Охрид
                           
366 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdavaat apartmani vo Ohrid 070247042

Se izdavaat apartmani vo Ohrid,so poseben vlez,kujna i kupatilo,kapac...


600 €
или предлог цена
Охрид

Соби

19 јул 22:38Se izdavaat sobi i apartmani vo Ohrid 070247042

Se izdavaat sobi i apartmani vo Ohrid 070247042


500 €
или предлог цена
Охрид

Соби

19 јул 22:25Novi apartmani vo Ohrid

Izdavam novi apartmani vo Ohrid, centralno podracje, na okolu 400 met...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

15 јул 23:03Нови апартмани во централно подрачје на Охрид

Се издаваат НОВИ апартмани во централно подрачје на Охрид, на околу 4...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 јул 23:03Нови апартмани во централно подрачје на Охрид

Се издаваат нови апартмани во централно подрачје на Охрид, на околу 4...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 јул 23:03Apartman vo centarot na Ohrid

Apartmanot se naogja na 200m od Ohridska banka na ul.7mi Noemvri br.4...


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 јул 11:42Се издава апартман во с. Љубаништа

Ново опремен апартман, со кујна, спална соба, дневна соба со гарнитур...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

14 јул 15:58Се изнајмува студио во Охрид

Почитувани, Изнајмувам студио во Охрид за туристи, со капацитет за 3...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

12 јул 14:16Se iznajmuvaat apartmani vo Trpejca

Se iznajmuvaat apartmani vo Trpejca na 400m od plaza. Apartmanite se ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

10 јул 19:49Соби и стан за изнајмување

Целосно опремени апартмани со дополнителна кујна и стан за изнајмувањ...


40 €
или предлог цена
Охрид

Соби

01 јул 18:19***Ексклузивно Iznajmuvam sobi во Охрид***

Iznajmuvam sobi za privatno smestuvanje vo Ohrid. 0SOBITE SE NAOGAAT...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

30 јун 12:50Apartmani i studia ,centar,parking

Apartmanite se naogaat vo vila ,vo centar,so parking.Imame 2,3,4 -kre...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

30 јун 10:14Studia i apartmani,centar,parking

Apartmanite se naogaat vo vila, vo centar i se kompletno opremeni. I...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

30 јун 09:53Sobi Studio Bobo

Centar,50 metri od fontanata. Kujna,dnevna,posebno kupatilo.Cenata e...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

22 јун 21:04Apartman AnaMarija vo Centar

Klima Televizija Wi-Fi Parking 2 minuti do Centar Se izdava za p...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

13 јун 13:48Neptune Apartments Ohrid

Издавам практични и релативно нови апартмани на атрактивна локација, ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Соби

08 јун 17:09Se izdava stan vo CENTAR

Kompletno opremen stan, so 2 spalni, balkon, toalet, dnevna i kujna. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

03 јун 18:09Se izdavaat klimatizirani apartmani vo strog centar

Se izdavaat apartmani vo najstrog centar na Ohrid,vo neposredna blizi...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

01 јун 07:38Atraktiven apartmani

Ponuda na atraktivni Apartmani. Povece namenski mozi Apartmani a isto...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 мај 14:15Апартмани Кате 1 - двокреветни - строг центар

Се издаваат двокреветни апартмани комплетно опремени со сопствено куп...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

29 апр 19:43APARTMANI vo PESTANI - VILLA MIMI

Se izdavaat APARTMANI za turisti vo Peshtani,na 50m od ezeroto.Sekoj ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

24 апр 19:34Villa Minami Sobi Apartman

ЗА КОМПАНИЈАТА Комплекс Минами се наоѓа во село Горно Коњско,Охрид...


14 €
или предлог цена
Охрид

Соби

19 апр 19:56Апартмани Мими во ПЕШТАНИ

Се издаваат АПАРТМАНИ за туристи во Пештани на 50м од езерото. Секој...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

13 апр 10:28Izdavam Apartman strog centar Ohrid studio , stan sobi

Се наоѓа во центарот на Охрид, само 40 метри од езерото, плоштадот и ...


19 €
или предлог цена
Охрид

Соби

08 апр 08:02Охрид Изнајмување на Соби Апартмани Станови

Издавам соби во нов мотел. Собите се на втор и трет спрат. Климатизир...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

07 апр 11:17Sobi vo centarot na Ohrid

Се издаваат соби во строгиот центарот на Охрид со сопствен паркинг. З...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

28 дек 15:36apartman vo strog centar na Ohrid

Апартманoт се наоѓа во строг центар на градот до поштата, на првиот к...


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 ное 20:53Naj aprtmani, za NAj cena - vo centar.

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

27 ное 11:00Naj aprtmani, za NAj cena - vo centar.

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

27 ное 10:46Naj aprtmani, za NAj cena - vo centar.

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

19 ное 11:54APARTMANI NA KEJ

Apartmanite se novi, svetli i prostrani vo centarot na Ohrid. Del od ...


40 €
или предлог цена
Охрид

Соби

30 сеп 19:27Вила Дионис

Вилата се наоѓа во Н. Лагадин на 9 км од Охрид. Собите се комплетно ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

21 сеп 13:14Stan za familija(4-krev),centar,povolno

Apartmanot e kompletno opremen .Ima dve sobi: dnevna i spalna,kupatil...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

14 сеп 13:06Apartmani i studia ,centar,parking

Apartmani za familijarni gosti, na mirna lokacija vo centar.Kompletno...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 сеп 10:23АПАРТМАНИ ВО ОХРИД

СЕ ИЗДАВААТ ДВЕ СТУДИА ЗА ТРИ ЛИЦА И ЕДНО СТУДИО ЗА ДВЕ ЛИЦА ВО ОХР...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

30 авг 19:59STUDIO- garsonjera,centar,parking

Studioto e na prizemje, trokrevetno,komplet opremeno so wi fi,kab tv,...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 22:19Издавам соби / апартман во Пештани - Охрид

Издавам соби / апартман во Пештани на само 40 метри од плажа. Се изда...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

25 авг 11:48Се издаваат апартмани

Се издаваат апартмани за 4-5 лица во центарот на Охрид.


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

21 авг 15:14Se izdavaat sobi za podolg prestoj *ekstra cena*

Се издаваат соби за подолг престој во центарот на Охрид. Може и за ст...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

20 авг 12:36Se izdavaat kompletno opremeni studia

STUDIA DUKOSKI!!! Se izdavaat studia (cetirikrevetni, trikrevetni I ...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

19 авг 19:14Страна 7 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам