1083 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava fiat bravo

Se prodava fiat bravo 1.9 150 hp 2007 povekje inf na 078/212/014


5.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
23 мај 15:58Промовирано

VW Passat B8 2.0TDI DSG

Se prodava VW Passat 2.0 TDI DSG 150Ks 2017 godina! Avtomobilot e o...


21.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
21.700 €
18 мај 10:22Промовирано

AUDI A6 45 tdi QUATTRO MILD HYBRID

Audi A6 45 TDI V6 231 HP Quattro AUDI PLUS OFICIJALNA GARANCIJA 1 g...


49.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
50.900 €
Вчера 13:00Промовирано

Mercedes E 220/170ks

Возилото е во беспрекорна состојба како внатрешно така и надворе...


8.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
8.600 €
Денес 07:11Mercedes C180 Kompressor Redizajn

Visoko nivo na oprema Avantgarde so AMG oprema: -Sport suspenzija, i...


5.899 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.099 €
Денес 07:04WV PASSAT CC 2.0 TDI 140KS 2011 DSG Kako nov

WV Passat CC Bluemotion 2.0 140 ks bela boja,kako nov mnogu socuvan ...


12.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
12.850 €
Денес 06:38Mercedes C 220

Se prodava Mercedes C 220 Desen Volan. Donesen od Anglija so vozenje....


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:42Seat Leon 1.9TDİ 77kw

Kolata ima napraven golem i mal servis ulje filtri rebrest kais vodna...


4.699 €
или предлог цена
Вчера 22:58ALFA ROMEO GIULIETTA

169000 km Dvozonski klimatronik Tempomat E.stakla Senzor za avtom...


5.990 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
6.000 €
Вчера 22:53Vw polo 1.4 tdi 51kw

Vo odlicna sostojba Registrirano do 30.09.2023 Napraveno servis ...


3.900 €
или предлог цена
Вчера 22:06Opel Vectra 1.6 benzin-plin atest

Opel Vectra 1.6 benzin plin atestiran 74kw Registrirana do 03.01.202...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:23Opel Astra Sedan 1.4 turbo 2019 so 21.000km pod garancija

Opel Astra Sedan 1.4 turbo 140 hp. - Prv sopstvenik, neuvezuvana, so...


13.500 €
или предлог цена
Вчера 18:20  НОВ ОГЛАС

BMW F10 - Facelift 2014

Се продава BMW F10 Facelift proizvedeno 09 mesec 2014 godina vo Munch...


18.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
19.000 €
Вчера 18:04Volkswagen Passat 2.0

Kolata e vo odlucna sostojba,registrirana,garazirana,novi gumi.


1 €
или предлог цена
Вчера 17:28Delovi za golf 3

Prodavam delovi za golf 1.9 td


1.111 €
или предлог цена
Вчера 17:02Sea Cordoba

Kolata e vo ispravna sostojba pali vozi so mali karoseriski zabeleski...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 16:05Prodavam Opel Antara prv sopstvenik 87000km

Prodavam opel antara 2.2 163ks (120kw) 6 BRZINI prv sopstvenik kupeno...


14.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.400 €
Вчера 15:59Seat leon 1.6 tdi 2015

Se prodava seat leon 1.6 tdi.kolata e vo top sostojba bez nikakvi dav...


9.999 €
или предлог цена
Вчера 15:13Audi A6 2 x s-line

Audi a6 avant, 2012 godina, 2x s-line, 2.0, 177hp - 4 zonska klima ...


17.300 €
или предлог цена
Вчера 15:10VW POLO 1.4 TDI FULL OPREMA- FABRIKA -08

VW POLO 1.4 TDI 5 VRATI - PRPIZVEDENO DEKEMVRI 2008g. PRVA REG. 200...


3.990 €
или предлог цена
Вчера 15:07  НОВ ОГЛАС

RENAULT MEGANE 1.5dci FULL OPREMA -10

MEGANE 1.5dci 6 BRZINI FULL OPREMA 5 VRATI KOLATA E MNOGU ZACUVANA...


5.150 €
или предлог цена
Вчера 15:04VW POLO 1.2 TDI FULL NAVI ANDROID -12

VW POLO 1.2 TDI 5 VRATI EURO 5 MNOGU EKONOMICNO OKOLU 4L NA 100...


6.390 €
или предлог цена
Вчера 15:04WW TOURAN 16TDI PANORAMA

SE PRODAVA⭕️Volkswagen Touran 16 tdi 2011god.. vo odlicna sostojba.⭕️...


9.999 €
или предлог цена
Вчера 15:00TOYOTA AYGO 1.0 12/2006 /89000 km benzin

TOYOTA AYGO 1.0 benzin🚗 potrosuvacka 4/100🚗realni 89000 km / servis...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 14:56SEAT IBIZA 1.2 BENZIN KAKO NOVA

SEAT 1.2 (original km so servisna istorija.) Klima Servo Abs Air...


3.290 €
или предлог цена
Вчера 14:53Prodavam Ford Mondeo

Se prodava Ford Mondeo registriran.


900 €
или предлог цена
Вчера 13:50Peugeot 107 1.0 - NEUVEZUVANO

Се продава Пежо 107, 2009г. 1.0 бензин со вграден и атестиран плински...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 13:06VW Volkswagen Passat CC

Se prodava volkswagen passat cc 2009 godina .. Kolata e na realni kil...


10.700 €
или предлог цена
Вчера 13:06BMW E60 530d - MOZE ZAMENA

Se prodava bmw 530d 2009 god na ch soobrakajna 2008 na mkd. Registira...


9.000 €
или предлог цена
Вчера 13:06Seat Leon 1.6 105ks

Se prodava Seat Leon 1.6 105ks Uvezen od Germanija Oprema: - kozen...


6.600 €
или предлог цена
Вчера 13:00AUDI A6 45 tdi QUATTRO MILD HYBRID

Audi A6 45 TDI V6 231 HP Quattro AUDI PLUS OFICIJALNA GARANCIJA 1 g...


49.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
50.900 €
Вчера 13:00Renault Clio 1.2( Fabricki vgraden Plin ) 2008 Godina

Prodavam Renault Clio 1.2 44 KW - 60 hp Benzin/Plin ( Fabricki v...


2.650 €
или предлог цена
Вчера 13:00Продавам Поло 1.0 / 70KW

-Прв Сопственик,неувезувано -Прва регистрација 07.2020 -Година прои...


14.950 €
или предлог цена
Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 5/V 1.9 TDI ORGINAL KM

SE PRODAVA VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS 2007 GODINA. UNIKATEN.....BR...


5.090 €
или предлог цена
Вчера 12:42VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS UNITED OPREMA 2008 GODINA

SE PRODAVA VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS ■UNITED OPREMA■ 2008 GODINA.09 ...


5.690 €
или предлог цена
Вчера 12:42VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/ 105 ks 2011 god.orginal km...

VW GOLF 1.6 TDI 105 ks - 215000 KM GARANCIJA SERVISNA KNISKA - NAP...


7.190 €
или предлог цена
Вчера 12:42Honda Civic 2006 2.2 I-CTDI

Honda Civic 2006 2.2 I-CTDI Kolata e registrirana do 07.2023 so zele...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 11:48VW Passat 1.9TDI 2006

VW Passat 1.9TDI 2006 105ks Kolata e regestrirana do 09.2023 Novi l...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 11:48BMW 320d 2002

BMW 320d facelift 2002g 150ks Kolata e registrirana do 08.2023 Napr...


3.300 €
или предлог цена
Вчера 11:48CITROEN C4 1.6 HDI ZAMENA KARAVAN Pikap/Pickup

Registriran cela godina Zelen karton Tempomat Full oprema


2.550 €
или предлог цена
Вчера 11:44CITROEN C4 1.6 HDI

Registriran do 12 mesec Zelen karton cela godina Dva para gumi letn...


2.450 €
или предлог цена
Вчера 11:44OPEL ASTRA

Se prodava opel astra j 1.4 turbo vo odlicna sostojba so pominati 380...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:40VW GOLF 6 2.0 TDI COMMON RAIL 110Ks FULL-10

VW GOLF 6 2.0 TDI COMMON RAIL MOTOR EURO 5 KOLATA E MAKSIMALNO...


7.290 €
или предлог цена
Вчера 11:39Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам