Делчево
                   
453 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mitsubishi outlander 2008 4x4 2.0 did

Se prodava outlender 2008 god registriran do 03.23 god smeneto set za...


7.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 19:24FIAT SEDICI 16 4x4

Fiat sedici 16 4x4 2006 godina,servisirano,greaci na sedista,greac...


4.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 18:06VOLVO S60 D5 Pali-vozi!!

Volvoto e vo odlicna sostojba, kompletno servisirano!! Uvezeno e od I...


2.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 €
Делчево

Автомобили

Вчера 15:21Volvo R+S60 D5

Kolata e uvezena od Švedska so servisna kniska.Napraveno e komplet se...


1.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.700 €
Делчево

Автомобили

Вчера 15:21CITROËN C3 1.4 HDi

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.650 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.850 €
Делчево

Автомобили

Вчера 13:28CITROËN C3 1.1 BENZIN / PLIN

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:28FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:28OPEL CORSA 1.3 CDTI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...3.850 🇲🇰 ▶️ OPEL CORSA ▶️ 1.3 CDTI...


3.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:28OPEL ASTRA 1.7 CDTI COSMO

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.150 €
Делчево

Автомобили

Вчера 13:28Audi a4 2.0 tdi

Registracija do 12.2022 Napraven golem i mal serviz pred 3000 km Smen...


4.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:17Audi A4 2.0 TDI 170KS

Napraven golem i mal serviz Uvoz od Monte Carlo 2.0 tdi 125kw 170 ks...


9.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:17Golf 3 benzin plin

Golf 3


111 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:09Citroen saxo 1.5d

Saxo dizel registrirano


111 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:09Opel corsa

Benzin registrirana


111 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:09Mercedes Benz C 220 2001 g

Kolata e vo ispravna sostojba So site plateni davacki W203 105kw 14...


1.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:00Audi a4 avant karavan

Voziloto se vozi sekoj den, registrirano. Motor i menuvac bez nikakva...


4.200 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
5.000 €
Делчево

Автомобили

Вчера 12:44MAZDA 3.1.6 HDI

MAZDA 3.1.6 HDI 80 kw.109 ks. Kolata e vo odlicna sostojba. Registi...


3.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 12:12AUDI A 3 1.9 TDI.77 kw.105 ks.SPORTBACK

AUDI A 3 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. KRAJ NA 2005 god. SERVISIRANA I REG...


4.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 07:32Kia Ceed 2.0

Se prodava kia ceed karavan redovno serivsirana. cena po dogovor


1.111 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

02 окт 19:48Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI 4WD

Vo odlicna vozna sostojba,registriran do 09/2023 2.2CRDI 4×4


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

02 окт 19:17VOLVO V60 1.6 D2

TEHNICKI PODATOCI ▶️ VOLVO V60 SW ▶️ 1.6 D2 ▶️ KM 171000 ▶️ GO...


50 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

02 окт 18:35VOLVO V60 2.0 D3

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


50 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

02 окт 18:35VOLVO XC70 2.4 D5 4X4 CROSS COUNTRY

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ VOZILOTO E REGISTRIRANO DO 02.2023 ...


50 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

02 окт 18:34NISSAN QASHQAI 4X4 2.0 DCI

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


50 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

02 окт 18:34renault kango

reno kangoo 1.9 obicen dizel vo odlicna sostojba registirano


1.400 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

02 окт 18:13renault kangoo

renault kangoo 2003 problem dizni


1.400 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

02 окт 18:11Seat Leon 2.0 TDI 2010 godina

6 stepan racen menuvac Dvozonski klimatronik Elekrika na stakla E...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Делчево

Автомобили

02 окт 11:54PEUGEOT EXPERT 1.6HDI 2010 god “STAKLO”

одина на производство : 2010 Дозволена носивост : 950 Регистрирано ...


5.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

01 окт 21:29Toyota Rav4 2004 god TD4

Prodavam Toyota Rav 4 od 12.2004 So 205.000 km D-4D Dizel evro 3 Kola...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Делчево

Автомобили

01 окт 18:01BMW x1 xdrive 1.8 d 4x4 2011 god

Registriran+zelen karton Servisiran,top sostojba Poveke info na ......


12.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

01 окт 17:08Fiat Punto

Fiat punto 1.2 8v so klima vo perfektna sostojba pali vozi.Kolata e s...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

01 окт 13:05VW GOLF 1.9 TDI 105 ks.2004 god

VW GOLF 1.9 TDI 105 ks.2004 god. So mnogu oprema I mnogu socuvana. ...


4.650 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

01 окт 07:04Mercedes Benz S320 CDI

Mercedes Benz S320 CDI vo odlicna vozna sostojba,2000 godina,dizel,re...


3.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 сеп 15:20VW GOLF VI 2.0 TDI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ VW GOLF VI ▶️ 2.0 TDI ▶️ KM 170000 ▶️ GOD ...


50 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 сеп 11:33Audi A3 1.9TDI

Kolata e vo prekrasna sostojba... Tel za kon: 075508772 ...


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
Делчево

Автомобили

30 сеп 08:29AUDI A4 2.0 TDI 143 ks. 2009 god

AUDI A4 2.0 TDI 143 ks. 2009 God. So mnogu oprema I mnogu socuvano s...


9.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 сеп 07:05MERCEDES C 220 CDI 170 ks. 2008 god.

MERCEDES C 220 CDI 170 ks. 2008 god.. So mnogu oprema i mnogu socu...


9.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 сеп 07:05FORD FOKUS 2.0 TDCI 136 ks.2009 god

FORD FOKUS 2.0 TDCI 136 ks.2009 god. So mnogu oprema I mnogu socuvan...


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 сеп 07:05NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2008 g

NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2008 g. So mnogu oprema I mnogu socuva...


6.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 сеп 07:05VOLVO S80 2.4 d. 204 ks. 2010 god

VOLVO S80 2.4 d. 204 ks. 2010 God. So mnogu oprema I mnogu socuvano....


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 сеп 07:04Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам