Куманово
                   
2877 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat Scudo 2.0Mjet 120ks Novo Staklo

PRODAVAM FIAT SCUDO KOMBE 2.0 MJET 88KW/120KS 2008 GOD SO NAJEKONOMIC...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:26Промовирано

MERCEDES C250 CDI BLUEFFICIENCY EURO5

MERCEDES C250 CDI BLUEFFICIENCY BITURBO 🇨🇭🇨🇭-privat AVANTGARDE ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44Промовирано

BMW F30 320d 184KS - Luxury pack

075525947 Без замени. Регистрирано цела година (до 06.2023) на МК т...


13.499 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.999 €
Куманово

Автомобили

30 сеп 22:40Промовирано

Renault Megane 2

•Se prodava Renault Megane 2 2006 1.5dci facelift 63kw •Uvezen od Sl...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:40SEAT IBIZA 1.2 TDI 2011GOD.

SEAT IBIZA ST 1.2 TDI 2011G. EURO 5 -KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA ...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:38Bmw

Bmw f10 2:0 4l potrosuvacka ful oprema 2015 god na kraj Servis fu...


23 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:31Audi a6 30.tdi qwatro

Audi a6 30.tdi quattro, ful oprema. Motor, menjac perfektni. Klimatr...


12.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:29Fiat panda ( Metan) 1.2cc

Registriran do 02.2023 od opremu ima Servo volan Centralna brava K...


3.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:29Mercedes A180 CDI

Se prodava Mercedes A180 CDI - avantgarde oprema - servisiran - Z...


3.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:18Wv Polo 1.4 tdi 2007 godina

Se prodava Wv POLO 1.4 TDI 51KW 69 KS Godina 2007 Servisiran U...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:36SEAT IBIZA 1.4tdi 80ks 2010god

Se prodava seat ibiza 1.4tdi 80ks 2010 godina. Kolata e so plateni s...


2 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:30HYUNDAI i30 2010g

prodavam hyundai i30 vo celosno ispravna sostojba registriran so zele...


4.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.150 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:14OPEL VECTRA 1.7 TD ISUZU CDX

KOLATA E VO IZVONREDNA SOSTOJBA, SVE SI RABOTI I SI FUNKSIONIRA DO PO...


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:04GOLF 5 V 2.0 140HP 4MOTION

KOLATA E DONESENA SEGA OD CH SO VOZENJE, PLATENI SITE DAVACKI DO REGI...


5.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:04GOLF 6 2.0 TDI 4MOTION

PRODAVAM GOLF 6 2.0 TDI 140HP 4MOTION, 2009 GODINA, SEGA UVEZEN OD SV...


7.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:04Cadillac BLS dizel 1.9 2008 GODINA FULL

платени давачки до регистрација може и заменa Ekstra cena za kes!!!...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00BMW X5 X-DRIVE 2011 GOD Facelift AUTOMATIC

* FULL OPREMA* - X DRIVE POGON 4X4 - SO 2 TURBINI, 286KS - AVTOMAT...


15.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00VW Touareg 3.0

.


7.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Peugeot Partner Teppe

Peugeot partner🇨🇭🇨🇭 Edinstven!!!🇨🇭🇨🇭 Monovolumen🇨🇭🇨🇭 N...


7 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.888 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Opel Korsa 1.3 CDTI vo odlicna sostojba

Se prodava Opel Korsa 1.3 CDTI vo super sostojba so ful oprema. Novi ...


3.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Vw Polo 1.9 SDI 2002

Se prodava polo 1.9 sdi 2002 god. vo dobra sostojba ... povekje info ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.300 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Mitsubishi Colt 1.1

Mitsubishi colt 1.1 - najekonomicen motor uvezen od Avstrija donesen ...


2.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.600 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:57TOUAREG

Se prodava touareg 2.5tdi vo super sostojba registriran do 12mesec so...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:53Passat 1.9 TDI 131ks so orig.kilom.Full

Se prodava Pasat so originalna kilom.(ne vrakjana) So full oprema vo ...


3.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:47Audi A5 na delovi

Odlicno se finkcionira 071 273 421


6 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:14BMW 730 d INDIVIDUAL FULL OPCIJA

BMW 730d KM-220.000. VITI-GODINA 2009 ÇMIMI-CENA 15.900 EURO KON...


15.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:01AUDI A5 2.0 TDI 2016

AUDI A5 2.0 TDI VITI-GODINA 2016 KM- 188.000 ÇMIMI-CENA 19.900 E...


18.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:01LAND ROVER EVOQUE 2.0 TD4 SWISS 2017

Xhipi është i ardhur nga Zvicrra i ka të paguara të gjitha të dhëna...


29.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:01MERCEDES C 220 CDI AMG PAKET 2016

Vetura është e ardhur nga Zvicrra i ka të paguara të gjitha të dhën...


28.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:01Alfa romeo 156 2.4JTD na delovi

Se prodavaat delovi za Alfa Romeo sport wagon 2.4 Jtd 077-557-400 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:59PASSAT 1.9 TDI 77 KW 105 PS 2006

PASSAT 1.9 TDI 77 KW 105 PS 2006/5 KLIMA ISPRAVNA ESP RADIO MP3 B...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:49Se prodava opel astra h 2007 1.7 dizel 125 ks

Se prodava opel astra H, 2007 godina proizvedena, 92 kw 125 ks , spor...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:47GOLF 5 1.9 TDI 105 PS 6 SPEED TOUR MODEL 2008-7

GOLF 5 1.9 TDI 77KW 105 PS GOD 2008-7 TOUR MODEL TEMPOMAT RADI...


5.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:46SEAT ALTEA 2.0 TDI 105 PS 6 SPEED 072554064

SEAT ALTEA 2.0 TDI 103 KW 140 PS 2006/5 KM 235XXX 6 SPEED SERVIS...


3.799 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.800 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:46RENAULT KANGOO 1.5 DCI NOV UVOZ CH, FURGON, EURO 5!!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭RENAULT KANGOO 1.5 DCI(55KW) 2012 GOD. KOMBI, FU...


4.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:44Ford Probe

Se prodava Ford Probe 2.2GT 1992godina pali vozi registrirano do 16....


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:44Vw lupo 1.0

Vw lupo 1.0.servo. dva aerbega. abs. Pom.146.000km. reg.08.2023 god.


1.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:43Fiat Punto 1.9 JTD so Klima

Se prodava Fiat Punto 1.9 JTD najdobar i naj ekonomicen motor na fiat...


1.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:22Fiat Bravo 1.9 JTD 120 KS Uvoz Germanija

Se prodava Fiat Bravo 1.9 JTD 120 KS najdobar i naj ekonomicen motor ...


3.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:22Skoda Fabia 1.4 TDI 2009 Godina Uvoz Germanija

Se prodava Skoda Octavia 1.4 TDi najdobar i naj ekonomicen motor na V...


4.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:21Peugeot 207 1.6I CABRIO

Se prodava Peugeot 207 1.6I vo super sostojba maksimalno socuvan so f...


4.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:21Vw Passat CC 2.0 TDI DSG

Se prodava Vw Passat CC 2.0 TDI 140 KS Avtomatik DSG


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:21BMW E92 320i FACELIFT CABRIO

Se prodava Bmw E92 320 i Facelift Cabrio vo super sostojba maksimalno...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:21Страна 1 од 72

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам