923 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW x1 xdrive 1.8 d 4x4 2011 god

Registriran+zelen karton Servisiran,top sostojba Poveke info na ......


12.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

01 окт 17:08Промовирано

VOLVO S60 D5 Pali-vozi!!

Volvoto e vo odlicna sostojba, kompletno servisirano!! Uvezeno e od I...


2.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 €
Делчево

Автомобили

Денес 15:21Volvo R+S60 D5

Kolata e uvezena od Švedska so servisna kniska.Napraveno e komplet se...


1.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.700 €
Делчево

Автомобили

Денес 15:21GUMI M + S 195 / 65 / R15 - 91H

NEXEN Sport M+S 195 / 65 / R15 - 91H


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Денес 13:29CITROËN C3 1.4 HDi

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.650 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.850 €
Делчево

Автомобили

Денес 13:28CITROËN C3 1.1 BENZIN / PLIN

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:28FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:28OPEL CORSA 1.3 CDTI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...3.850 🇲🇰 ▶️ OPEL CORSA ▶️ 1.3 CDTI...


3.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:28OPEL ASTRA 1.7 CDTI COSMO

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.150 €
Делчево

Автомобили

Денес 13:28Audi a4 2.0 tdi

Registracija do 12.2022 Napraven golem i mal serviz pred 3000 km Smen...


4.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:17Audi A4 2.0 TDI 170KS

Napraven golem i mal serviz Uvoz od Monte Carlo 2.0 tdi 125kw 170 ks...


9.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:17Golf 3 benzin plin

Golf 3


111 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:09Citroen saxo 1.5d

Saxo dizel registrirano


111 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:09Opel corsa

Benzin registrirana


111 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:09Mercedes Benz C 220 2001 g

Kolata e vo ispravna sostojba So site plateni davacki W203 105kw 14...


1.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:005x112 bandazi felni felgi 18 inci

18ki Voltec Baracuda so solidni letni gumi 245/40/18. Razmah na stra...


350 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
500 €
Денес 12:50Audi a4 avant karavan

Voziloto se vozi sekoj den, registrirano. Motor i menuvac bez nikakva...


4.200 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
5.000 €
Делчево

Автомобили

Денес 12:44LETVA ZA VW GOLF VI i AUDI.

Letva za vw. Golf 6 Audi a3. Turan Caddy Seat. I dr.vozila Mob...


Денес 12:13Rezervno trkalo 5x112-15.

Rezervno trkalo. 5×112-15. 195/65-15.


По Договор
или предлог цена
Денес 12:12Kompresori za pumpanje gumi.

Kompresori za pumpanje na gumi. Novi ne koristeni Mob za kontakt. ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:12MAZDA 3.1.6 HDI

MAZDA 3.1.6 HDI 80 kw.109 ks. Kolata e vo odlicna sostojba. Registi...


3.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 12:12GILERA RUNNER 50 SP,2016 god.

Se prodava GILERA RUNNER 50 SP,2016 god,uvezena od Svajcarija,plateni...


1.850 €
или предлог цена
Денес 09:01AUDI A 3 1.9 TDI.77 kw.105 ks.SPORTBACK

AUDI A 3 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. KRAJ NA 2005 god. SERVISIRANA I REG...


4.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 07:32Termostat za fiat

Termostat za fiat punto 2 dizel.1.9 jtd ispraven 100 drzi temperatura


700 МКД
или предлог цена
Денес 03:23Delovi bloci 125-150cc

Se prodava delovi za 125-150cc masinski bloci magneti predni vilus...


По Договор
или предлог цена
Денес 03:23Prikolka za IMT 509.

Prikolka za imt 509. So kardan i aluminiumski kapaci. So kocnici ...


220 €
или предлог цена
Вчера 22:47  НОВ ОГЛАС

Kia Ceed 2.0

Se prodava kia ceed karavan redovno serivsirana. cena po dogovor


1.111 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 19:48  НОВ ОГЛАС

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI 4WD

Vo odlicna vozna sostojba,registriran do 09/2023 2.2CRDI 4×4


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 19:17VOLVO V60 1.6 D2

TEHNICKI PODATOCI ▶️ VOLVO V60 SW ▶️ 1.6 D2 ▶️ KM 171000 ▶️ GO...


50 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 18:35VOLVO V60 2.0 D3

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


50 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 18:35VOLVO XC70 2.4 D5 4X4 CROSS COUNTRY

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ VOZILOTO E REGISTRIRANO DO 02.2023 ...


50 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 18:34NISSAN QASHQAI 4X4 2.0 DCI

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


50 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 18:34renault kango

reno kangoo 1.9 obicen dizel vo odlicna sostojba registirano


1.400 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 18:13renault kangoo

renault kangoo 2003 problem dizni


1.400 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 18:11  НОВ ОГЛАС

Fiat450

Fiat 450 Donesen od 🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:08  НОВ ОГЛАС

Seat Leon 2.0 TDI 2010 godina

6 stepan racen menuvac Dvozonski klimatronik Elekrika na stakla E...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Делчево

Автомобили

Вчера 11:54MASEY FERGUSON 250

Se prodava Masey Ferguson 250 vo ispravna sostojba bez mana. Cena 500...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 07:46PEUGEOT EXPERT 1.6HDI 2010 god “STAKLO”

одина на производство : 2010 Дозволена носивост : 950 Регистрирано ...


5.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

01 окт 21:29Mitsubishi outlander 2008 4x4 2.0 did

Se prodava outlender 2008 god registriran do 03.23 god smeneto set za...


7.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

01 окт 18:35Fiat 80-90

Se prodava Fiat 80-90 vo odlicna sostojba 80ks ima dokumenti registra...


По Договор
или предлог цена
01 окт 18:22Toyota Rav4 2004 god TD4

Prodavam Toyota Rav 4 od 12.2004 So 205.000 km D-4D Dizel evro 3 Kola...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Делчево

Автомобили

01 окт 18:01Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам