Битола
                           
3000 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Издавам реновиран стан во Битола

Станот е на 4ти спрат (75 m2) во зградата “кифла” блиску до Ат Пазар....


3 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 мај 11:24Промовирано

СЕ ИЗДАВА СТАН ЗА СТРАНЦИ ЦЕНТАР БИТОЛА

Сe издава стан на 2 кат комплетно реновиран 2023 год. во зграда со е...


450 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:55НОВ ОГЛАС
Промовирано

Се продава Викенд куќа во с. Трново

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ВИКЕНД КУЌИ, ЛОЦИРАНИ ВО ПЕЛИСТЕРСКОТО СЕЛО ТРНОВО, ...


10 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 мај 22:58Промовирано

СЕ ПРОДАВА СПРАТ ОД КУЌА ВО Н.БОРИМЕЧКА

СЕ ПРОДАВА СПРАТ ОД КУЌА ВО НАСЕЛБА БОРИМЕЧКА, ИЗГРАДЕНА СО АРМИРАНО ...


38.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
42.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:46Apartman za stranci

Se izdava kompletno namesten Stan za stranci,opremen so klima,masina ...


999 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:42Се изнајмува стан, центар Битола

Се изнајмува стан во централно подрачје во Битола има можност за праз...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:25  НОВ ОГЛАС

Stan vo Sopotnica - Demir Hisar

Prodavam stan vo Sopotnica od 58m2. Korisna povrsina -53m2 i dve tera...


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 €
Битола

Станови

Денес 13:14SE IZDAVA STAN ZA STRANCI JUNI-SEPTEMVRI

Stanot se naoga na ulica Partizanska kaj Simpo na 5 minuti od centaro...


350 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:08SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Куќа во Центар!

Куката се наоѓа во централно гратско подрачје и комплетно реновирана ...


42.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00SE IZNAJMUVA ZA KRATOK PRESTOJ pogoden za turisti i stranci

Kompletno opremen stan-apartman vo centar, so klima se iznajmuva za k...


50 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Se prodava renoviran stan

Se prodava renoviran stan so Edna spalna soba stanot e renoviran pred...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Se prodava razraboten biznis

Se prodava razraboten biznis so invertar zaedno ZA KAFICOT SE PLAK...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:53Se prodavaat dve kuki vo eden dvor

Kukata se naoga kaj parkot stiv naumov CENTRALNO GRADSKO PODRACJE ed...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:32Се продава куќа во строгиот центар на Битола

Се продава куќа во строгиот центар на Битола карши зграда Грозд, 224 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:23Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


53.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:17SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

***SAMO ZA SERIOZNA KLIENTELA**** APARTMANOT NE SE IZDAVA NA SEMEJST...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:36BITOLA CENTAR (STROG) SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR

SE IZNAJMUVA (FOR RENT) DELOVEN PROSTOR STROG CENTAR SPROTIVA OD JAVO...


12.345 €
или предлог цена
Денес 11:36LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:36SE IZDAVA STAN VO CENTAR NA BITOLA

***** SE IZDAVA ***** SLOBODEN OD 08.04.2023 do 28.05.20...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:36СЕ ПРОДАВА СТАН НА ШИРОК СОКАК- STAN NA SHIROK SOKAK- CENTAR

Се продава стан на Широк Сокак, 38м2 над парфимеријата Shatze, наспро...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:23STAN NA PARTIZANSKA BITOLA

54 kvadrati, 2 balkuni,sever jug,vizba 7 kvadrati partizanska bitola ...


34.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:10  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Се издава нов трособен стан во зграда Грозд, комплетно опремен, 68м2,...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:57ДУПЛЕКС КАЈ ТЕХНИЧКО, 85М2 +8М2 БАЛКОНИ

3-1025, КАЈ ТЕХНИЧКО УЧИЛИШТЕ, ДУПЛЕКС 5 И 6 КАТ, ДОЛУ 47М2 +8 М2 БА...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:48Stara Kasarna, nov opremen stan, prv kat, 2 kupatila

СТАРА КАСАРНА, НОВ СТАН НА ПРВ КАТ, ЈУГОИСТОК, КОМПЛЕТНО МОДЕРНО ОП...


80.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:48К2253, ЦЕНТАР СТАРА КУЌА СО ДВОР, СЕ 435М2

К2253, НАЈЦЕНТАР, СТАРА КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПОДРУМ 56М2 И КАТ 67М...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:48SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Денес 10:46Dukan na shirok sokak

Se izdava kuka na shirok sokak so dukan na samiot sokak.Objektot moze...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:46Se izdava stan стан kaj BP Wings Bitoil

Се наоѓа во подрумски простории, целосно опремена дневна,кујна,wc...


4.900 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:14Куќа

Се продава


49.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:12Se prodava Tenda Pergola 12x6

12 metra X 6 metra 076/22-11-00


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 10:07продавам кука со двор

Продавам кука ( П +1) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклуч...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:03СЕ ИЗДАВА СТАН ЗА СТРАНЦИ ЦЕНТАР БИТОЛА

Сe издава стан на 2 кат комплетно реновиран 2023 год. во зграда со е...


450 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:55  НОВ ОГЛАС

Се издава Нов Опремен стан

Станот поседува целосно опремена кујна со трпезарија,дневна со SmartT...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:43  НОВ ОГЛАС

Продавам куќа

Се продава куќа во многу мирна и пријатна населба во Нова Битола на у...


300.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:40  НОВ ОГЛАС

Продажба на Станови во Изградба

*Во Изградба* *Моментално објектот е до втора плоча* * Завршен рок...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:15Виа Апартмани (соби,Apartmani,Sobi)

Располагаме со еднокреветна, двокреветна, трокреветна, четворокреветн...


15 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 09:04Se izdava namestena kuka vo nas.nedopirlivi

Kukata e namestena I vo solidna sostojba,namestena so tv,masina za pa...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:47SE IZDAVA DELOVEN OBJET VO BITOLA

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:42СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:41Се изнајмува луксузен стан 50м2

Слободен после 3 Август. Се изнајмува луксузен стан во центарот на Б...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:38СТАН КАЈ ВЕРО

Се ИЗДАВА СТАН ЗА СТРАНЦИ, комплетно наместен, во близина на горно Ве...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:36Ниви во ПОРОДИН и ЕГРИ

Продавам 3 ниви: - ЕГРИ (КП995, И.Л број 239) со површина 17812 м2,...


2 €
или предлог цена
Денес 08:20Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам