Битола
                   
2388 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

*** HYUNDAI I30 1.6 CRDI *** 90 HP ***

Se prodava Hyundai I30 1.6 CRDI, 90 konjski sili, motor na lanche. ...


4.550 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

16 сеп 18:03Промовирано

Seat FR

Seat Ibiza FR FR suspenzija FR motor FR oprema *12X Air...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

××× SEAT LEON 1.9 TDI ××× MODEL 2008 ×××

Se prodava Seat Leon 1.9 TDI Sport, 5 brzini, 105 konjski sili. Pr...


4.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

19 сеп 18:32Промовирано

MERCEDES C 200 CDI CLASIC

SE PRODAVA MERCEDES C 200 CDI.KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA REDOVNO OD...


1.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:57OPEL ASTRA G 1.7 DTL REG.DO 05. 2023

SE PRODAVA OPEL ASRTRA G CONFORT KARAVAN VO ODLICNA SOSTOJBA .KOLATA ...


1.549 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:57Passat b7 1.6 TDİ Bluemotion

Prodavam Passat b7 2011/2012, 1.6 TDİ Bluemotion 105 hp, registriran ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:56BMW e90 320d

BMW e90 320d


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:52Passat HIGHLINE vraten od LIZING

Za zamena 22.000evra Passat HIGHLINE 1.6tdi 120ks 250nm - Купен од V...


20.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:37Dacia Sandero 1.5dci 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba maximalno socuvano vnatresno i nadvore...


3.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:34  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 107 2009 GOD NEUVEZENA (117.000km) VTOR SOPSTVENIK !

KONTAKT SAMO NA OVAJ BROJ: 076-720-148 PEUGEOT 107 1.0 68ks 2009...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:33Alfa Romeo 1.6 Twin Spark

Atesiran plisnki ured Atestirani klima folii na zadni stakla Zelen ...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Golf 4

Ful oprema, nov plinski ured, 4 zimski novi gumi Mishelin i 2 letni n...


2.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Spark,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- FIAT DOBLO 1.4 / 57 kw - DOBLOTO E KUPENO OD AVTO SALON VO MK. - ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Seat Leon 1.6 Tdi Redizajn 2010g Germanski carinet-Golf,Audi

Seat Leon 1.6 Tdi 11/2010 godina redizajn! Uvezen od Germanija carine...


6.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Spark,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- ELEKTRO MOTORCE ZA VOLAN ZA PUNTO 2 / 3. - MOTORCETO E ISPRANO. -...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Seat FR

Seat Ibiza FR FR suspenzija FR motor FR oprema *12X Air...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Spark,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- OPEL ASTRA G 1.6 BENZIN / PLIN - GODD. NA PROIZ. - 1999g. - REGIS...


2.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Chevrolet Spark 2007 Бензин - Плин Атест

Chevrolet Spark 2007 Бензин - Плин Атест Одлична состојба внатрешно...


1.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Продавам автомобил Peugeot 207 во одлична состојба

Продавам автомобил Peugeot 207, регистриран до мај 2023. Автомобилот ...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:58MERCEDES E320CDI DPF 224KS 2007G...4MATIC...AVANTGARDE!

Info samo na: 076269222 Info samo na: 076269222 Info samo na: 07626...


8.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:55Citroen saxo 1.5 D delovi

Citroen saxo 1.5 D na delovi mozi i celo Nema registracija treba A ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:46OPEL MERIVA 1.7 CDTI - COSMO

OPEL MERIVA - MOTOR 1.7 CDTI - 131 KS - MENUVAC SO 6 BRZINI - MALA PO...


6.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:38SEAT IBICA 1.9 TDI - 105 KS

SEAT IBICA - MOTOR 1.9 TDI - 105 KS - MALA POTROSUVACKA NA GORIVO- O...


5.450 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:38OPEL ASTRA 1.3 CDTI-95 KS - COSMO-NAVI-2011

OPEL ASTRA SO ODLICEN EKONOMMICEN MOTOR 1.3 CDTI - 95 KS KAROSERI...


6.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:37Mercedes C 200 cdi.

Mercedes C 200 cdi Uvezen od Svedska pred 2 godini Kompletno isprav...


7.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:15SEAT IBIZA* 1.9 TDI* MODEL 2010 (FABRIKA) GOLF, POLO

***BITOLA** 🇩🇪 NAJNOV UVOZ OD GERMANIJA*RETKOST* 🇩🇪 SEAT IBIZA ...


5.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:01Astra Twin Top

Se prodava Astra Twin Top vo odlicna sostojba. Kolata nema nikakva ma...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:54Hitno , Astra J 2012 110ks(81kw) Isuzu

Se prodava Astra J od 2012 godina, redovno servisirana i odrzavana, s...


5.300 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.800 €
Битола

Автомобили

Денес 11:30Opel Corsa 1.3

Se prodava Corsa so 1.3 CDTI( dizel,)mnogu ekonomicen motor, novi gum...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:29Seat Ibiza 1.6 Benzin-Plin

SEAT IBIZA 1.6 BENZIN-PLIN 75konja 1999 CELA GODINA REGISTRIRANA O...


1.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:27  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA KIA SPORTAGE

KIA SPORTAGE 11.11.2014 prva registracija PRV SOPSTVENIK 47.000 KM...


14.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:26PEUGEOT PEZO 307 2.0 HDI 90 KS

072/279907 KOLATA E VO DOBRA SOSTOJBA KLIMA ISPRAVNA REG. CELA GODIN...


1.800 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.999 €
Битола

Автомобили

Денес 11:14SKODA FABIA 1.0 MPI 2016 GOD

SKODA FABIA 1.0 44 KW 60 KS 2016 - KLIMA - EL. PROZORCI - EL. RE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:14Passat B6 Karavan 2006 8V 2.0 TDI 140hp. Avtomatik DSG

Se prodava Passat B6 Karavan 2006 8V 2.0 TDI 140hp Avtomatik DSG Sol...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:04Nissan Almera(n15) 2.0 diesel GLX

Kolata e socuvana


1.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:59Se prodava Golf VII Golf 7 TSI

Se prodava Golf VII 1.2 86 ks Tsi benzin,2016god,neuvezuvan,vtor gazd...


11.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:50se prodava Mercedes GL 350

ful oprema TEL:070-207-508


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:33Mercedes Benz C220

Mercedes-Benz C 220 Diesel Esprit 1995 Manual. Мерцедесот е во одличн...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:32Клио 1.9 дизел

На колата е смената цела предница нови амортизери потисна ламела здра...


1.000 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
47.000 €
Битола

Автомобили

Денес 10:32Vw Golf 4 1.9 tdi 66kw , klima

Vw Golf 4 1.9 tdi 66kw 90ks 2001 godina registriran do 08.2023 , klim...


2.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.300 €
Битола

Автомобили

Денес 10:29SE PRODAVA BMW E87 116i 116ks 2005 GOD PERFEKTNA SOSTOJBA !!

KONTAKT SAMO NA OVAJ BROJ: 076-720-148 SE PRODAVA BMW 116i 116ks ...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Битола

Автомобили

Денес 10:15  НОВ ОГЛАС

MAZDA 6

Model: Mazda 6 Godina: 11/2004 KW: 122 ccm: 2261 Gorivo: Benzin´/...


3.450 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:15BMW 318d Facelift 2009 Godina EURO 5 DPF Top Sostojba

Top sostojba! BMW 318d Redizajn EURO 5 so DPF, 2010/2009 godina. TO...


8.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.600 €
Битола

Автомобили

Денес 10:15Страна 1 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам