Тетово
                           
1329 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава реновиран трособен стан во центар на Тетово

Се продава трособен реновиран стан во центар на Тетово (спроти слатка...


64.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 мар 20:23Промовирано

LUKSUZEN stan vo nova gradba na TOP lokacija vo Tetovo

Se prodava nov luksuzen stan vo nova gradba. 📐 Površina: 135 m2 📍...


1.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 €
Тетово

Станови

Вчера 12:07Промовирано

Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


70.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
72.500 €
Тетово

Станови

Вчера 20:56Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


750 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
59.999 €
Тетово

Станови

Вчера 20:55stan na 5 kat vo blizina na etko

Se prodava stan - dupleks na 5 kat bez lift vo blok 70, blizina na Et...


589 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 20:53Stan vo novogradba vo blizina na boss

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


600 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 20:53Se prodava stan 80m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Tetovcanka vo Tetovo. _...


67.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 20:53Shiten Parcelat/Pllacet ne Klukove (Tetove)

Shiten 3 Parcela/Pllace ne Klukove (Tetove), afer "Lindi Ceramics": ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:39  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA STAN VO STROG CENTAR TETOVO

Se prodava stan vo centarot na gradot nad kafic Infinity poveke info ...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:54Prodavam Kukja vo Tetovo

Kukja vo Tetovo na ulica 153 vo tivok del na gradot pozadi potok grad...


7 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
777 €
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 14:32PLACE PER SHTEPI, nder kazermen e qytetit

Parcelat qe jan me ngjyre jane ne shitje. (1, 3 dhe 4.) Lokacioni: ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:29Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00CHANAK PRODAVA lokali sproti tekstilno sredno učilište

CHANAK PRODAVA deloven prostor - LOKAL. Se raboti za 3 lokali so tera...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00NOV STAN SO 2 SPALNI SPROTI TEKSTILNO

📣INTERESNA PONUDA vo agencija CHANAK PRODAŽBA NA NOV STAN NA 3 KAT,...


73.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00CHANAK PRODAVA FULL OPREMEN STAN PO 750 EURO ZA M2

FENOMENALNA ponuda vo agencija CHANAK📣📣 Prodažba na stan ,komplet ...


750 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00JEPET BANES ME QERA NE QENDER TE QYTETIT

Jepet banes me qera ne ne qender te qytetit me saktsisht ne afersi te...


270 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 12:44LUKSUZEN stan vo nova gradba na TOP lokacija vo Tetovo

Se prodava nov luksuzen stan vo nova gradba. 📐 Površina: 135 m2 📍...


1.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 €
Тетово

Станови

Вчера 12:07Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! -So kompletna dokumentacija, imoten list, ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 мар 19:44KUPUVAM STAN DO 45000 EVRA

KUPUVAM STAN U TETOVO 070-805-334 IMER BES AGENCII


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 18:32BLEJ BANES

BLEJ BANES NE TETOVE 070-805-334 IMER PA AGJENCION


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 15:40Се продава стан во строг центар на Тетово

Се продава стан на улица Маршал Тито бр. 8 - 1 спрат, стан бр. 2 - ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 13:00Se prodava stan od 72m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


86.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 11:01Se prodava stan od 78m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


89.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 10:48Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


105.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 10:47Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


74.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 10:42Se prodava Lokal od 30m2 super cena

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na lokal - deloven prostor vo blizin...


30.000 €
или предлог цена
27 мар 10:38Se prodava stan/deloven prostor na prizemje vo Centar,Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan/deloven prostor so lokacija ...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 10:38Se prodava stan duplex vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan duplex vo strog Centar vo T...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 10:37Se prodava luksuzen stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Strog Centar vo Tetovo. ...


116.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 10:37Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 10:37Se prodava stan na ul.: Jane Sandanski vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: Jane Sandanski vo T...


145.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 10:37SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR 107 m2

Objekton e so povrsona od 107m2 i + podrum od 8m2.Se naoga kaj "VERO...


1.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 10:29Topppp ponuda na stan!!!!

Domacinski socuvan stan! Duplex e stanot na dve nivoa,na gorniot spra...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 05:43Parcel afer Emka Rezidence

* Shitet Parcel afer Emka Rezidence, Tetove. * Se Prodava Parcela b...


По Договор
или предлог цена
26 мар 21:29Banese ne Qender te Qytetit/ Стан Во Центар

🔻OFERTE EXLUZIVE 🔻 * Shitet Banese ne qender, Tetove. Banesa shi...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 мар 21:29Banese ne Qender te Qytetit

🔻OFERTE EXLUZIVE 🔻 * Shitet Banese ne qender, Tetove. Banesa shi...


1.050 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 мар 21:29Parcele ne Falishte, Tetove

* Shitet Parcel ne Falisht, Tetove. * Se Prodava Parcela vo Faliste...


33 €
или предлог цена
26 мар 21:29Odlicno Mesto vo selo otunje na pat

Mestoto se naogja na samiot pat ima del I od levata I od desnata stra...


15 €
или предлог цена
26 мар 21:27se prodava niva pozadi avtocem

Za podetalni informacii javetese na 078359499


100 €
или предлог цена
26 мар 21:27Се продава реновиран трособен стан во центар на Тетово

Се продава трособен реновиран стан во центар на Тетово (спроти слатка...


64.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 мар 20:23NOVO !!!! Se prodava DELOVEN PROSTOR od 107 m2 + podrum 8 m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


1.999 €
или предлог цена
26 мар 14:48Се издава дуќан на топ локација во Тетово

Се издава дуќан од 58 м2 и 10 м2 подрум во склоп на самиот дуќан. Дуќ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

26 мар 11:49Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам