690 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zenski rog velosiped

Velosipedot e ROG potpolno ispraven.


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

02 окт 20:33Промовирано

Прекрасни Чау Чау кутриња со педигре

Прекрасни Чау Чау кутриња бараат постојан дом. Со педигре и сите потр...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Кучиња

22 сеп 16:30Промовирано

Obleka skafanderce

Obleka,skafanderce za zensko Kutre Kvalitetno I toplo_so dve lica K...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Кучиња

Денес 19:43Velosiped

Odlicen velosiped so 18 brzini bez dopolnitelni trosoci Kon.0708267...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 19:42SE PRODAVA SCHWALBE

Se prodava nadvoresna guma schwalbe 50-622 za 28 ram


По Договор
или предлог цена
Денес 18:58Continental CrossKing 29 x 2.2 TR

Продавам две користени гуми Continental Cross King 29 x 2.2 Tubeless ...


500 МКД
или предлог цена
Денес 17:29Maski tocak velosiped Polar forester comp

kupen pred 3 godini,preden amortizer, dodadena oprema: -kalnici -svet...


13.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 17:08Trek Marlin 6 2021 XL

Trek Marlin 6 2021 модел со големина на рам XL. Купен во BikeStop, в...


580 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 14:56Prodavam specialized sirrus XL hibrid

Velosipedot nema maana.cenata e FIKSNA I BEZ ZAMENI


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 14:40Prodavam bergamont horizon 4 99% nov

Velosipedot nema maana. CENATA E FIKSNA I BEZ ZAMENI


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 14:40British Shorthair чистокрвни мачиња од изложбени родители

Се продаваат чистокрвни British Shorthair мачиња од изложбени родител...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Мачки

Денес 13:00Premil Profi Line Hrana za kucinja

Premil Profi Line Atomic 28/22 18 кг – храна за активни кучиња Premi...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Кучиња

Денес 10:13  НОВ ОГЛАС

Paknovi(Pakni,Plocki,Gurtni) za Velosiped G03S

Prodavam Paknovi(Pakni,Plocki,Gurtni) za Velosiped G03S DISC BRAKE P...


300 МКД
или предлог цена
Денес 08:50Точак Capriolo

одлична состојба


4.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:23Trotinet detski, trotineti

Trotinet detski, obicen, marka Avalanche, poloven vo dobra sostojba, ...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Тротинети и додатоци

Вчера 10:31Velosiped, Tocak, star trkacki tocak Favorit

Prodavam star trkacki tocak Favorit - ORIGINAL Ceski, star 40 godini,...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:31CUBE NUROAD PRO FE 2021 Gravel

Shimano Tiagra 34/50 , 2x10 Gravel Trekking bike 2021 god KAKO NOV go...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:24Prodavam tocak i trotinet elektricen

Prodavam tocak i trotinet elektrisen socuvani telefon za kontakt 0...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 08:56Prodavam elektricen trotinet

Prodavam el trotinetpod garancija marka UGO ne e veke pod garanc...


260 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Тротинети и додатоци

Вчера 07:45Cube AIM Race

Cube AIM Race Size: M Trkala: 29" 2021 god 530€ Kompletnata mo...


530 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

02 окт 21:42Cube AIM Race

Cube AIM Race Size: XL Trkala: 29" 2021 god 550€ Kompletnata m...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

02 окт 21:40Zenski rog velosiped

Velosipedot e ROG potpolno ispraven.


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

02 окт 20:33Lepenki stiker i za amortizer Fox, Rockshox, Suntour

LEPENKI ZA AMORTIZER 🚵‍♂️ ✔ FOX (500 den) ✔ ROCKSHOX (450 den) ...


1 МКД
или предлог цена
02 окт 14:57CAPRIOLO VELOSIPED

Prodavam capriolo velosiped


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

02 окт 13:55Xiaomi Mi scooter 1s trotinet

Se prodava xiaomi 1s scooter socuvan so smeneta zadna polna guma


16.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Тротинети и додатоци

02 окт 13:50Trotinet aluminiumska ramka odlicen

Trotinet odlicen aluminiumska ram mnogu e lesen a jak vo vozna sostoj...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Тротинети и додатоци

02 окт 12:31Segway Ninebot G30max LE2

Trotinetot e star 5 dena so garancija 1godina pominuva 40 km max...


33.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Тротинети и додатоци

02 окт 10:41Детска кацига Ventura BMX

Квалитетна детска кацига за велосипед, величина М (54-58 цм). Носена ...


800 МКД
или предлог цена
02 окт 10:15Детски точак РОГ

Продавам детско точаче РОГ словенски исправно цена е колку ќе дадете ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

02 окт 08:50Stem

Stemot e top bez grebanici


200 МКД
или предлог цена
02 окт 07:37DETSKI VELOSIPED

Prodavam detski velosiped.Cena 2200 mkd.Tel: 072-252-508.


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 окт 16:20PRODAVAM DVA DETSKI VELOSIPEDI 16 I 12 cm TRKALO

Prodavam dva detski velosipedi, golemiot 16 cm trkalo, maliot 12 cm, ...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 окт 16:20Scott Sub 3x10 full deore xt

Se prodava Scott Sub maks socuvan 3x10 full deore xt


680 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 окт 12:35Xiaomi Mi Pro 2

- како нов - со мала километража - гратис надворешна гума и торба


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Тротинети и додатоци

01 окт 10:47Mountain bike BMC golemina 15'-S

Prodavam Mtb Superskunk 26,golemina Small =15'' so Shimano Acera 8x3...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 окт 09:33Colnago ram so viluska 53c

Prodavam Colnago aluminiumski ram so carbonska viluska. Ramot e kako ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 окт 09:32Colnago Primavera Road

Colnago drumski velosiped so karbonska viluska,golemina 54-55cm, del...


41.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
42.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 окт 09:32Trkala 29ki Stout XC Pro

Prodavam koristeni trkala Specialised Stout 29ki Pro so quick release...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
01 окт 09:31VELOSIPED POLAR 27.5 L

VELOSIPED POLAR 27.5 L socuvan i ispraven


290 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 окт 02:32Ghost kato essential 2021 29

Ima garancia


40.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 окт 01:17Se prodava road bike!

Fabrichka sostojba - Vintage road bike Proizvoditel: Moor - Switzerl...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

30 сеп 18:16Velosiped kako nov

Velosiped kako nov. INFO --077 641 431--


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

30 сеп 17:16Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам