Битола
                           
3013 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

МОДЕРЕН АПАРТМАН

Се изнајмува стан како нов во одлична состојба , комплетно е наместен...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

19 сеп 16:57Промовирано

Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:20Kuka vo centarot na Bitola

Se prodava kuka-karabina vo centarot na Bitola , 3 sprata, plus potkr...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:19Куќа во строг центар веднаш до Бугарски конзулат

Куќата е стара градба и истата е градена 1930год.Има два спрата од по...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:54Se prodava

vo odlicna sostojba za poveke iznformacii na tel 078599899


84.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:49Се продава градежна парцела во Долно Оризари - Битола

Се продава градежна парцела - градежно земјиште (КП бр.1169 за КО Дол...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:41Niva mogila i trn

Se prodava niva pomegu mogila i trn .... 13 000m2 Ima dva sistemi za ...


1.234 €
или предлог цена
Денес 11:37Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:23Се продава дуќан во строг центар наспроти Марди

Се продава дуќан 141 м², на три нивоа од по 47м². Дуќанот е на атракт...


190.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:11Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


170.000 €
или предлог цена
Денес 10:59Се издава наместен стан

Се издава наместен половен стан на ул. Север Југ кај поранешно Симпо ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:57Се продаваат повеќе парцели во с.Трново

Се продаваат повеќе парцели: КП 20, КП 71, КП 72, КП 77 и КП 78 во Тр...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:42Се продава парцела во с.Трново

Се продава парцела КП 350 во Трново-вонград, 3128 м2. Цена по догово...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:42Se otstapuva parcela so markica vo Centar

Se otstapuvaat 2 sosedni parceli(18 i19) so markica(moznost MINI ZGRA...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:18Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:08Izdavam namesten ednosoben stan na ulica Prilepska 49/52

Izdavam namesten ednosoben stan na ulica Prilepska 49/52. Poveke in...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:55STAN 91M2 NA MLADINSKI BRIGADI 1 KAJ KEOPS

Samo za seriozni kupuvaci , za gledanje samo so najava pred 1 den i p...


56.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:53Sobi za spienje (prestoj)

Se izdavaat sobi za prestoj vo hotel villa Grand , za poedinci , gr...


990 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 09:47SE PRODAVA ILI IZDAVA UBAV DUKAN VO CARSIJA

INFO NA VIBER 075 752550 PRODAZNA CENA 85000 EVRA CENA ZA KIRIJA ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 09:11SE PRODAVAAT GARAZI VO NOVA ZGRADA VO KASARNA BITOLA

SE PRODAVAAT GARAZI(PARKINZI) PO 13(m2) VO NOVA ZGRADA VO KASARNA BIT...


5 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

Денес 09:11PRODAZBA NA STANOVI VO KASARNA BITOLA 27,33,45,50,63,66,74m2

VO ,,KUZMA RESIDENCE" ISPOLNETE GO VASIOT SON!!!!! PRODAZBA NA LUKSU...


100 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:11Се издава нов стан

Се издава нов, комплетно наместен стан, во близина на Кеопс. Станот е...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:58Se prodava stan

Prodavam stan vo odlicna sostojba na prv sprat kompletno renoviran to...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:07SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

Se prodava ili izdava deloven prostor 2100m2 ,so inventar parking pr...


1 €
или предлог цена
Денес 08:04Prodavam dvosoben stan

Prodavam dvosoben celosno renoviran stan na ul. Prilepska br.66, vo n...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:01B A R A K A

BARAKA dim.2 na 3 metri,pogodna za polska kucicka ili st...


500 €
или предлог цена
Денес 05:53Магацин/Деловен објект

Објект со површина (8м*16м) 128м2 изграден на парцела од 1700 м2 на и...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Денес 04:05NIVA/PARCELA

Се продава нива со површина oд 5900м2 Земјиштето се наоѓа веднаш до ...


1 €
или предлог цена
Денес 04:05Nov Stan 68m2 53.000 eur.

Nov stan 68m2 53.000 eur fiksno, mob/078307009


53.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:21Dukan vo Obitel

Se izdava dukan vo obitel na prizemje od zadnata strana od 12m2 so po...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 00:18Se izdava Stan vo centarot (kaj Pazarot, Javor)

Renoviran, super lokacija, supersostojba.. Za stranci,studenti famili...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:01Se prodava kuka / Се продава куќа

Се продава куќа на улица дојранска Куќата е стара, потребно е реновир...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:40Се продава Стан (поткровје)

Се продава поткровје во Битола на улица Прилепска накарши Пелагонка-1...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:21Нови станови на продажба во Битола - SunHill Square

📢 Моментално слободен за продажба е уште еден стан и тоа: 1️⃣ Ста...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:13stan vo agia triada

se prodava kompletno renoviran stan vo grcija. agia triada vednas ...


7 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:36Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 21:35Се издава дуќан од 137 м2

Се издава / или продава дуќан од 137 м2 на ул. Солунска бр 99 Дуќанот...


399 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 21:27Se izdavaat apartmani novi nevseleni stara bitolska carsija

TEL 076 432 220 Se izdavaat apartmani novi nevseleni vo starata bito...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:11SE PRODAVA KUKA NA 5 MIN OD CENTAR!!! Boris strezov

Kukata e vo dobra sostojba! Mozi i odma da se vseli ... Ima 3 sobi(...


21.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:49Se PRODAVAAT ili ZAMENUVAAT dve kuki vo CENTAR

Kukuite se naogaat na  ul: " BULEVAR 1vi MAJ " br 298. Prednata e na ...


29.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:42СЕ ИЗНАЈМУВА КУЌА ПОД КИРИЈА

Се изнајмува, стара наместена куќа добра за живеење. Се наоѓа зад муз...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:40Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам