1001 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 508 1.6 HDi 84 KW 2015 Godina AUTOMATIC

Cena : 10.200€ Peugeot 508 1.6 HDi 84 KW 2015 Godina AUTOMATIC MAR...


10.200 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

MERCEDES BENZ E350 AVANTGARDE

Se prodava MERCEDES BENZ E350 FULL OPREMA MOZE DA SE VIDI VO SEKO...


11.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Mercedes ML 63 Amg Perfomance

AMG Performance Paket 410kW - 557 hp V8 engine • Bi xenon • Designo...


49.000 €
или предлог цена
Вчера 10:26Промовирано

Pezo 206 1.9 2000 god

Pezoto e odlicno registrirano ispravno so sitni zabeleski inf 078 4...


11.111 €
или предлог цена
Вчера 11:09Mercedes A180cdi Avantgarde

Voziloto e vo odlicna sostojba, bez nikakva maana . Poseduvana solidn...


5.700 €
или предлог цена
Вчера 10:58VW Golf 6 1.6 TDI 105ks 2012g

Se prodava VW GOLF 6 1.6 TDI 105ks Full oprema. 2012 g vo soobrakaj...


6 €
или предлог цена
Вчера 10:56Volvo xc60

Za detalni informaci javete se 078380668


1 €
или предлог цена
Вчера 10:35Mercedes ML 63 Amg Perfomance

AMG Performance Paket 410kW - 557 hp V8 engine • Bi xenon • Designo...


49.000 €
или предлог цена
Вчера 10:26Prodavam Mercedes A 180

Prodavam Mercedez-benz A 180, prv gazda i kolata e kupena od salonot...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:21Mercedes Benz viano

Prodavam Mercedes Benz viano FUL OPREMA 2.2 cdi 2007 patnicko vian...


350 МКД
или предлог цена
- 96 % Попуст
9.350 МКД
Вчера 10:11Mercedes E270

Registriran cela godina servis napraveno pred 1000km


5.300 €
или предлог цена
Вчера 10:09Honda Civic 2006 2.2 i-CTDI

Honda Civic 2006 2.2 i-CTDI Kolata e regestrirana do 07.2023 so zele...


4.600 €
или предлог цена
Вчера 10:07VW GOLF 1.6 TDI 2012g

VW GOLF сервисиран и регистриран цела година. Опрема: -темпомат -борд...


6.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.100 €
Вчера 09:54Seat leon 1.6 tdi 2015

Se prodava seat leon 1.6 tdi.kolata e vo top sostojba bez nikakvi dav...


10.150 €
или предлог цена
Вчера 09:48Toyota CHR 1.8hybrid longue

Toyota Chr 1.8hybrid longue so najvisoko nivo na oprema dva kluca ser...


22.500 €
или предлог цена
Вчера 09:47VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS PRV GAZDA !!!

-kolata e kupena nova od PORSCHE MAKEDONIJA - smenet kumplug seti k...


7.800 €
или предлог цена
Вчера 09:38Nisan Terrano 2.7.

Registrirana do 10 mesec 2023 Servisiran bez zabeleski Gumi dobri


123 €
или предлог цена
Вчера 09:33Terrano 3.0 2002god

Registriran Bes nikakvi zabeleski elektrika na zamovi retrovizori ce...


123 €
или предлог цена
Вчера 09:33AUDI A3 1.9TDI

Ima Novi bandazi ( od 600 evra) Registrirano do 10 mesec 2023 god. ...


2.300 €
или предлог цена
Вчера 09:30Mazda 2.1.4i 2005ta gof reg do 06.2023

Se prodava Mazda 2 1.4i 80hp Godina na proizvodstvo 2005 (vo soobrak...


2.999 €
или предлог цена
Вчера 09:25Opel astra 2017

Opel astra 2017 full 142000 km Registrirana do 26.10.2023 Ksenon ...


11.700 €
или предлог цена
Вчера 09:21Golf 7 2016g

Plateno se do reg 2-kluca Klimatronik Greaci na sedista Parking S...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:34DAIHATSU TERIOS 4x4 PLIN

Terios 1.3.2005 god.4x4 na BG tabli Klima .servo. aibag .ABS. el.pro...


3.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.550 €
Вчера 08:13Mercedes-Benz C200

Возилото е сервисирано и регистрирано цела година. Со зимски и летни ...


7.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.200 €
Вчера 07:25Mazda 2 1.4i top sostojba

Se prodava Mazda 2 1.4i 80hp Godina na proizvodstvo 2005 (vo soobrak...


2.999 €
или предлог цена
Вчера 06:26Chevrolet captiva 2.0

Chavrolet captiva 2.0 150 ks so 7 sedista 4×4 .m+ s gumi reg do 0...


5.300 €
или предлог цена
Вчера 01:29ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTD 105 KS

169000 km Dvozonski klimatronik Tempomat E.Stakla Senzor za avto...


6.400 €
или предлог цена
Вчера 00:33Audi a3

Kola vo klasa so mercedes. bez Nikakvi dopolnitelni vlozuvanja. 1.9T...


2.300 €
или предлог цена
03 фев 23:34Se Prodava Opel Astra Bertone 2.2 108kw benzin/plin

Se prodava Opel Astra G Bertone 2.2 108kw benzin/plin 2002 god. redov...


2.400 €
или предлог цена
03 фев 23:29Mini Cooper cabrio

kolata e vo odlicna sostojbi prvi sopstvenici novi gumi redovno servi...


3.300 €
или предлог цена
03 фев 21:58Mercedes C200 cdi

Voziloto e vo odlicna sostojba.moze zamena za Mercedes bez dokumenti


2.900 €
или предлог цена
03 фев 20:59LADA 112

Lada 112 benzi plin Novi Gumi Nov Akulumator Nova set lamela korpa N...


29.111.987 €
или предлог цена
03 фев 20:36СЕ ПРОДАВА ! VW Polo

Се продава VW Polo регистрирано до 12.2023година истото е редовно сер...


По Договор
или предлог цена
03 фев 18:47СЕ ПРОДАВА ! Опел Астра

Се продава Опел Астра година на призводство 2002г. Возилото е во одл...


По Договор
или предлог цена
03 фев 18:47TOYOTA AYGO,1.0 BENZIN,2006

Toyota Aygo 1.0 68ks 2006 god Doneseno od Germanija so vozenje...so ...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.999 €
03 фев 18:31Se prodava fiat fiorino

Se prodava fiat fiorino vo odlicna sostojba ! Za podetalni info na t...


7 €
или предлог цена
03 фев 18:31VW POLO 1.2 i 47 kW 2006

✔️POLO✔️✔️ ☘️ FAMILY☘️ ⚙️PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA ⚙️ ➖ ➖1.2...


3.690 €
или предлог цена
03 фев 18:27WV PASSAT 2.0 170KS

Kolata e uvezena od germanija davacki plateni do registracija.Servis ...


5.900 €
или предлог цена
03 фев 18:23VW POLO 1.2 i 47 kW 2006god

✔️POLO✔️✔️ ☘️ FAMILY☘️ ⚙️PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA ⚙️ ➖ ➖1.2...


3.700 €
или предлог цена
03 фев 18:21VW POLO 1.2 i 47 kW 2007god

🚘 ✔️✔️POLO✔️✔️ ☘️ FAMILY☘️ ⚙️PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA ⚙️ ...


3.690 €
или предлог цена
03 фев 18:19SEAT LEON 1.6 TDI 66 KW 2013 Godina

Cena : 10.400€ SEAT LEON 1.6 TDI 66 KW 2013 Godina MARKA: SEAT MO...


10.400 €
или предлог цена
03 фев 18:11Alfa 147 1.9 JTD

💥Prodavam Alfa 147 1.9JTDm!💥 Voziloto e vo dobra i ispravna sostojb...


2.000 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 €
03 фев 18:00VW CADDY 1.6 TDI BlueMotion 55 KW 2015 Godina

Cena : 10.500€ + DDV VW CADDY 1.6 TDI BlueMotion 55 KW 2015 Godin...


10.500 €
или предлог цена
03 фев 17:49Страна 2 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам