68 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Canon PIXMA All-In-One TS3150 InkJet

Принтерот е купен нов од МК и е многу малку користен и како што може ...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Крива Паланка

Фотокопири

Вчера 18:30Stereo sistrem TECHNICS SE-hD505 u 4 dela

dobro socuvano i rabotat site 4 elementi


2.500 МКД
или предлог цена
01 окт 11:24lafonski zvucnici 5,5 inci 8 oma 100W

vo odlicna sostojba 7 broja 400 den parce


400 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 окт 11:24Gramofon philips avtomatik vo dobra sostojba

raboti


2.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 МКД
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

01 окт 11:24Zvucnici Awa vo dobra sostojba

ispravni


800 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 окт 11:24Stereo sistem PANASONIC SA-AK320 so zvucnici

vo odlicna sostojba raboti radio, CD i AUX a na dek treba da se smeni...


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 МКД
01 окт 11:243 stari radija i 1 so gramofon

site 1500 den a na sekoe po nesto mu fali


450 МКД
или предлог цена
01 окт 11:18Lumix G7 - 3 Objektivi - ND Filter

Se prodava prekrasniov aparat Panasonic Lumix G7. Odlicen za fotogra...


780 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
801 €
01 окт 10:45Resiver 7.1 so HDMI ONKYO TX-SR 508 vo dobra sostojba

ispravno


4.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 МКД
01 окт 09:07stereo sistem SHARP so zvucnici AIWA

raboti radio i kaseta


1.300 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:23Stereo gramofon iskraphone 2006 so zvucnici kako novo

ispravno


2.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 МКД
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

30 сеп 19:03Stereo resiver YAMAHA rx-497 vo odlicna sostojba

ispravno


3.800 МКД
или предлог цена
30 сеп 18:55ORIGINAL RADIO ZA VW GOLF PASSAT TIGUAN TOURAN

SE PRODAVA ORIGINAL VW RADIO ZA GOLF 5 6 PASSAT 6 7 TIGUAN TOURAN ...


2.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

МP3/4/5 плеери и iPod

29 сеп 09:50Pojacalo 7.1 YAMAHA DSP AX620 defektno

pali i po nekolku sekundi se gasi


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
28 сеп 19:24Stereo resiver ONKYO TX8210r vo dobra sostojba

ispravno


3.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.800 МКД
28 сеп 19:24Dvosistemski zvucnici AIWA vo dobra sostojba

ispravni


700 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 сеп 19:24Dvosistemski zvucnici TECHNICS SP-cA404

vo dobra sostojba samo smeneti basovi i staveni soodvetni


1.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 сеп 19:24Resiver KENWOOD KR-A4050 vo dobra sostojba

ispravno


2.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 19:24Prodavam TELEVIZOR NEO

Prodavam TELEVIZOR NEO, CRT potpolno ramen ekran so dijagonala 54 cm...


1.400 МКД
или предлог цена
26 сеп 19:31Izlezno pojacalo LENCO FA3431 i tuner ST3131

ispravno


2.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 20:10Resiver YAMAHA RX-v396 RDS vo odlicna sostojba

ispravno


3.800 МКД
или предлог цена
25 сеп 20:10Stereo pojacalo (snagator) FENIX 50Y008C 2x90W

dobro socuvano i ispravno


2.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 20:102 para basovi osmici so mrezi i kapaci

ispravni 800 den parce


800 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Звучници

25 сеп 20:10Tuner ONKYO T-411 i CD pleer C-711

Tunerot ispraven CD- pleerot ne cita


1.200 МКД
или предлог цена
25 сеп 18:19Tannoy Eyris 3 Loudspeaker

Tannoy Eyris 3 Loudspeaker


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Звучници

14 сеп 11:24ProAc Tablette 2000 zvucnici

Prodavam ProAc Tablette 2000, za informacii na brojot 075 414 298


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Звучници

14 сеп 11:02Се продава MAG 420w1 ( wi-fi )

Се продава MAG 420w1 ( wi-fi ) сериверче со WI-FI https://www.infomi...


6.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Сателитски антени и IPTV / IPTV

10 сеп 21:07DreamTV Mini UltraHD 4k 60fps

Се продава DreamTV Mini Ultra HD 4K 2160p Android 9.0 16GB Flash, 2GB...


6.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:07TVIP S-Box v.605 | TV Box | 4K, WIFI, HDMI

Се продава TVIP S-Box v.605 | TV Box | 4K, WIFI, HDMI https://www.tv...


5.500 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:07MAG 324/325 HEVC Set-Top Box

Се продава MAG 324/325 HEVC Set-Top Box https://www.infomir.eu/eng/p...


5.900 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Сателитски антени и IPTV / IPTV

10 сеп 21:07Zvucnici za kola

Ispravni


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 сеп 16:36Digital to Analog konvertor so Scart

Конвертер кој го претвора Дигиталниот сигнал во аналоген со СКАРТ. Ц...


500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Електроника

23 авг 14:12CD pleer UNITED 3151 vo odlicna sostojba

ispravno


1.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

17 авг 20:34Televizor telefunken 32"

Sve ispraven samo ima nekoj crti po ekranot se gleda na slikite


60 €
или предлог цена
12 авг 15:30Televizor 32 st

Telefizorot ne saka da se ukluci poveke vreme mu tdeba da vkluci posl...


60 €
или предлог цена
12 авг 15:26Digitalen aparat

Aluminski


50 €
или предлог цена
10 авг 18:12Aktiven vufer AMC i 2 satelita vo odlicna sostojba

ispravno


600 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 МКД
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Останато

07 авг 18:21prodavam Marantz pojacalo

marantz pojacalo pm 16 , marantz cd17 i marantz tjuner 17 . cena po ...


11.111 €
или предлог цена
07 авг 16:32RADIA SO NAVIGACIJA ZA SITE VIDOVI NA WVOLCVAGEN

RADIO SO NAVIGACIJA 8 INCEN EKRAN 250 EVRA RADIO 8 INCEN EKRAN BEZ N...


60 €
или предлог цена
29 јул 23:12JBL ti 5000 i infinity cappa 8.2

namalenie... infinity kappa 8.2 650 evra .Heco,infinity, canton , j...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Звучници

15 јул 14:22Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам