Битола
                   
2389 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN C4 GRAND PICASSO 7 SEDISTA 1.6 HDI--REGISTRIRANA!!!!

CITROEN C4 1.6 HDI--80KW--109KS--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI ODLICNO ...


3.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

09 сеп 06:48Промовирано

Opel astra 1.7cdti 80ks OPC OPREMA - KLIMATRONIK - TEMPOMAT

Opel astra 1.7cdti 80ks OPC OPREMA - KLIMATRONIK - TEMPOMAT - SPOR...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 08:07Промовирано

OPEL CORSA 1.2 BENZIN--PLIN--COSMO--MODEL 2006--151.000 KM!!

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN--59KW--80KS--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI ODLIC...


3.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

07 сеп 16:08Промовирано

Prodavam Volkswagen Polo,1.6 16v,sportski model

Prodavam Volkswagen Polo,1.6 16v,sportski model,125 KS,benzinec,2000 ...


2.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 06:58Se prodava audi a4 2.0tdi

registrirana do dekemvri 2022 kilometri 269.xxx Nov akumulator 100A...


8.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 06:50Ozvucuvanje za vo kola

POJACALO PIONEER, WOOFER PIONEER I ODRZUVAC NA NAPON KAKO NOVI.


16.000 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 01:36Se prodava

Se prodava ford fokus dizel kabriolet, registriran do septemvri 2023...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 01:00Mercedes ML 280 CDI Perfekten

Mercedes 280 CDI 190hp Registriran so zelen karton do 05.2023 Full ...


9.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:49TOYOTA AYGO 2021god benzin/plin

🇨🇿🇨🇿 TOYOTA AYGO 1.0 Benzin/Plin 72ks 2021g 🇨🇿🇨🇿 MOZI ZAMENA ...


9.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:22Radio so cd

Radio so cd ispravno


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:15Menjac za golf 5 1.6 fsi

Menjacot e so 6 brzini i e zakocen vo rikvers


120 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:15Interkuler za golf 4 1.9

Ispraven


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:15Bmw, opel,golf,mercedes delovi

Lamela potisna drug lager za vectra c,amortizeri komplet za golf 5 se...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:15Se prodava VW Polo 1.2 top sostojba

Se prodava VW Polo 1.2 2004 top sostojba pali vozi Servis napraven, ...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:40AUDI A4 2.0 TDI 105KW(143HP) FACELIFT(FULL LED) 2011/2012

Се продава перфектно зачувано Audi А4 2.0 TDI DPF 105 KW(143HP) B8 Fa...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 22:22MERCEDES C200 CDI 08G SO POMINATO 141000 ZAMENA

Prodavam mercedes c200 cdi ful oprema so pominato 148000 km uvezen pr...


9.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.800 €
Битола

Автомобили

Вчера 22:08Mini countryman 2.0sd 143hp.2014g.bmw motor 4x4avtomatik

Mini countryman 2.0sd.143hp.2014g.4x4 avtomatik So ekstra ful oprema ...


2 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:07Golf 5 plus

Golf 5 plus 1.4 benzin ,proverbs Kate sakate ,075 531 687


3.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:48BMW E91 320D 2007 KARAVAN

Registacija do 11.2022 Napraven servis na motor i menjac(promenet bu...


6.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:08Mercedes E200cdi

E 200cdi Classic Model W211 2004godina registiran Se prodava porad...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:53Antara

Opel Antara 2015 godina kupena od salon vo mk benzin plin fabricno.pr...


12.300 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.500 МКД
Битола

Автомобили

Вчера 20:15Audi A5 B5 redizajn

Tehnicki ispravna napraveni golem mal servis Smeneti maslo kaisi zat...


2.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:14BMW 116i

KONTAKT BROJ: 072680282 Makedonska kola kupena od BMW salonot. Jas...


5.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:30MERCEDES E220D AMG-PAKET FULL FULL OPREMA

FULL FULL OPREMA. så makedonski tabli avgust 2022 e registrirano A...


38.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
42.000 €
Битола

Автомобили

Вчера 19:26Volkswagen golf 7 1.6 tdi bluemotion

Registriran do 2.mesec 2023 so zelen karton, novi gumi 17-ki, autohol...


11.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
12.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 19:22Audi A3 2.0 140hp 2012 godina

Audi A3 2.0 140hp 2012 godina facelift ponoviot motor commonrail. Re...


10.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:19MERCEDES E250-turbodizel

SE PRODAVA MERCEDES E-250 TD 150ks. ELEGANCE FUL OPREMA REGISTRIRAN D...


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:53  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT RCZ 2.0 HDI

Se prodava ili zamenuva Peugeot RCZ 2.0 163hp 2011god edinstvena na p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:40Opel Astra OPC 2.0Turbo 240ks

Se prodava ili zamenuva Opel Astra GTC OPC mnogu redok model so 2.0 t...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:39Opel Corsa 1.2 plin sport model

Se prodava ili zamenuva Opel Corsa 1.2 benzin plin so dizni atestiran...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:39Mazda 3 GT Sport Line Edition 1.6D 109hp 2010g

Маздата е одлично зачувана со највисоко ниво на опрема. Затемнети зад...


6.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:36  НОВ ОГЛАС

Ford Fokus 1.6

Форд Фокус 1.6 tdci многу мала потрошувачка, лесен за одржување.Регис...


5.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:33OPEL ASTRA G 1.6 BENZIN / PLIN

- OPEL ASTRA G 1.6 BENZIN / PLIN - GODD. NA PROIZ. - 1999g. - REGIS...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:02  НОВ ОГЛАС

ELEKTRO MOTORCE ZA VOLAN ZA PUNTO 2 / 3

- ELEKTRO MOTORCE ZA VOLAN ZA PUNTO 2 / 3. - MOTORCETO E ISPRANO. -...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:58  НОВ ОГЛАС

BANDASI ZA OPEL ASTRA G 4X100 SO LETNI GUMI!

- CELICNI BANDASI ZA OPEL ASTRA . - BANDASITE SE OD ASTRA G MODEL. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:53  НОВ ОГЛАС

Citroen c4 1.4 benzin 2008 redizajn reg.08/2023 g

Citroen c4 1.4 benzin redizajn 2008 godina. Ne e od uvoz . Prv gazd...


33 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
3.200 €
Битола

Автомобили

Вчера 17:47AUDI A3 SO 4 VRATI 1.9 TDI 105 KS

Ekstra Kolata e uvoz od Germanija So 4 vrati 1.9 105 ks so orginal...


4.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:40  НОВ ОГЛАС

FORD ECOSPORT TURBO TITANIUM UVOZ, SVAJCARIJA

- TOP MODEL - NOVO NA PAZAR - MAXIMALNA SOSTOJBA EDNAKVO NA NOVO - ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.999 €
Битола

Автомобили

Вчера 17:22SKODA FABIA 1.2TSI 63KW2015/2014 NOV UVOZ SVAJCARIJA

- SKODA FABIA 1.2TSI GOLF 7MOTOR 4 CILINDRI63kw (86ks) - UVEZENA OD...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.590 €
Битола

Автомобили

Вчера 17:22Vw Golf 4 1.9 tdi 90ks 2001god

Vw Golf 4 1.9 tdi 66kw 90ks 2001 godina registriran do 08.2023 , klim...


2.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:22  НОВ ОГЛАС

WV GOLF VI 2.O TDI GTD OPTIC

WV GOLF 2.O TDI GTD UVOZ - TOP VERZIJA - PRVA REGISYRACIJA VO MK -...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10 €
Битола

Автомобили

Вчера 17:21TOYOTA RAV4 4X4 REDIZAJN 2.O 150KS

- KUPEN NOV VO MAKEDONIJA TOYOTA RAV 4 2.O VVTI BENZ 150 KS - TOOP ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7 €
Битола

Автомобили

Вчера 17:21VW POLO 1.2 BENZIN 2009 GOD

Vw polo 2009 god 1.2 benzin Najdobriot motor na lance so mala potro...


3.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:20Страна 1 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам