375 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat poveke atraktivni placevi

Se prodavaat povekje atraktivni placevi vo Gorica i eden plac od 947m...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:55ИМПЕРИЈА – Плац 800м²

Шифра E 50/5 Се продава плац со површинa 800м² со две маркици за из...


45 €
или предлог цена
Вчера 21:30ИМПЕРИЈА – Плац 156м²

Се продава плац со вкупна површина 156м².На плацот има темели од стар...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 21:29PLAC SO MARKICA BLIZU AERODROM OHRID

Placot ima markica za gradba...se naojga blizu aerodrom ohrid na 100...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:25Продавам плац

Продавам плац во село Лескоец Охрид


20 €
или предлог цена
Вчера 16:16Prodavam

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu...


50 €
или предлог цена
Вчера 12:48***Капитал***Урбанизиран плац во Р.Новичич 747 мкв

Шифра 40 066 Ексклузивна понуда: Урбанизиран плац во Охр...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 12:38*** Капитал *** Овоштарник во С. Долно Лакочереј

Oвоштарник во село Долно Лакочереј Овоштарникот се наоѓа во урбана з...


54.000 €
или предлог цена
Вчера 12:38Урбанизиран плац Чекоштина, Охрид 1.384 мкв

Урбанизиран плац во Охридската населба Чекоштина со прекрасен панорам...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:37Se prodava niva vo blizina na Sv. Troica Trnovo

Se prodava niva vo mesnosta Trnovo Crnogorci 1292 m2. Vo neposredna b...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 10:52Nivi

Poradi zaminuvanje vo stranstvo se prodavaat poveke nivi vo s.Livoist...


По Договор
или предлог цена
27 ное 15:15Se prodavaat nivi

Se prodavaat nivi,razlicni kvadraturi i ceni,idealno za da se uzivat ...


По Договор
или предлог цена
27 ное 15:15Се Продава Нива Во Влезот На Охрид

Се продава нива во влезот на Охрид 1300м2 - Градинар За Повеќе И...


1 €
или предлог цена
27 ное 13:39Plac vo naselba Raca

Se prodava plac vo naselba Raca, so markica za gradba. Samo Viber 072...


1 МКД
или предлог цена
27 ное 12:23Плац/Овоштарник

Се продава плац-овоштарник со над 33 корења черешни на супер место во...


55.000 €
или предлог цена
27 ное 06:22Се продава плац

Се продава плац во месноста Горица кај ресторанот Парк. Плацот има ДУ...


По Договор
или предлог цена
27 ное 05:37Се продава плац, градежно земјиште, во село Љубаниште

Plac vo selo Ljubanista, GRADEZNO zemjiste. Placot se naoga na patot ...


25.000 €
или предлог цена
27 ное 00:19Се продава плац за куќа во Лескоец

Се продава плац за куќа во Лескоец, на 500 метра од центарот. До ...


1 €
или предлог цена
26 ное 21:03Се продава плац во Охрид , на улица Живко Чинго

Плацот се наога на ул. Живко Чинго и има маркици за 2 куќи. Цена по д...


1 €
или предлог цена
26 ное 18:26Prodavam PLAC kaj Gorica 3

Prodavam plac 600m2 pokraj Ohridsko ezero kaj Gorica3 na samiot pat ...


110 €
или предлог цена
26 ное 11:20Се продава плац

Се продава плац од 300 квадрати ,со приклучок на вода,маркица за град...


60 €
или предлог цена
26 ное 05:26ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Плац 1200м2

Се продава плац во почетокот на с.Елшани. Површината на плацот е 120...


85 €
или предлог цена
25 ное 21:29plac pred Kosel na pat

Se prodava plac 3102m2 pred Kosel nasproti servis Hunday po cena od 2...


20 €
или предлог цена
25 ное 20:05atraktivno gradezno zemjiste

Ohrid se prodava gradezno zemjiste so povrsina od 1684m2 so pogled na...


По Договор
или предлог цена
25 ное 20:05Se prodava livada selo Gorno Konsko Ohrid

Се продава ливада во село Горно Коњско - Охрид, погодна за обработка ...


По Договор
или предлог цена
25 ное 17:26Се продава плац за куќа во Лескоец

Се продава плац за куќа во Лескоец, на 500 метра од центарот. До п...


1 €
или предлог цена
25 ное 14:46Plac vo Ohrid

Se prodava plac od 315m2 na 4km od centarot na Ohrid, vo tivka i mirn...


10.000 €
или предлог цена
24 ное 22:30Се продава место, цена по договор

Се продава место насадено со праски во населба црногорци-Охрид, наспр...


По Договор
или предлог цена
24 ное 20:59Se prodava zemjiste Podmolje

Se prodava zemjiste vo Podmolje na mestoto vikano "Suva Cesma" Cenat...


35 €
или предлог цена
24 ное 16:36Plac 400 m2 so plateni komunalii za kukja

Се продава плац од 400 м2 на одлична локација со платени комуналии за...


70.000 €
или предлог цена
24 ное 16:15Niva TRNOSKI PAT posle fabrikata EKOSPAR

Se prodava niva na trnoski pat vednas posle fabrikata eko spar. Nivat...


30 €
или предлог цена
24 ное 14:58Niva TRNOVO 200m posle fabrikata EKOSPAR

Се продава земјиште од 1767м2 на околу 200м до фабриката Екоспар и по...


17 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
18 €
24 ное 14:44Se prodavaat dve nivi

Se prodava niva so povrsina od 4280 m2 vo mesnosta Golema Niva, s.Kos...


По Договор
или предлог цена
24 ное 13:47prodavam plac vo ohrid

Prodavam plac vo OHRID od 1000m2 cena 60evra m2 ima voda i struja do ...


60 €
или предлог цена
24 ное 10:36ЧОЈС-Plac kaj aerodromot

Se prodava plac na glavniot pat Ohrid-Struga (vo blizina na Ohridskio...


35 €
или предлог цена
24 ное 08:46ЕДИНСТВЕН НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се продава атрактивен Бизнис плац за кампување,наменет за бунгалови о...


1 €
или предлог цена
23 ное 21:43ЕДИНСТВЕН НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се продава атрактивен плац на Охридско езеро,во многу баран домен до ...


1 €
или предлог цена
23 ное 21:43Plac vo Velestovo

Se prodava atraktiven plac vo Velestovo so kvadratura od 750 m2 cist ...


52.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
53.000 €
23 ное 15:14Продавам две ниви-парцели

Продавам две ниви парцела 633 и 634 со вкупна површина од 5.652 м2.Ни...


7 €
или предлог цена
23 ное 15:08Se prodava niva

Se prodava niva so povrsina od 2916 m2. Nivata se naogja vo mesto vi...


15 €
или предлог цена
23 ное 11:03Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам