Битола
                           
2913 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuvaat dva Objekti 170m2 i 410m2

Se iznajmuvaat dva Objekti pogodni za proizvodstvena dejnost ili kako...


121.212 €
или предлог цена
15 мар 08:36Промовирано

SE IZDAVA DELOVEN OBJET VO BITOLA

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

10 мар 11:32Промовирано

Деловен простор (се издава или продава)

Се издава или продава уреден деловен простор со површина од 800m² и т...


По Договор
или предлог цена
09 мар 12:52Промовирано

Plac

Itno se prodava niva(plac) vo atarot na s.Bistrica Bitolsko.Placot e ...


По Договор
или предлог цена
Денес 02:39Se izdava dukjan vo Starata bitolska carsija

Dukjanot poseduva WC, vizba, tendi, alarm, itn.


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 02:25PLANSKA KUKA 250M2 DVOR 200М2 STRELISTE BITOLA

Se prodava kuka na ul.Aron Aroesti br.78.vo naselba Streliste Bitola....


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
90.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:51Se izdava deloven prostor

Se izdava prostorot na glavna ulica. NE ZA AVTOPERALNA I MEHANICA...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 00:48СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО НИЖЕПОЛЕ, НИЖЕ ПОЛЕ, NIZEPOLE, NIZE PO

Се продава градежно земјиште од 2345 м2 (КП бр.560) во Нижеполе. Парц...


1 МКД
или предлог цена
Денес 00:08SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:27Se izdava kuka vo centar

Se izdava kuka vo centar,celosno opremena,na prv sprat so dvorce za u...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:56Се продава плац во сКравари со дозвола за градење

Плац во вкупна површина од 1444 м2 во с. Кравари о. Битола, на ул. Св...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:40Dve kuki lepenki

Се продава куќа, строг центар во Битола на ул. Никола Тесла. Куќата е...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:36SE IZNAJMUVA MODERNO UREDEN STAN CENTAR NA BITOLA

Stanot e moderno ureden Stanot se naoga na samo 5 minuti od centarot...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:35Плацеви за Фотоволтаици

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични центра...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:16ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ЕКСКЛУЗИВНА ЛОКАЦИЈА

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР: - Се наоѓа на улица Довлеџик, една од н...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 20:32Se prodava kukja, bavcha i dve shtali vo blizina na Bitola

Se prodava kukja vo selo Rashtani, Bitola. Kukjata e od cvrsta gradba...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:04СЕ ПРОДАВА СТАН НА ШИРОК СОКАК- STAN NA SHIROK SOKAK- CENTAR

Се продава стан на Широк Сокак, 38м2 над парфимеријата Shatze, наспро...


52.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:00Se iznajmuva opremen stan vo Bitola

Se iznajmuva opremen stan na ul. Mladinski Brigadi (nasproti Domot za...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:57Se iznajmuva stan vo Centar vo Bitola

Se izdava stan vo najstrogiot centar na gradot za stranci i za site z...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:49SE IZDAVA STAN VO CENTAR VO BITOLA

Se izdava stan vo Centar celosno namesten so nov mebel. Stanot moze d...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:46SE PRODAVAAT 3 PLACOVI VO OKOLINATA NA BITOLA

1. Плац во населба Горно Оризари до самиот автопат Битола- Охрид со п...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:43ЦЕНТАР, СТАН, 33+2+2М2, ЛИФТ, ПАРКИНГ

ЦЕНТАР, ЕДНОСОБЕН СТАН, 33М2 +2М2 БАЛКОН +2М2 ПОДРУМ, НА 4 КАТ, ВО ЗГ...


32.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:04ЦЕНТАР, РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН СТАН , 70М2

ЦЕНТАР, КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН СТАН, 70М2, П+1 КАТ, 2 БАЛКОНИ И КОРИСТЕЊ...


74.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:04Се продава куќа во строг центар

Се продава куќа на два ката во централно градско подрачје, наспроти Ј...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:01ПЕДАГОШКА, СЕ ИЗДАВ ОПРЕМЕН ДВОСОБЕН СТАН

ПЕДАГОШКА, СЕ ИЗДАВА РЕНОВИРАН СТАН, КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН, ИСКЛУЧИВО ЗА ...


155 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:38К2249, БАИР, ОУ Т.АНЃЕЛЕВСКИ, 26+43+18М2

БАИР, КАЈ ОУ ТОДОР АНЃЕЛЕВСКИ, СЕ ПРОДАВА, ИЛИ СЕ МЕНУВА СА ЕДНОСОБЕН...


39.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:38ИВАН МИЛУТИНОВИЌ, П+2 КАТ, 56+8+11М2, ПВЦ, БЛИНДОР

2-1512, ПОД ПАЗАРОТ, СЕ ПРОДАВА СТАН НА П+2 КАТ, 56М2 КОРИСНА ПОВРШИН...


42.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
42.900 €
Битола

Станови

Вчера 17:38ПРИЛЕПСКА, ПОЛУРЕНОВИРАН, СОНЧЕВ СТАН, 1.КАТ

ПРИЛЕПСКА, ПРВ КАТ, СЕ ПРОДАВА СОНЧЕВ СТАН СО ПОВРШИНА ОД 54 М2, БАЛК...


42.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:38Stara Kasarna, nov opremen stan, prv kat, 2 kupatila

СТАРА КАСАРНА, НОВ СТАН НА ПРВ КАТ, ЈУГОИСТОК, КОМПЛЕТНО МОДЕРНО ОП...


80.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:38НОВА БИТОЛА, СЕ ИЗДАВА ОПРЕМЕН ТРОСОБЕН СТАН

НОВА БОЛНИЦА, СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН ОПРЕМЕН СТАН, ПРВ КАТ, ГРЕЕЊЕ СО КЛ...


155 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:38СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:33СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:33se prodava kuka vo s Zvan

se prodava kuka 65 m2. so dvorno mesto 500 m2. dolniot del e zidan so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:32SE PRODAVA LOZJE SO KUKJA

Se prodava 6500 kvadrati lozje so kukja,garaza i dodaten magacin od 3...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Вчера 17:22SE PRODAVA KUKJA I LOZJE

Se prodava 6500 kvadrati lozje so kukja,garaza i dodaten magacin od 3...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:21Se prodava kuka, mesto 334 m2

Se prodava kuka, vo selo Gradesnica (Bitolsko Mariovo) mesto 334 m2 (...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:06Stanot e vo centar vo vnatresnosta na Makedonija

Stanot e vo Resen.Cenata e za na namesten


450 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
600 €
Битола

Станови

Вчера 16:31Куќа на екстра локација

Се продава куќа во екстра состојба под Лавци, над стадионот. Куќата ...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:24Plac 1460m² NA PATOT ZA S.BRUSNIK-BITOLA

SE RPODAVA PLAC 1460m² NA PATOT ZA S.BRUSNIK-BITOLA MESTOTO SE NAOGA...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:44  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka

Se prodava kuka odma vseliva, so dvorno mesto Broj za kontakt:072-225...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:33iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor nad Klinicka bolnica-Bitola, cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 15:03ПРОДАВАМ НИВА ГОРНО ОРИЗАРИ

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 5730м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ Н...


111 €
или предлог цена
Вчера 15:00Продавам нива позади затворот 10,000м2 место ЧАИР

СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 местото се вика ЧАИР позади затворот...


60 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
66 €
Вчера 14:59Страна 1 од 73

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам