Скопје Центар
                   
106 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Orevi orev berba 2022/2023 Taze

Pocna ovogodisna berba plantaza na cisto mesto organsko Makedonski or...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Денес 15:17SE PRODAVAAT LESNICI SORTA NONCIONE

Se prodavaat lesnici Sorta Noncione ne se industriski domasni se odgl...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Денес 13:10Aronija svezo nabrana

Prodavam svezo nabrana aronija. 1kg po 100den


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Овошје и зеленчук

01 окт 16:53Jajca od japonska prepelica i pilinja ( јајца од препелица )

Prodavam oplodeni lekoviti jajca od japonska prepelica. Isto taka pr...


8 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

29 сеп 01:33Ketering GRILL 21 (50% popust)

Odlicen izbor na hrana i pijalok Povelete javete se za vasite prosla...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

27 сеп 15:36Se prodava rakija

Prodavam rakija prepecenica, bez anason, 52 stepeni, dve godini stoen...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пијалаци

27 сеп 11:39TURSKI MED

TURSKI MED 240 gr Info 079 254 810


370 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

24 сеп 08:59Шекер-угостителски 5гр

Производство-печатење и пакување на Универзален и брендиран шекер со ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

24 сеп 08:25Prodavam Bocva za vino

Prodavam bocva za vino,koristena e samo za vino i e vo dobra sostojba...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Вина / Champagner

22 сеп 17:55Recepti Hrana i vino

Od broj.5 do broj 38 cena 1200 denari 5 specijalni izdanija 180 dena...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Книги за Готвење/ Рецепти

22 сеп 17:14SE IZDAVA RESTORAN VO CARSIJA

se izdava renoviran i opremen Restoran vo stara skopska carsija cena ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

19 сеп 15:06Rabotna masa so Izlog I ladenje

Rosary I granit


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Леб - бели печива

15 сеп 16:27Peceni prasinja

Peceni prasinja, vkusni i krckavi, od svoja farma. Telefon 0784835...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подготвена храна

15 сеп 12:33Ракија

Домашна ракија од 2020 година


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

10 сеп 14:36Вино црвено од сорта Вранец и бело од сорта Смедеревка

Домашно традиционално вино со врвен квалитет 1 л. Произведено во 202...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

10 сеп 14:36Inoks inox po merka za kafana, pekara, furna, market

Изработка на комплетен асортиман за прехранбена индустрија, се на едн...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Леб - бели печива

04 сеп 21:19TIKVESKA RAKIJA

Se prodava tikveska rakija bez nikakvi shekeri vo nea dostava do doma...


130 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

03 сеп 11:38Livadski med

Sopstveno proizvodstvo ,rekolta 2022 god Cena 500 den Propolis 30%...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

01 сеп 17:12Мед Смоларски органски и Маџун

Се продава природен органски мед, под падините на планината Беласица....


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

31 авг 09:43Vitrina sto ladi

Se prodava mala vitrina sto ladi , ima 3 rafta, led sijalica, vratick...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Торти / десерти

29 авг 16:20Печењара за кокошки

Плинска, користена, исправна и мотор и плинскиот уред, без стакло, на...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Месо, салами и колбаси

27 авг 12:07100% PRIRODEN CVETEN MED

Medot e od berovskiot kraj i e priroden so vrven kvalitet.


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

26 авг 18:08Prodavam kafemat dolce gusto

Prodavam kafemat dolce gusto,malku koristen,nov i vo odlicna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кафе и какао

24 авг 23:19CAJ ZA SLABEENJE

ЧАЈ ЗА СЛАБЕЕЊЕ® 🔜 ОСЛАБИ СЕ БРЗО И ЗДРАВО ОД ПРИРОДЕН ЧАЈ✅ -НАПРА...


370 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

20 авг 08:00SCHULENBURG KADE za proizvodnju svežeg sira

SCHULENBURG KADE za proizvodnju svežeg sira, u odličnom stanju. Set 2...


30.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сирење /Млечни производи

18 авг 22:37furna postolje za pecka

se prodava postolje za pecka....pecki...idealno za kjos..kompletno po...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Леб - бели печива

18 авг 14:36Prodavam Rakija

Prodavam rakija prepecenica 52 stepeni mnogu dobra, bez anason, nema ...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пијалаци

18 авг 12:10Pekara za leb CLATRONIC

Germanska domasna pekara za leb, 2 pati koristena


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Вина / Champagner

13 авг 16:57Aluminski folii, PVC(strec) folii, salfeti

Prodazba na aluminski folii(folija),strec folija za hrana(kujna) - A...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 авг 10:35rakija ekstra 48-50 C ekstra (prodazba i vo drveno bure)

domasna rakija 48-50 stepeni ekstra kvalitet se prodava posebno no mo...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пијалаци

15 јул 13:02Borov med Berovski

Se prodava borov med,proizveden vo Berovsko,cena 300 den.


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

10 јул 08:44Don perignon

se prodava sampagne Don perignon vintage 2000


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Вина / Champagner

03 јул 08:47Pekarska Oprema

Prodavam kompletna Pekarska Oprema vo dobra sostojba 07...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Леб - бели печива

31 мај 09:44Priroden med so lesnik

100% priroden med so 200gr svez domasen lesnik od planinsko poteklo v...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

26 мај 23:04Gradska Kafeana Kaj Jole ima potreba od kuvar

02/3200 099


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

21 мај 11:59Rakija unikatna vkusna, prekrasen miris, Kako viski ne rakij

Prodavam posebna prekrasna Rakija, so mnogu priroden ubav vkus, miris...


280 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

21 мај 09:42Gradska kafeana Kaj Jole ima potreba od personal

02/3200 099


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

17 мај 16:17Orevi Jatki

Orevi sopstven nasad prirodna okolina podracje ekolosko. Orevite se ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

12 мај 08:33Маркт Кичен вработува

Маркт Кичен има потреба од персонал - касиери и салатери . Сите заин...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

10 мај 20:47Priroden Prespanski MED

Se prodava 100% priroden med od prespanskiot region. Pcelni semejst...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

13 апр 16:55Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам