1077 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektromotor elektromotori motor elektro електро мотор

Голем избор на електромотори и редуктори


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Промовирано

Golem izbor na Reduktori reduktor редуктор редуктори

Голем избор на motoreduktori vidi sliki ОДКУПУВАМ РЕДУКТОРИ И ЕЛЕКТР...


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Промовирано

Cistilica za pvc prozori

Машината е компјутеризирана, ги чисти сите делови на агол, внатре над...


1 €
или предлог цена
28 сеп 22:53Промовирано

Se prodava susac za vozduh ispraven

Susac za vozduh


350 €
или предлог цена
Денес 13:32Вулканизерска машина демонтерка

Вулканизерска машина демонтерка за вадење гуми


3 €
или предлог цена
Денес 13:01СЕ ПРОДАВААТ МАШИНИ ОД ЛИМАРСКА ДЕЈНОСТ

Се продава : електричен рунд и обичен. сит машина. цена по договор.


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Kosacka Sip, prikolka

Kosackata e slovenska i e vo odlichna soatojba cena 600 € Prikolka za...


600 €
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

retrovizori novi za lada niva golemi i mali

se prodava retrovizori golemi i mali za lada niva dostava po kargo n...


349 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 12:50Aparat za zavaruvanje

Inverter aparat za zavaruvanje skoro nov koristen 2/3pati


4.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.300 МКД
Денес 11:17ОТКУПУВАМ ЕВРО ПАЛЕТИ со жиг (EPAL,WIC,EUR) 070/202-001

ОТКУПУВАМ ЕВРО ПАЛЕТИ со жиг (EPAL, WIC, EUR) плаќам кеш и ги земаме...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:18PRODAŽBA NA EURO PALETI / ПРОДАЖБА НА ЕВРО ПАЛЕТИ! 070202001

Се продаваат евро палети 1200Х800 цм 1,2 и 3 класа (плави палети). На...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:18BUKA OTPADCI / ОТПАДНО ДРВО БУКА

Се продава отпадно дрво во сандаци завиткано во фолија самдаци по 1.5...


5.200 МКД
или предлог цена
Денес 09:17Prodazba na EURO PALETI 1 i 2 klasa ☎️070/488-968☎️

Prodavam EURO PALETI 1200X800 cm imame isto i obicni paleti 1200X800...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:34ОТПАДНО ДРВО БУКА/ OTPADNO DRVO BUKA.

Се продаваат крајници во сандаци по 1.2 до 1.4 метри просторни,отпадн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.200 МКД
Денес 08:33БУКОВИ ПЕЛЕТИ А1 ПРЕМИУМ / BUKOVI PELETI A1-KLASA PREMIUM!

Продавам БУКОВИ ПЕЛЕТИ на големо и мало А1 класа изработени 100% од ...


430 МКД
или предлог цена
Денес 08:33Vap nov 3000 denari

Vap nov 3000 denari


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:04LINIJA ZA BONBONI SO MASINA ZA VITKANJE

Komplet linija za bonboni i masina za vikanje


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:38KZUBA INVERTER APARAT ZA ZAVARUVANJE

NOV APARAT ZA ZAVARUVANJE INVERTER MNOGU LESEN ZA TRANSPORT ,OLESNETE...


4.600 МКД
или предлог цена
Вчера 16:07BRUSALICA METABO 125 MM NOVA

EDNAS KORISTENA 3 G REGISTRIRANA GARANCIJA TEL:071501441


4.600 МКД
или предлог цена
Вчера 16:07Coffee Truck

Се продава Coffee Truck ново возило атестирано со целосна опрема за р...


9.499 €
или предлог цена
Вчера 15:53El.vaga,vagi za traktori,kamioni вага,ваги 20т

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА СОЛО КАМИОНИ И СИТЕ ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : МАХ...


5 €
или предлог цена
Вчера 14:47Kamionski vagi,vaga(ваги,вага) од 20 до 50 тони

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА КАМИОНИ ,ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : МАХ=20,30,50...


7 €
или предлог цена
Вчера 14:47Akreditirana labaratorija za vagi,vaga(Вага,ваги)ВАГАР ГАПЕ

АКРЕДИТИРАНА ЛАБАРАТОРИЈА ЗА МАСА (ВАГИ ) КЛАСА II,III,IIII до 50 00...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:46ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА (VAGA) 15/30kg verificirana (баждарена)

ВАГА Еlektronska 3/6/15/30kg;,nova,bazdarena, so 2 god. garancija -v...


3 €
или предлог цена
Вчера 14:46СЕРВИС,ВЕРИФИКАЦИЈА(БАЖДАРЕЊЕ) НА СИТЕ ВИДОВИ ВАГИ (VAGI)

Servis, bazdarejne i vagi- vaga PRODAVAME SEKAKOV TIP NA VAGA: NO...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:46ELEKTRONSKA VAGA(ВАГА-ВАГИ)VAGI DO 500 KG.

Se prodava elektronska vaga do 500kg . So platforma 600x700mm, 700x80...


330 €
или предлог цена
Вчера 14:46Vaga,vagi,вага,ваги на вилушкар рачен

Prodavam viluskar PALETAR so vaga so 4 merni kelii za merejne na pale...


750 €
или предлог цена
Вчера 14:45se prodava vaga za stoka

СЕ ПРОДАВА ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА: -Сточна не заградена со платформа 1х2 м...


749 €
или предлог цена
Вчера 14:45Ел.вага,ваги платформски до 2000кг.VAGI,VAGA,NOVI

ВАГИ elektronski so platforma 1,25x1,25m;1,25х1,5m;1,5x1,5m;2x2mm. Me...


750 €
или предлог цена
Вчера 14:45Se prodava vaga kamionska do 50t. 18x3m

Vaga do kamionska do 50t. So dimenzija na platforma 18x3 metra nova.V...


7 €
или предлог цена
Вчера 14:45resetki za 32 masina za meso

resetki za 32 masini za melenje meso.hardox materijal.ima od site vre...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:17briketirka

proizvodstvo na masini za briketi od slama so razlicni kapaciteti.dok...


11 €
или предлог цена
Вчера 12:15briketirka linija

kompletna linija za briketiranje biobriketi za ogrev.


12 €
или предлог цена
Вчера 12:15ПЧЕНИЦА ЗА СЕМЕ

Пченицата е од сортата NS 40 S ( со осилки ) и ѐ втора реколта. Од...


30 МКД
или предлог цена
Вчера 10:37Mesalka za beton,kako NOVA

Se prodava mesalaka za beton,zacuvana kako nova malku koristena.LIV S...


18.990 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
22.000 МКД
Вчера 10:26ELEKTRICNA MOTORNA PILA

nova elektricna motorna pila


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:51FID SKLOPKI

PRODAVAM POTPOLNO NOVI, NETPAKUVANI FID SKLOPKI 63 A , MARKA GENERAL...


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 09:45TROPOLNI AVTOMATSKI OSIGURACI

PRODAVAM NOVI TROPOLNI AVTOMATSKI OSIGURACI, ,RAZLICNI AMPERAZI, MULT...


150 МКД
или предлог цена
Вчера 09:45masina za obrabotka na drvo kombinirana

prodavam stolarska industriska masina-kombinirana so freza,busilica,c...


1.100 €
или предлог цена
Вчера 09:41MASINI-TEKSTILNA INDUSTRIJA

POVEJKE MASINI ZA SIENJE 071-730-852 075-599-757


80 €
или предлог цена
Вчера 09:18OTKUP NA EURO PALETI / ОТКУП НА ЕВРО ПАЛЕТИ 070/488-968

⚠️ОТКУПУВАМ ЕВРО ПАЛЕТИ⚠️ со жиг (EPAL, WIC, EUR) плаќам кеш и ги зе...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:48Set Elektro Strafcigeri / Сет Електро Шрафцигери PARKSIDE

@ Праќаме по Карго експрес. @ Комплетот е НОВ, неотпакуван. Супер...


1.190 МКД
или предлог цена
29 сеп 22:22LAGERI

se prodavaat lageri novi razlicna golemina


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

29 сеп 19:49Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам