1175 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mikser za testo ili meso

Se prodava malku koristen mikser za testo ili meso napraven od nergos...


1 €
или предлог цена
25 сеп 10:42



Промовирано

OTKUP NA EURO PALETI

🇪🇺 Otkupuvam Evro Paleti: EPAL , EUR , WIC 🇪🇺 • Prva Klasa Beli ...


430 МКД
или предлог цена
Денес 13:00



Промовирано

Aparat za zavaruvanje!

Profesonalen aparat za zavaruvanje so elektrodi.


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:16



IZNAJMUVAM

Agregat 8kw, mesalka za beton,digalka (vrapce) cena po dogovor


20 €
или предлог цена
Денес 14:37



Iznajmuvam Agregat 8 kw

Iznajmuvam Agregat 8 kw trofazen moj prevoz Skopje Kumanovo cena po ...


20 €
или предлог цена
Денес 14:37



Wap visok pritisok 250 bar

Se prodava wap inter pump 250 bara mnogu mokjen servisiran spremen za...


800 €
или предлог цена
Денес 14:36



Prodavam prekidac, starter - nula, eden, start

Nov ne upotrebuvan


20 €
или предлог цена
Денес 14:07



OTKUP NA EURO PALETI

🇪🇺 Otkupuvam Evro Paleti: EPAL , EUR , WIC 🇪🇺 • Prva Klasa Beli ...


430 МКД
или предлог цена
Денес 13:00



Drobilka za drvo so cekicara

2 vo 1, Drobilica, Drobilka za drvo do 60mm + Cekicara Hammermuhle C...


2.600 €
или предлог цена
Денес 13:00



Novi pumpi za gorivo

2 pumpi za gorivo Adast edna so plin edna bez plin montaza gratis t...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:40



Hemisko-dlabinsko cistenje avtomobili

Хемиско чистење на возила со професионални машини и средства со промо...


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 11:58



Jacmen rekolta 2022

Jacmen rekolta 2022 Okolu 6 tona Tel 070-857-399


17 МКД
или предлог цена
Денес 11:25



ASPIRATOR ODPRASIVAC

ASPIRATOR ODPRASIVAC KELLER SCHWEIZ


190 €
или предлог цена
Денес 10:28



KETEN FREZ SO 3 OPERACIJI HAFFNER SL 100 GERMANY

KETEN FREZ SO 3 OPERACIJI OD GERMANSKI TOP BREND ZA VAKOV VID NA MAS...


2.400 €
или предлог цена
Денес 10:27



AUTOMAT ZA DUPCENJE KLAPSARKI GANNOMAT

AUTOMATCKA DUPCALKA ZA KLAPSARKI SO OPCIJA ZA PRESUVANJE I MAGACIN Z...


1.450 €
или предлог цена
Денес 10:27



CIRKULAR FREZA

CIRKULAR FREZA NEUPOTREBUVANA ODLICNA SOSTOJBA !!!!


750 €
или предлог цена
Денес 10:26



Etazna pecka na struja-pekarska i pica / OUTLET

OUTLET понуда! Само едно парче со одлична цена 3 етажа, 6 тави 60х...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:03



Zelezni profili unp osmuca

Se prodava unp profili osmica dolzina na eden 660 sm dimenzija 8x4 5 ...


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 МКД
Денес 09:55



Castolin Eutectic ROTOTEC 80 Ured za metalizacija

Castolin Eutectic ROTOTEC 80 Ured za metalizacija https://youtu.be/ho...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:41



Se prodava JACMEN,PCENICA I FACELIA

Se prodava jacmen,pcenica i facelia so proizvodstvo vo 2022


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:23



Slatkarska oprema - mikser, pecka na struja, i drugo...

Malku koristena trofazna el.pecka i tepsii za istata. Dimenzii na vn...


1 €
или предлог цена
Денес 00:07



Se prodava lutki mashki/zenski

7 mashki po 300den Krug za 500den Sve komplet 2000den 077741037


300 МКД
или предлог цена
Вчера 21:26



HILT EINHELL

HILT EINHELL DONESEN OD GERMANIJA


1 €
или предлог цена
Вчера 18:44



HILT, HILTA PARKSIDE GERMANSKA 1500W

NOVA HILTA PARKSIDE SO SITE DODATOCI,BURGII,SHTEMAJSI I FUTER ZA OB...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:43



Nov pistol inox za penomat pena I vap 078234870

Nov pistol inox za penomat pena I vap 078234870


1 €
или предлог цена
Вчера 18:16



Penomat 100 litra 078234870

Penomat 100 litra 078234870


1 €
или предлог цена
Вчера 18:16



Cetka cetki za hemisko i za tepisi tepih 45 cm 078234870

Cetka cetki za hemisko i za tepisi tepih 45 cm 078234870


1 €
или предлог цена
Вчера 18:16



Oprema za avtoperalna pistoli za penomat i vap masina za pod

Oprema za avtoperalna pistoli za penomat i vap masina za podovi tepi...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:15



bansek za metal promac

bansek za metal promac SX 816 D so vodeno ladenje pila odi pod agol ...


1.700 €
или предлог цена
Вчера 17:15



LADILNICI OD +10 DO -40

LADILNICI IDEALNI ZA RESTORANI ZA RAZLADA SO MALA POTROSUVACKA NA ELE...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:38



Pumpa pumpi hidrofor za voda

Se prodavaat pumpi za voda monofazni Sever : 1 kw 2800 obrta 1.45 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:48



Mestenje struganje lakiranje parket

Kvalitetno mestenje struganje lakiranje na parket patos ...


10 €
или предлог цена
Вчера 15:12



Se 𝗉𝗋𝗈𝖽𝖺𝗏𝖺 𝗆𝖺𝗌𝗂𝗇𝖺 𝗓𝖺 𝗌𝗂𝖾𝗇𝗃𝖾 𝗓𝗂𝗄 𝗓𝖺

𝖹𝗂𝗄 𝗓𝖺𝗄 𝗆𝖺𝗌𝗂𝗇𝖺 𝗇𝖾 𝗏𝗅𝖾𝖼𝖾 𝗆𝖺𝗍𝗋𝗂𝗃𝖺𝗅 𝗆𝗇𝗈𝗀�...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:45



Nadvoresna reklama

Reklama za montaza nad deloven prostor. Dimenzii 90cm x 66 cm i se si...


3.400 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 МКД
Куманово

Дукани и опрема

Вчера 12:53



Gasna pekarska pecka za pekara i pica / OUTLET

OUTLET понуда! Само едно парче со мало козметичко оштетување. 2 етаж...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:29



Elektricna pekarska/pici pecka / OUTLET

OUTLET понуда! Само едно парче со одлична цена 3 етажа, 6 тави 60...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:28



Cirkular einhel

Novi cirkulari na Einhell doneseni od germanija 2 kw. Motor ..250 pi...


12.800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:08



KOMPRESOR TRUDBENIK DOBOJ 500L

Prodavam kompresor vo ispravna sostojba 500l motor trofazen 4kw,rabot...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 09:33



Krojacka nikolaidis cirkular 2006 god 6 kw so predrezac

Krojacka nikolaidis 2006 god proizvedena,so dva motori edniot e predr...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 09:09



Pumpa za voda

Pumpa za voda HONDA Moze da se prikaci na motokultivator honda Kon...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:06



FREZA MÜLLER BRUGG SCHWEIZ

FREZA MÜLLER BRUGG VO ODLICNA SOSTOJBA


1.200 €
или предлог цена
Вчера 08:19



KETENFRES FRAMAR ITALY

KETENFRES FRAMAR ITALY VO ODLICNA SOSTOJBA


990 €
или предлог цена
Вчера 08:18



Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам