Подкатегорија:
                   
106 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vodovodzija - Vodovod -Vodoinstalater-Kanalizacija

Vrsime instalacija i zamena na vodovodni i odvodni cevki. Kompletna ...


1 €
или предлог цена
16 сеп 08:58Промовирано

Elektricar Електричар

Поправка и спроведување на нова електрична инсталација. Монтажа на се...


1 €
или предлог цена
Денес 20:18Изведба на гипс картон,фасади молерај

Изведба на завршни работи во градежништво : гипс картон ,фасади,мол...


1 €
или предлог цена
Денес 16:01Izvedba izgradba na objekti karabini 077991868

izvedba na karbini kluc na raka betoniranje ploca renoviranje na krov...


11 €
или предлог цена
Денес 12:54Elektricar-Електричар

Електричар на повик 077964759 Цена по договор


По Договор
или предлог цена
Денес 07:49Montaza na sekakov vid bekaton plocki

Вршиме монтажа на секаков вид бекатон плочки Со наш или ваш матер...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:42FASADA

Izrabotka na fasadi so stiropor


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:33Malter / malterisuvanje

Malterisuvanje na zidovi so prodolzen malter (racen malter)


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:33Montaza na bekaton plocki |

--- Vrshime montaza na sekakov vid bekaton plocki; --- Isto ta...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:01GIPS KARTON - GLETUVANJE - MOLERISUVANJE

IZRABOTKA NA GIPS KARTON GLETUVANJE - MOLERISUVANJE


По Договор
или предлог цена
21 сеп 14:30MOLER moleraj ČISTO KVALITETNO

Vrsime sekakov vid na molerisuvanje farbanje gletovanje abrip Naplat...


1 €
или предлог цена
21 сеп 12:21krecenje najcisto najkvalitetno

vrsime sekakov vid na krecenje farbanje fasadiranje nadvoresen i vnat...


1 €
или предлог цена
21 сеп 12:21gletovanje krecenje abrip

Vrsime sekakov vid na molerofarbarski uslugi kvalitetno cisto povolno...


1 €
или предлог цена
21 сеп 12:20RENOVIRANJE VNATRESNO STANOVI KUKI

Vrsime VNATRESNO renoviranje od tipot moleraj i gips Lepak mreza abr...


1 €
или предлог цена
21 сеп 12:20Izvedba na gradezni raboti karabini

Izvedba na gradezni raboti karabini kluc na raka montaza na beka...


1 €
или предлог цена
18 сеп 12:59Vodovodzija - Vodovod -Vodoinstalater-Kanalizacija

Vrsime instalacija i zamena na vodovodni i odvodni cevki. Kompletna ...


1 €
или предлог цена
16 сеп 08:58Iskop, Pesok ,Shut

Vrsime sekakov vid na iskopi. Prevoz na pesok ,gradezen materijal i g...


По Договор
или предлог цена
13 сеп 20:37POTREBNA E ZEMJA OD ISKOP VO RADISANI BUTEL VIZBEGOVO BAGER

Potrebana e zemja za potpolnuvanje na plac vo RADISANI ne plakjam za ...


1 МКД
или предлог цена
12 сеп 17:39MONTAZA NA GIPS KARTON I FASADI OD STIROPOL I ABRIXT

SERIOZNA EKIPA VO OVA DEJNOST SO ISKUSTVO OD 25 gd MONTIRAME PLAFONI ...


1 €
или предлог цена
12 сеп 16:42Moleraj Gips karton Opsivki

Spusteni plafoni pregradni zidovi spusteni svetla brzo i kvalitetno m...


1 €
или предлог цена
11 сеп 09:07HIDROIZOLACIJA na KROV

Izolacija na krovovi na zgradi delovni objekti kuki i saniranje na st...


10 €
или предлог цена
11 сеп 09:05HUMUS ZEMJA ZA PRODAZBA i sekakof vit na iskop

Humus zemja za prodazba i sekakof vit na iskop i trasport tampon slun...


111 €
или предлог цена
10 сеп 13:59машински малтерисување putz машина

Вршиме изработка на внатрешно и надворешно малтерисување со putz маши...


5 €
или предлог цена
10 сеп 09:14parno greejne

Вршиме инсталација на сите видови системи за греење, електрични котли...


По Договор
или предлог цена
07 сеп 21:44IZVEDBA NA SEKAKOF VIT NA GRADEZNISTFO DO KLUC NA RAKA

Izveduvamem sekakof vit na gradeznistfo do kluc na raka za poveke inf...


1 €
или предлог цена
07 сеп 18:09GIPS KARTON

Izrabotka na spusteni plafoni pregradni zidovi skrieni svetla opsivki...


1 €
или предлог цена
07 сеп 13:23GIPS KARTON OPSIVKI

Pregradni zidovi, spusteni plafoni, opsivki, lepak mreza, abrip, ...


1 €
или предлог цена
07 сеп 08:11GIPS KARTON

Brzo i kvalitetno montaza na gips karton spusteni plafoni pregradni z...


1 €
или предлог цена
06 сеп 17:50Термална и Хидро изолација

Изодом Скопје ви нуди Термо, Звучна и Хидро изолација со најсовремена...


1 €
или предлог цена
06 сеп 11:49RUSENJE

Rusenje vađenje plovki vrati prozori laminat parket i dr isfrlanje šu...


1 €
или предлог цена
06 сеп 09:20Gradezna firma izveduva karabini, makterisuvanje, doogradbi

Gradezna fima ZGS izveduva karabini na kukji, doogradbi na postoecki ...


1 €
или предлог цена
05 сеп 14:09BEKATONKI MOTAZA

MOTAZA NA BEKATONKI ZA POVEK INFO 072696965


1 €
или предлог цена
30 авг 21:53PVC-VRATI I PROZORI- "PROFI DESIGN"

Vršime Prodazba,Distribucija,Demontaža i Montaža na razni vidovi Vrat...


1 €
или предлог цена
26 авг 09:07Izvedba na gips karton,fasasi,moleraj

Izvedba na zavrsni raboti vo gradeznistvo fasadi,gips karton,molerofa...


5 €
или предлог цена
22 авг 15:17Гипсени лајсни и декорации од гипс (gips)

Секаков вид на декорации од гипс(лајсни, розетни, столбови, скриени с...


1 €
или предлог цена
22 авг 00:27Renoviranje kupatilo

Kompletno renoviranje na kupatilo 1.proektiranje 2.rusenje 3.vodov...


10 €
или предлог цена
01 авг 15:27IZVEDUVAVANJE NA KUKI I DR.

izveduvanje na kuki nadrgradbi, dogradbi i krovovi. kon na telefon:07...


1 МКД
или предлог цена
19 јул 06:34krsenje,busenje i secenje beton

krsenje i secenje na sekakov vid beton,dijamantsko busenje so voda od...


По Договор
или предлог цена
11 јул 10:49Gips karton,Fasadi,Moleraj,Gletuvanje

Vrsime izrabotka na sekakov vid na fasadi gips karton moleraj pregrad...


По Договор
или предлог цена
11 јул 08:45Plockar

Lepenje sekakov vid na keramicki plocki iskustveni mjstori po vasa z...


1 €
или предлог цена
10 јул 23:23Skali od masivno drvo so metalna konstrukcija

Skalnici od buka dab orev


1 МКД
или предлог цена
01 јул 23:00Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам