Битола
                   
302 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iveco

Se prodava iveco 2003 god registrirano 7.20 dolzina vebasto kreveti p...


6 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 20:17Prodavam gumi 315/70r22.5

Kontakt 075 237 428


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 19:26Volvo 480 kiper sistem

Se prodava volvo fh 480 2008 god 1048000km smenat nov set potisna lam...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 19:26DAF XF 460 euro 5

Se prodava Daf 460 ke so full oprema 2007g Redovno servisiran smenet...


9.900 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 12:57MAN TGA 18.410 2004 GODINA so kiper sistem

se prodava Man tga 18 410 registriran do 22 juli kiper sistem hiva...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 07:49| Federi - Mercedes; Iveco | + razlicni dimenzii na platna

Federi za Mercedes 12/13; 12/17 Predni vozdusni federi za Iveco i d...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 21:35| Mercedes - Motor (100hp) & Menjac |

100hp


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 21:34Magirus | 90hp | (Delovi)

Delovi


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 21:33| FAP 13 | Delovi

Zvonete


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 21:32| Scania 380 - Euro 3 | + | Aluminska kiper prikolica |

Kamionot i prikolicata se registrirani. Dvoosovinska prikolica + jas...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 21:31  НОВ ОГЛАС

Kamaz na delovi

Na delovi


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 21:28SCANIA R450 2014 EURO 6 675.000 km

Top sostojba. Retarder,1200 L rezervari,krovna klima 4 jastuci na di...


46.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:39SCANIA R580 EURO 6 2014!

Top sostojba. Za kesh ima extra cena.


45.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:39Michelin gumi

385 55 22.5 dve gumi Michelin vozeni predni dobra sostojba ne se lepe...


50 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 09:56Iveco Eurocargo 80 E 210

Iveco Eurocargo 80 E 210 ks Kamionit E celosno ispraven.registriran...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.300 €
Битола

Камиони

Вчера 09:20MAN TGL 12.210 KS 2008g -SILJANOVSKI

MAN TGL 12.210 KS 2008 g RACEN MENUVAC 6 BRZINI NOSIVOST 6 TONA DO...


12.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 08:54Prevoz na stoka

Vrsime prevoz na stoka niz makedonija so licencirani vozila imame i k...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

05 јун 14:54VRSIME ISKOP TAMPONIRANJE KOPANJE NA TEMELI

Vrsime sekakov iskop i tamponiran je 078421254


10 €
или предлог цена
Битола

Камиони

05 јун 14:54PRZO AVTO KOMPLEKS - VW T5 -

1.9TDI / 1896 sm3 / 75 kw / 102 ks / 2008 god./ 243.000 km /


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

05 јун 14:52PRZO AVTO KOMPLEKS - VW T5 -

1.9TDI / 1896 sm3 / 75 kw / 102 ks / 2008 god./ 220600 km /


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

05 јун 14:51ZF Menjac

ZF menjac komplet so retarder od Iveco Eurostar vo top sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

05 јун 14:45MERCEDES-BENZ ATEGO 8.16-2009g EURO 5 -SILJANOVSKI

Mercedes Atego 8.16 12 /2009 g Euro 5 Racen menuvac 6 brzini Novi ...


10.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

05 јун 11:32Se prodava kamion Mercedes 1217

Se prodava kamion Mercedes 1217 od 1984 godina so 4x4 menuvac, evropa...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

04 јун 20:45Abroll Kiper Kipper

Ispraven Kontakt samir 38976661964 Kontakt samir 38976661964 Kontakt...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

04 јун 18:01Se prodava alanser (anlaser) za kamion

Se prodava alanser za kamion 24v 3ka so 9 zabci ispraven Imam i lanc...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

04 јун 15:19| Volvo FH12 420hp | + | Aluminska kiper prikolica |

Kamionot i prikolicata se vo dobra sostojba. Troosovinska prikolica ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

04 јун 14:23SANDUK ZA GUBRE

Sanduk za gubre za 2 osovini so presa


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

03 јун 19:23ATEGO 16.24 2007 GOD

Ladnaca Atego 16.24 ,2007 God, plateni davacki do registracija


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

03 јун 19:23POLUPRIKOLKA LADNJACA SCHMITZ

Poluprikolka ladnjaca SCHMITZ vo odlicna sostojba registrirana 2002 g...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

03 јун 19:23IVECO 400,2007god

Iveco 420so defekt motor ,2007 god so adr,420ks


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

03 јун 19:23MIKSER MAN 32.414

Mikser MAN 32.414 vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

03 јун 19:22Kompresor

Se prodava poloven kompresor za klima za kamion mercedes do 1999 god...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 јун 23:19SLEP SLUZBA

VW MAN SLEP SLUZBA 1998g 73000km mnogu sacuvan 070 207 064 078 20...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 јун 21:52FURGON

Razni vidovi na furgoni mali i golemi po evtina cena


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

02 јун 21:51Volvo 420

Se prodava volvo ispravno


2.600 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.000 €
Битола

Камиони

02 јун 17:41MAN 32-403

MAN 32-403 Vo super sostojba registriran cela godina.Kamionot ima re...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

02 јун 16:35Se prodavaat GUMI 315/70-22.5 PIRELLI

315/70/22.5 ; Pogonski, Pirelli, Dobra sara, Ne se osteteni, Eks...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

02 јун 15:43bandaz 22.5

se prodava bandaz 22.5 coloven... inf na 076 407 902


40 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 јун 13:00delovi za skania 124 400

delovi za skania 124 400 godina 1998 vebasto 150 evra Glavina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 јун 08:13GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5

GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5 KOMPELT SO BANDAS


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 јун 08:13Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам