1117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

vw Touareg V6 3.0 TDI 245 ks 2012 god

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS GREACI NA SEDISTA EL NA SEDISTA NAVIGA...


20.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

BMW 320i 2.2 e46 Compact 2002 ,170ks M54B22

Се продава BMW 323 Compact 2002 година Опрема - DSC (dynamic stabil...


3.000 €
или предлог цена
Денес 13:49Промовирано

Seat Ibiza 1.4 TDI

Se prodava seat ibiza vo odlicna sostojba poveke info na tel 078-606-...


4.800 €
или предлог цена
28 сеп 16:45Промовирано

NISSAN QASKAI 1.5dci FULL OPREMA -09

NISSAN QASKAI 1.5dci 78kw 6 BRZINI PROIZVEDENO 2009god. - MOZE ...


7.500 €
или предлог цена
Денес 19:36Peugeot 407 SW

треба да се виде Se prodava Peugeot 407 SW vo odlicna sostojba so bog...


4.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
Денес 18:42Mercedes A180cdi

Full oprema novi gumi navi led panorama kozha


13.800 €
или предлог цена
Денес 18:14FIAT IDEA 1.3 MULTIJET EXTRA ECONOMICNO NOVO

Se prodava odlicno ekonomicno vozilo za po grad i za pocetnici. Vozil...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:52FIAT PUNTO 1.3 JTD LOUNGE 62 KW 2015 Godina

Cena : 7.900€ FIAT PUNTO 1.3 JTD LOUNGE 62 KW 2015 Godina MARKA: FI...


7.900 €
или предлог цена
Денес 17:38  НОВ ОГЛАС

Pezo 206 1.4 hdi 2005 god Ful oprema

Pezoto e odlicno garazirano ispravno so klima centralno za poveke i...


1.111.111.111 €
или предлог цена
Денес 17:23  НОВ ОГЛАС

Opel Corsa 1.3 Cdti

Se prodava opel corsa vo odlicna sostojba.Redovno servisirana i dobro...


3.200 €
или предлог цена
Денес 16:11  НОВ ОГЛАС

FORD KUGA 4X4 TITANIUM - PANORAMA - KLIMATRONIK

FORD KUGA 4 x 4 - 2.0 TDCI "TITANIUM " 136ks --- REGISTRIRANO DO 1...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:09NISSAN QASKAI 1.5dci FULL OPREMA -09

NISSAN QASKAI 1.5dci  78kw  6 BRZINI PROIZVEDENO DEKEMVRI 2009god. ...


7.500 €
или предлог цена
Денес 16:07VW POLO 1.2 KLIMA FULL - SO 62.700km - NOVO

VW POLO 1.2 KLIMA FULL - SEGA IMA POMINATI SAMO 62.700km - MOZE PROV...


4.100 €
или предлог цена
Денес 16:07FORD MUSTANG GT 5.0 460 KS

FORD MUSTANG GT 5.0 460 KS , 2019, GT500, NAJFULL OPREMA, UVEZEN OD ...


39.999 €
или предлог цена
Денес 16:00MERCEDES E220d AMG

Mercedes E220 d, AMG, 2016 godina 164.000km realni so servis vo ...


34.000 €
или предлог цена
Денес 16:00VW ARTEON R-LINE 2.0TDI DSG7 EXCLUSIVE

VW ARTEON R-LINE 2.0TDI DSG7 EXCLUSIVE 2018 godina so 71.000km real...


36.000 €
или предлог цена
Денес 16:00BMW 730d X-drive M paket 2020

BMW 730d x-drive, 195kw, 2020 godina, M paket, 65.000km servisirano s...


63.000 €
или предлог цена
Денес 16:00VW ARTEON R-LINE 2.0 TDI DSG7 EXCLUSIVE

VW ARTEON R-LINE 2.0TDI DSG7 EXCLUSIVE 2018 godina so 125.000km realn...


34.000 €
или предлог цена
Денес 15:59Golf 6 1.6TDI 2010 105ks

Kolata e regestrirana cela godina do 24.08.2023 Od oprema parking se...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 15:37GOLF 5 1.9TDI 2006

Golf 5 1.9 TDI 2006 godina Kolata e regestrirana do 05.2023 so zelen...


4.900 €
или предлог цена
Денес 15:37Ford Focus 1.8 Tdci

Se prodava Ford Focus 2007 god 1.8 tdci 85kw so pominati 244 000 km (...


3.750 €
или предлог цена
Денес 15:04AUDI A6 3.0 TDI 204 HP

Prodavam AUDI A6 3.0 TDI 204 HP so pominati 180 000 km vo odlicna sos...


16.900 €
или предлог цена
Денес 14:19OPEL MERIVA 1.4 2016 NEUVEZENA

Opel Meriva neuvezena, kupena vo mk, perfektna sostojba - 1.4 benzin...


6.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.000 €
Денес 14:18MERCEDES 200CDI

Mercedes 200cdi ful oprema


11.000 €
или предлог цена
Денес 14:01BMW 320i 2.2 e46 Compact 2002 ,170ks M54B22

Се продава BMW 323 Compact 2002 година Опрема - DSC (dynamic stabil...


3.000 €
или предлог цена
Денес 13:49Продавам екстра уникатно и зачувано Mini One S

Се продава Mini cooper S 1.4 бензин, уникатен дизајн, 2008 година. Ор...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Денес 13:00vw Touareg V6 3.0 TDI 245 ks 2012 god

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS GREACI NA SEDISTA EL NA SEDISTA NAVIGA...


20.000 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A4 S line 2.0 TDI 88 KW 2012 Godina

Cena : 13.500€ AUDI A4 S line 2.0 TDI 88 KW 2012 Godina MARKA: AUDI...


13.500 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A5 3.0 TDI 176 KW QUATTRO AUTOMATIC 2010 Godina

Cena : 13.500€ AUDI A5 3.0 TDI 176 KW QUATTRO AUTOMATIC 2010 Godi...


13.500 €
или предлог цена
Денес 13:00VW PASSAT CC 2.0 TDI 125 KW 2012 Godina

Cena : 14.000€ VW PASSAT CC 2.0 TDI 125 KW 2012 Godina MARKA: VOLKS...


14.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Opel astra j 1.7 cdti 81kw 2010g.

Kolata e kako nova i poseduva ful oprema. Plateni se site davacki do ...


11 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Ford galaksi 2001 g

Se prodava Ford galaksi 2001 g vo ispravna sostojba , cetiri solidni ...


2.750 €
или предлог цена
Денес 13:00Opel Insignia 2.0 cdti

Vozilotot e kompletno servisirano Full oprema Greenja ladenje na s...


8.000 €
или предлог цена
Денес 12:24Bmw 530d

Bmw 530d info 077924440 vase


7.000 €
или предлог цена
Денес 12:09Vw Jetta MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA

Za kes ekstra cena VW Jetta 1.6 TDI 105 KS Kolata e servisirana i e...


9.300 €
или предлог цена
Денес 12:07VW GOLF 7 1.6 BMT Comfortline TDI

Се продава volkswagen Golf 7 TDI 2014 година 77kw/105ks 102co2 Прв...


1 €
или предлог цена
Денес 12:07FIAT PUNTO

PUNTO 1.7DIZEL REGISTIRAN DO 10.2023GOD VO ODLICNA SOSTOJBA


900 €
или предлог цена
Денес 11:43  НОВ ОГЛАС

CHERY EGO 1.3i 2011 FABRIKA

CHERY EGO 1.3 2011 120.000KM REALNI FABRIKA MITSUBISHI MOTOR FULL OP...


3.300 €
или предлог цена
Денес 11:13FIAT BRAVO 1.6i 16V 99

REGISTRIRANO DO 9 MESEC 2023 GODINA SERVISIRANO STEGNATO AL BANDAZI ...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
Денес 11:13PEUGEOT 207CC 1.6 2011 CABRIO 120.000KM

PEUGEOT 207CC 1.6i 2011 120.000KM REALNI REGISTRIRANO DO 9 MESEC 20...


5.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.555 €
Денес 11:13MERCEDES W211 E220 CDI 2005 FULL OPREMA

MERCEDES W211 E220 CDI 2005 FULL OPREMA REGISTRIRAN DO 1 MESEC 2023...


4.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.800 €
Денес 11:13SUZUKI SWIFT-KLIMA

SUZUKI SWIFT 1.1 klima,servo,airbag,el.na prozori,el na retrovizori ...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Денес 10:51Se prodava Mercedes CLA 180 AMG Black Edition

Se prodava Mercedes CLA 180 2021 godina kolata poseduva full AMG Blac...


40.500 €
или предлог цена
Денес 10:42  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам