Битола
                           
2789 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува дуќан во старата чаршија во Битола

Деловен простор (дуќан) во централниот дел на старата битолска чаршиј...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

01 дек 10:25Промовирано

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

СЕ ПРОДАВА наместен двособен стан, 43м2, со посебна спална соба, днев...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

26 ное 21:48Промовирано

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:35Se Prodavaat Prekrasni Luxuzni Apartmani -ULCINJ-CRNA GORA!

Apartmanite XI i XII se luksuzno opremeni stanovi od 79m2 i 64m2 koi ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:18Restoran ZEZO - Bratindol

Se prodava restoran ZEZO-Bratindol 3.000m2 dvorno mesto i 1.600m2 ob...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:03BITOLA STROG CENTAR SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR

BITOLA STROG CENTAR NASPROTI NOVOTO "WAIKIKI" SE IZNAJMUVA RENOVIRA...


5 €
или предлог цена
Денес 13:00SE IZDAVA DELOVNI PROSTORI HALI VO BLIZINA NA BITOLA

NA 10 KM OD BITOLA VO BLIZINA NA "KROMBERG & SCHUBERTCHUBERTE" SE IZ...


2 €
или предлог цена
Денес 13:00SE IZDAVA STAN VO CENTAR NA BITOLA

***** SE IZDAVA ***** SLOBODEN OD 08.11.2022 VO STROG CENTAR NA B...


220 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Плац во с. Дихово

Продавам плац 810 м2 во с. Дихово, погоден за викендичка. Плацот е вл...


10 €
или предлог цена
Денес 13:00СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Хотел Ресторан

Разработен Хотел Ресторан, 350 m2 , 3 ката,двор -приземје 150 m2 ( р...


220.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Нива во с. Поешево, Битолско

Продавам нива од 55000 м2 во атар на село Поешево, Битолско. Цена по...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Novo potkrovje

Vo strogiot centar Novo potkrovje So 2 spalni sobi Odlicna izola...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Kuca vi Iraklia Kalikratia

Odlicna kuca so 80m2 I dvor 200m2 500m od moreto


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:59SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

***SAMO ZA SERIOZNA KLIENTELA**** APARTMANOT NE SE IZDAVA NA SEMEJST...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:58Се продава куќа

Се продава куќа на улица Ѓорги Сугарев 37б приземје и спрат. На призе...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:49Se iznajmuva industriski objekt 500m2

Se isnajmuva industriski objekt 500 m2 so sopstveni kancelarii 2x30m2...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:35IZDAVAM NOVOSTREDENO PERFEKTNO STANCE VO CENTAR

Izdavam nov kompletno sreden stan vo centar na minuta do pazar.Stanot...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:34Baram parcela do 300 m2

Baram parcela do 300 m2 do 400 m2, ,vo atarot na s.Brusnik vo mv.CR...


1 €
или предлог цена
Денес 12:04Se izdava Kompletno opremen stan

Se IZDAVA, kompletno opremen stan vo blizina na gornoto Vero do novio...


50 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:19Se izdava plac na magistralniot pat BT-PP, nakarsi LOZAR

Се издава атрактивен плац од 540 м2 на главниот магистрален пат Бито...


150 €
или предлог цена
Денес 11:16ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ СОНЧЕВ СТАН,48+4+9М2, ПРИЗ

2-1507, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, СОНЧЕВ СТАН НА ПРИЗЕМЈЕ, 3 ОДДЕЛНИ ПРОСТ...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:58  НОВ ОГЛАС

Stan vo Streliste

Se prodava stan vo streliste kompletno renoviran so odlicna izolacija...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:34Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:29Куќа со парцела во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


13.200 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:27Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj od 2000 m² i 3000 m². Cena po do...


1 €
или предлог цена
Денес 10:26DUKAN 25 m2 SE PRODAVA

PELAGONKA 1 na Prilepska


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:01Kuka vo Centarot na Bitola

Se prodava kuka vo centarot na bitola komplet renovirana struja voda ...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:55Se prodava nov stan 70m2

Se prodava stan vo novata zgrada pod Keops so povrsina od 70m2 na v...


840 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:32Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 09:08SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Денес 08:48ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Цен...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:41Se prodava kujka na strcin.

Se prodava kujka na strcin.Po povolna cena za povejke informacii jave...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:39Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во централното градско подрачје, околу...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:30Stanben prostor

Se prodava stanben prostor vo novo izgradena samostojna kukja na dva ...


750 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:08ПРОДАВАМ ВЕДНАШ В СЕЛИВ СТАН (МОЖИ ЗАМЕНА)

Продавам веднаш вселив стан , наместен со комплет покуќнина на ул.При...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:07SE IZDAVA STAN DO PAZAROT

SE IZDAVA STAN ,RENOVIRAN,OPREMEN INFO TEL 075 408 920 za stranci


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 07:56СЕ ПРОДАВА КУЌА - СТАРА ЗДРАВА ГРАДБА - ЗА РЕНОВИРАЊЕ

Се продава куќа по екстра цена - во склоп и други поволности над Тодо...


29.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 02:14  НОВ ОГЛАС

Se prodava niva

Se prodava niva pod benziskata luk oil ili nad makpetrol dovledzik ni...


12.000 €
или предлог цена
Денес 02:12СЕ ИЗДАВА СТАН БРУСНИЧКА НАСЕЛБА

Се издава стан на прв спрат - Брусничка Населба ~30м² 5000 денари ...


4.999 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 02:04  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:19Страна 1 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам