652 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


170.000 €
или предлог цена
Денес 14:20Плац во с. Дихово

Продавам плац 810 м2 во с. Дихово, погоден за викендичка. Плацот е вл...


10 €
или предлог цена
Денес 13:00Нива во с. Поешево, Битолско

Продавам нива од 55000 м2 во атар на село Поешево, Битолско. Цена по...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Baram parcela do 300 m2

Baram parcela do 300 m2 do 400 m2, ,vo atarot na s.Brusnik vo mv.CR...


1 €
или предлог цена
Денес 12:04Se izdava plac na magistralniot pat BT-PP, nakarsi LOZAR

Се издава атрактивен плац од 540 м2 на главниот магистрален пат Бито...


150 €
или предлог цена
Денес 11:16Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj od 2000 m² i 3000 m². Cena po do...


1 €
или предлог цена
Денес 10:26Se prodava niva

Se prodava niva pod benziskata luk oil ili nad makpetrol dovledzik ni...


12.000 €
или предлог цена
Денес 02:12Се продава плац во с.Кравари на ул.Гоце Делчев

Се продава градежно земјиште во с.Кравари, ул.Гоце Делчев, веднаш до ...


20 €
или предлог цена
Вчера 22:39dve parceli pod farmata Dihovo

se prodavaat dve parceli pod farmata Dihovo. Ednata e 4629 kvadrati ...


7 €
или предлог цена
Вчера 19:47plac pomegju dihovo i n.pole

placot se naogja po stariot pat dihovo-n.pole.odalechen od patot 50 m...


25 €
или предлог цена
Вчера 19:47Плацеви за Фотоволтаици

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични центра...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:28POGODNO ZA VIKENDICA

Продавам нива 4000m2, погодна за викендица + бавча има струја а блиск...


8.000 €
или предлог цена
Вчера 16:09ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

Продавам градежна парцела со маркица за градба на улица Даме Груев, М...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:25Plac za sportski kompleks

Se prodava plac od 15700 M2 pokraj pat vo blizina na s. Dihovo So du...


28 €
или предлог цена
Вчера 13:19Plac za gradba

Plac za gradba se prodava nad Strcin Mesto vikano Strcin blok 4 Se ...


85 €
или предлог цена
Вчера 13:18Odlicen plac nad Kapri

Se prodava odlicen plac nad Hotel - restaurant KAPRi 3514 m2 Golems...


45 €
или предлог цена
Вчера 13:17Plac na industriski pat

Se prodava plac na industriski pat od 5471m2 Izleguva 20m na patot k...


28 €
или предлог цена
Вчера 13:16Place Gorno Orizari

300m2 100m2 markici Asfalt do patot Struja voda do placot 40evra...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 13:16Плац со 2 маркици Стрелиште

Плац со две маркици Основа 108 и 130м2 Висина 8,5 м Развиена повр...


40 €
или предлог цена
Вчера 13:16Dva placa za gradba so 16 markici

Se prodavaat dva placa so vkupno 16 markici DUP vo Tek Cena 90evra...


90 €
или предлог цена
Вчера 13:15plac Nize Pole

plac vo nize pole na 30m od asfalt mozno e da se deli i na pomali po...


25 €
или предлог цена
Вчера 13:15Se prodava gradezno zemjiste na patot za Kravari

Se prodava parcela 1735. m2 na 100 metri od carinata (Makoshped)i 50 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:03Plac so kuka vo centarot na Kukurecani

Kukata e prazna i ima dve pomosni prostorii.Od parcelata se prodava i...


8.500 €
или предлог цена
Вчера 08:35Plac lozje

10€ za m2


5.000 €
или предлог цена
Вчера 08:35Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 08:20Prodavam niva blizu trafostanicata Krklino

Nivata e na sam pat so sirina 19.5 na 92 dolzina.


23 €
или предлог цена
05 дек 22:44Парцела 26,3ha, село АРМАТУШ - О. Новаци

Се продава голема парцела земјоделско земјиште, култура пасиште, 6та ...


93 МКД
или предлог цена
05 дек 22:13Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk-oil Nad noviot pat...


6 €
или предлог цена
05 дек 20:38Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


2 €
или предлог цена
05 дек 20:38LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata ...


2 €
или предлог цена
05 дек 20:38Se prodava mesto

Se prodava zemjiste del lozje del oranica I vikendica so struja I vo...


1 €
или предлог цена
05 дек 19:28Se prodava niva od 10000 m2

Nivata se naogja vo atarot na selo Brusnik na 300 metri od ciflik res...


1 €
или предлог цена
05 дек 19:27SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
05 дек 18:55П524, СТРЧИН, ПЛАЦ СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П528, СТРЧИН, ЗА 37.000 ЕВРА, ПАРЦЕЛА ОД 524 М2 СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБ...


37.000 €
или предлог цена
05 дек 18:37Se prodava mesto vo s.Strugovo

Se prodava mesto od povrsina 5000m2 vo s.Strugovo Demir Hisar Mozi i ...


10.000 €
или предлог цена
05 дек 16:51Plac nizopole na sam pat

Se prodava plac nizepole na sam pat izmegu vila pajo i vila babin za...


По Договор
или предлог цена
05 дек 15:21Niva zemjiste bitolsko pogodna za fotovoltaicni paneli

Nivata se naoga pod industriska zona vo blizina na bazata mavrovo cen...


4 €
или предлог цена
05 дек 12:24Plac pozadi Imperial

Se prodava plac pozadi Imperial na patot za Pelister ima voda,struja....


1 €
или предлог цена
05 дек 10:33Se prodavaat ili izdavaat dve Parceli

e prodavaat dve parceli, istite se naogaat vo Bitolsko, pomegu raštan...


По Договор
или предлог цена
05 дек 10:30Zemjodelsko zemjishte 40,000 m2

4 hektari Vo blizina na regionalniot pat Bitola Logovardi Rek Bitola ...


2 €
или предлог цена
05 дек 09:03Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам