Битола
                           
3004 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава стан во строгиот центар на Битола

Се продава трособен стан во строгиот центар на Битола, на улица Димит...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

12 сеп 10:47Промовирано

Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


660 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 сеп 08:14Промовирано

Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


По Договор
или предлог цена
Денес 21:04Mesto vo s.Krklino- Bitola

Се продава место во с.Крклино спроти сепарацијата на "Македонија-Пат"...


10 €
или предлог цена
Денес 20:13Се издава стан

Се издава дуплекс наместен стан(без фрижидер и машина за алишта) во н...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 20:13Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


170.000 €
или предлог цена
Денес 19:251-ВИ СПРАТ ОД КУЌА 68 М2 И ДВОР 320 М2

ПРОДАВАМ СПРАТ ОД КУЌА, 1- ВИ СПРАТ, СО 2 БАЛКОНИ, 2 СПАЛНИ, 68 М2, Н...


41.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:06ОДРЖАН СТАН 52 М2 И 100 М2 ДВОР

ПРОДАВАМ ОДРЖАН СТАН ВО ДОЛНИОТ ДЕЛ НА УШИЦИ НА 1-ВИ СПРАТ, 52 М2, 10...


34.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 19:06ИЗДАВАМ ОДРЖАН ПРАЗЕН ТРОСОБЕН СТАН

ИЗДАВАМ ОДРЖАН ПРАЗЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО СТАРА БОЛНИЦА, НА 5-ТИ СПРАТ, ...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 19:06SE PRODAVA MONTAZNA GARAZA ZDRAVA KAKO NOVA

Гаражата е здрава како нова без оштетување и гребења можи да се види ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Гаражи

Денес 17:08Se prodavaat nivi vo Kukurecani

1. Niva so povrsina 1394m2 vo oblasta Crnotica na patot za Crnobuki. ...


2 €
или предлог цена
Денес 16:54СЕ ПРОДАВА ЕКСКЛУЗИВЕН АПАРТМАН

Се продава веднаш вселив ексклузивен апартман од 60м2(кујна трпезариј...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:39SE IZDAVA STAN DO PAZAROT

SE IZDAVA STAN ,RENOVIRAN,OPREMEN INFO TEL 075 408 920 za stranci


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:38Се издава дуќан во Шехерезада

Се издава дуќан на атрактивна локација.


1 €
или предлог цена
Денес 15:28Се издава дуќан во Старата чаршија во Битола

Се издава дуќан од 13 м2 во Старата чаршија во Битола на прометно мес...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 15:26KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 15:01Izdavam zidana garaza vo Bitola

070339439 Vo blizina na Klinicka bolnica Bitola


1 МКД
или предлог цена
Битола

Гаражи

Денес 14:46  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Денес 14:43SE PRODAVA MONTAZNA GARAZA ZDRAVA KAKO NOVA

Гаражата е здрава како нова без оштетување и гребења можи да се види ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Гаражи

Денес 14:34Се издава двособен стан во строг центар

Се издава двособен наместен стан во строг центар со феноменален погле...


220 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:32  НОВ ОГЛАС

Се продава двособен стан во строг центар

Се продава двособен наместен стан во строг центар со феноменален погл...


47.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:21  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО С.МАГАРЕВО

СЕ ПРОДАВА КУЌА/ВИЛА ВО ПОДПЕЛИСТЕРСКОТО СЕЛО МАГАРЕВО,СО СИТЕ НЕОПХО...


78.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:19  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Денес 13:00Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Продажба на куќа со можност на замена и доплата

Продажба на куќа со можност на замена и доплата Prodazba na kuka


150.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Се продава наместен стан

Се продава стан во населба Карпош, Битола на 6ти (последен) кат, без ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Стан во Битола

Се продава стан во Битола. Дневна соба со кујна и балкон. Две спалн...


44.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Se izdava dukjan vo Bitola

Se izdava dukjan blizu centarot vo Bitola na ulica Cane Vasilev. Dukj...


120 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 €
Битола

Дуќани

Денес 13:00Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan so hodnik, dve sobi, golemo kupatilo, dva bal...


100 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Се издава стан во Скопје, Центар

Се издава стан во Скопје, Центар (Пајко маало, адвокатска улица ведна...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Apartman

Se izdava apartman vo centarot na gradot, na Kamen most. Za podetalni...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Kuka - Centralno gradsko podracje

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje na ul "Kicevo 16" ,ulic...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:48LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:44plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
Денес 12:34СЕ ИЗДАВА СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА СТАН,ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ,ЗГРАДА ОБИТЕЛ. СТАНОТ Е 115 м2,...


380 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:30  НОВ ОГЛАС

Se PRODAVAAT ili ZAMENUVAAT dve kuki vo CENTAR

Kukuite se naogaat na  ul: " BULEVAR 1vi MAJ " br 298. Prednata e na ...


29.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:09DUKANI 25 50 75 i 100 m2 SE IZDAVAAT

-DUKANITE SE SITE KOMPLET RENOVIRANI -SE NAOGAAT VO KOMPLEKSOT NA H...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:53Se prodava kuka / Се продава куќа

Се продава куќа на улица дојранска Куќата е стара, потребно е реновир...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:34Se izdava dukan na solunska

Dve prostoti nova pvc dograma Nova fasada Nov krov


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:19Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


57.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:18Kuka vo centar 73m2

Se prodava kuka na 2sprata sekoj sprat so poseben vlez mozi da se vid...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:35Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам