849 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ОКТОМВРИ 2022!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 128GB = 103990...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 07:59Промовирано

Se prodava Iphone 11 pro

Se prodava Iphone 11 pro ili zamena za Iphone 12 mini


435 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
450 €
Вчера 21:12***HUAWEI P20 STAKLO SOCUVAN***

Телефончето е топ,без ниедна мана перфектно функционира на сите опера...


120 €
или предлог цена
Вчера 20:42Se prodava huawei p40lite

Se prodava huawei p40 lite kako novv garancija uste godina i pol te...


200 €
или предлог цена
Вчера 20:27XIAOMI REDMI NOT 9 PRO 8/128

Telefonot e zacuvan kako Nov bez grebanici,ne servisiran do sega,doag...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
Вчера 19:22Samsung S22 ULTRA 12/256 USA model NOV NEotpakuvan

Nov neotpakuvan Samsung S22 ULTRA -kupen od Samsung USA , model SM-S9...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Вчера 18:57Se prodava Samsung A12

Se prodava Samsung A12 pod garancijs do 20.10.2023god


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:49  НОВ ОГЛАС

Mi A2 Lite

Prodavam xiaomi mi a2 lite 4/64 vo ispravna sostojba dobro zacuvan.


4.200 МКД
или предлог цена
Вчера 18:47  НОВ ОГЛАС

Iphone 12 pro 128gb kako nov.

Se prodava telefonot. Zachuvan e kako nov bez grepki. Battery health ...


41.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:38  НОВ ОГЛАС

Iphone 11 pro max

Telefonot e vo odlicna sostojba bez nikakvo ostetuvanje 64gb, zamena ...


530 €
или предлог цена
Вчера 18:03Се продава нов Xiaomi note 10 pro

Купен од Т хом, под гаранција


250 €
или предлог цена
Вчера 16:40  НОВ ОГЛАС

Samsung galaxy A71

Odlicna sostojba,128gb so 6gb ram so komplet pakuvanje, odlicen telef...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 15:18Prodavam iphone 13

Prodavam iphone 13 , koristen polovina god. Bez zamena.


850 €
или предлог цена
Вчера 14:01SAMSUNG J6

Добро сочуван.


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:38Samsung Galaxy A52 6GB/128GB FULL PACK

Одличено зачуван, без никакви недостатоци и гребнатинки, користен со ...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:44Samsung S9+ 6GB/64GB

Se prodava samsung galaxy s9+ vo odlicna sostojba...so nego ima kutij...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:27  НОВ ОГЛАС

Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,raboti nasite mrezi

Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,kupen od A1 garancia zavrsen...


100 €
или предлог цена
Вчера 11:26IPHONE 12 PRO 512 GB EXTRA MOBI STRK

Kako nov


790 €
или предлог цена
Вчера 09:34IPHONE XS MAX EVROPSKI EXTRA NOV

Perfekten kako nov bez grebka originalno se


22.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:34XIAOMI 11 T PRO 8/128 24 MESECI GARANCIJA

Nov 24 MESECI GARANCIJA


26.990 €
или предлог цена
Вчера 09:34Iphone 8+ bez grepka

Iphono e nov bez grepka mnogu zacuvan so kutija sekogas raboten so za...


14.499 МКД
или предлог цена
- 90 % Попуст
144.999 МКД
Вчера 02:12Xiaomi redmi note 11 mozi zamena

Telefonot e ispraven. Komplet so polnac i kabel. Ima mali grebanici n...


8.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.800 МКД
04 окт 22:27Huawei p40 lite

Se prodava odlicno socuvan huawei p40 lite, slusalki i polnac. Gar...


9.500 МКД
или предлог цена
04 окт 21:56Samsung S21+ kako nov - mobicom

Samsung S21+ 8/128gb kako nov. Komplet kutija so site accesories. Pod...


30.000 МКД
или предлог цена
04 окт 21:18Apple Iphone 12 pro 128gb

so mali zabeleski na ekranot ne e menvan drugo se si funkcionira odli...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
600 €
04 окт 21:18Samsung s20 ultra 5g kozna futrola orginalna

Telefonot e toj od slikite i e vo odlicna sostojba nema grepka na neg...


400 €
или предлог цена
04 окт 19:58Redmi note9 pro ram 6/128gb.kam.65mp.20m.gar.mobistrk

Xiaomi redmi note9 pro ram.6/128gb.bat.5000ah.kam.65mp.procesor sapdr...


8.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.900 МКД
04 окт 19:14Redmi note11pro ram.6/128gb.kam.105mp.bat.5000ah.NOVI 24m.ga

Redmi note11pro 5g.ram.6/128gb.kam.105mp.bat.5000ah.NOVI 24m.gar.a1....


14.900 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
15.500 МКД
04 окт 19:10Prodavam Iphone 13pro max

Prodavam Iphone 13pro max bez nitu edna grebnatina nanego , full pako...


1 €
или предлог цена
04 окт 16:36Honor Magic 5G 4 Lite Nov!

Honor Magic 4Lite 5G Nov Nov Nov! Odlicen Mobilen ful pak zemen od A1...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
04 окт 14:45Vodafone chat 655W

Kako Nov full pakuvanje prv sopstvenik zemen od vip


1.200 МКД
или предлог цена
04 окт 14:41Samsung Galaxy A41

Tel e kako niv ,nikogas ne otvaran zachvan slikite se od tel ,za pove...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
04 окт 14:28Prodavam Nov XIAOMI MI 10T PRO..FULL PAKET

Telefonot e nov,otvoren i koristen kolku da se proba,donesen od stran...


20.000 МКД
или предлог цена
04 окт 12:47Huawei p30 6gb so 128gb

Telefonot e super zacuvan so zastitno staklo i futrola baterija drzi...


10.000 МКД
или предлог цена
04 окт 11:03Iphone X (256GB)

Se prodava Iphone X (256GB) so osteteno zadno staklo Orginalen ekra...


230 €
или предлог цена
04 окт 10:29Xiaomi Poco m4 pro 5g

Se prodava nov neotpakovan Xiaomi Poco m4 pro 5g kupen vcera od a1 ...


10.000 МКД
или предлог цена
04 окт 09:47Sagem na preklop

Prodavam dva telefoni Sagem my200c, edniot vo rozeva boja, drugiot vo...


600 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 МКД
04 окт 08:55PRODAVAM SAMSUNG FOLD Z 3 zelena boja

mobilniot e koristen 10 meseci i e bez znaci na koristenje od prviot ...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
04 окт 08:32Redmi note 10 Novi 4/128gb.kam.48mp.mobistrk

Redmi note 10 5g.NOVI Ram 4/64gb.kam.65mp.baterija 5000ah. 9490d. 24...


9.490 МКД
или предлог цена
04 окт 07:14A32.ram 4/128gb.21m.gar.a1 mobistrk

A32.4/128gb.malce raboten 8500d


8.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
8.990 МКД
04 окт 07:13A52s.5g.NOVI 6/128gb 24m.gar.mobistrk

A52s.5g.novi 6/128gb.24m.gar.mobistrk 17500d.mozi staro za novi


17.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
17.900 МКД
04 окт 07:13Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам