.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мај 13:25Промовирано

Ford Mondeo 1.8TD 90hp 2000g Neuvezeno !!!

Ford Mondeo 2 1.8TD 90hp 2000god Neuvezeno DEFEKT !!!! VOZILOTO NE P...


649 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
699 €
Битола

Автомобили

Денес 12:51Se prodava Reno Megane 1.5 dCI 105hp 2007 (Grand Tour)

Se prodava Reno Megane 1.5 dCI 105hp 2007 godina. (Grand Tour) Reg...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
Битола

Автомобили

Денес 12:46Desen mehanizam BMW e46

Desen mehanizam za bmw e46


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:46dekla bregasti i novi ventili za ford fokus 1.4 16v

prodavam komplet dekla i novi nestaveni ventili usisni i izduvni za ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:40popravka na mehanizmi za prozori vrati bravi

popravka i zamena na mehanizmi za prozori vrati bravi za zastavini i ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:39YUGO NA DELOVI...

Yugoto samo sto e rastureno...komplet delovi sto i da vi treba...mot...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:39LANDROVER defender 109 ispraven registriran od 1970 god.

Landroverot e kompletno ispraven registriran cela godina...garaziran ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:38Se prodava Opel Meriva 1.4 benzin plin

Se prodava Opel Meriva 1.4 benzin plin 2006 godina reg do 28.07.23 na...


2.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:22VOLKSWAGEN TOUAREG FACELIFT 2008

REG. DO O5 07 2023 ZELEN KARTON 2.5 TDI PONOVIOT MOTOR VO ODLICNA SOS...


8.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.200 €
Битола

Автомобили

Денес 12:18OPEL ASTRA F 2002 vo odlicna sostojba !

Se prodava Astra F 2002 prozivedena prva registracija 6 mesec 2003 V...


1.450 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:18RENAULT LAGUNA 1.9 DCI

Se prodava renault laguna od 2002god 120ks. Kolata poseduva full ...


1.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:17Форд Ка 1.3 ефи бензинец, 1998ма год во солидна состојба

Форд Ка 1.3 ефи бензин на ланче мотор менувач одлични зачувана солидн...


650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 €
Битола

Автомобили

Денес 12:16Hyundai Getz 1.1 49kw FUL OPREMA so 160400km - ODLICEN!!!

Hyundai Getz 1.1i 49kw benzinec proizveden 12/2006ta, model i prva re...


2.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.850 €
Битола

Автомобили

Денес 12:15Seat ibiza 1.9 TDI 77kw

Seat ibiza 1.9 77kw 105ks Super sostojba Uvoz od Holandija 🇳🇱 Mo...


5.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:09Yamaha Virago*servis full*registriran*fabrika

Yamaha Virago xv 125. Ispraven pali vozi,napraven servis kompleten -M...


1.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.900 €
Денес 12:08FIAT DOBLO 1.3MJTD DPF 90KS 2015GOD - TOVARNO - NOVO

SE PRODAVA FiAT DOBLO 1.3CDTI DPF 90KS 2015 GODINA , EURO 5 , 192.000...


7.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:03FiAT DOBLO 1.3MULTIJET 90KS 2015GOD - KAKO NOVO

SE PRODAVA FiAT DOBLO 1.3CDTI DPF 90KS 2015 GODINA , EURO 5 , 192.000...


7.200 €
или предлог цена
Битола

Комбиња

Денес 12:02BENELLi 50CC 2T QUATTRONOVE - PRV GAZDA - 2500KM!

Benelli Quatro-nove 50cc 2T 2015g 2500 km Prv gazda Mnogu brzo se...


1.400 €
или предлог цена
Денес 12:02MERCEDES E220 CDI DPF 170KS 2010G AVANTGARDE BLUEEFIENCY

MERCEDES E220 CDI DPF 170 KS 2010 GODINA , EURO 5 , AVANTGARDE MODEL ...


13.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:02MERCEDES C200 CDI DPF 136KS 2012G FACELIFT BLUEEFFIENCY

POSLEDNA CENA 10.000EUR ! PRODAVAM MERCEDES C200 CDI 2.2 MOTOR 136...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:02Bandasi 15ki 5x112 vw audi

Sе prodavaat 3 bandasi aluminiumski zacuvani neosteteni


100 €
или предлог цена
Денес 11:53Се продаваат 4 бандажи

Се продаваат 4 бандажи 🚘 Алуминиумски Оригинал Ауди 5х112 Скоро но...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:39Audi A3 Quattro

Audi A3 Quattro servisirano registrirano so zeken karton novi gumi po...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:31Opel Astra

Голем сервис (ребрести затегнувачи) пред 17.000 km Мал сервис (масла ...


4.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:31Kupuvam Toyota Avensis 2008/11 ili Rav 4 2007/8 D4D

Ponudete so sliki na Viber D4D 2.2 Motori


По Договор
или предлог цена
Денес 11:27EVRO KUKA / EURO KUKA AUDI A6 C6 2004/2011

Kukata e izvadena od AUDI A6 2004 Godina. Ja imam samo kukata i kluch...


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:27PEUGEOT 308cc 2.0HDI

Se prodava peugeot 308cc 2.0hdi redovno servisirano i napraven mu e g...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:27CITROEN. C4 BENZIN. 16 PLIN

Kolata e odlicna E odlicna za godinite.servisirana Registrirana do...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:18SPIRALI ZA POLO CLASIC

SPIRALI ZA POLO KLADIC POLOVNI


1.250 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:17Prodavam Renault Megane 2012 god.

Prodavam Reno Megan 2012 godina. Kolata e vo odlicna sostojba, redovn...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:15OPEL CORSA 1.3 CDTI- 95 KS - 2011 -EUR 5

OPEL CORSA - SO NOVIOT MOTOR EUR 5 MOTOR 1.3 CDTI - 95 KS - MALA POTR...


4.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:01VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI-105 KS- 2008 GOD

VW PASSAT - MOTOR 1.9 TDI - 105 KS - MALA POTROSUVACKA NA GORIVO- MOT...


6.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:01AUDI A3-1.6 TDI-105 KS-KOZA-KLIMATRONIC-BORD

AUDI A3 - MOTOR 1.6 TDI - 105 KS - MALA POTROSUVACKA NA GORIVO- MOTOR...


8.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:01HYUNDAI i30- 1.6 crdi- 66 kw

HYUNDAI i30 - MOTOR 1.6 CRDI SO LANEC - 66 KW (90 KS) - MALA POTROSUV...


5.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:01Opel Insignia 1.6 cdti EcoFlex 2017

Ope Insignia 1.6cdti EcoFlex SPORT TOURER 2017 Vo Odlicna sostojba. ...


12.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:01FORD FIESTA 1.4 TDCI -ALU.BANDASI+ZIMSKI GUMI

FORD FIESTA - MOTOR 1.4 TDCI - 68 KS - MALA POTROSUVACKA NA GORIVO- M...


4.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:00SEAT IBICA FR-1.6 TDI-105 KS-BI XENON-KOZA

SEAT IBICA FR - MOTOR 1.6 TDI - 105 KS - MALA POTROSUVACKA NA GORIVO-...


7.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:00Ford Mondeo 1.6 TDCi TITANIUM 2012 Redizajn

CENA DO KRAJOT NA NEDELATA. Top sostojba! Registriran cela godina d...


9.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.800 €
Битола

Автомобили

Денес 10:48Renault Twingo II Panorama pokriv 2011 God 1.2LEV 16V 75 KS

EURO 5 noviot motor 1.2 LEV Benzin 75ks 16V. 2011 godina. Kupena e ...


3.690 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:48Drzac za zaden branik Mercedes w203

Drzacot e ispraven neosteten komplet so site strafovi


Денес 10:31Страна 1 од 221

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам