Скопје Центар
                   
2662 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 13:00Промовирано

Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici

Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и зао...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вчера 17:22Промовирано

Брачен кревет

Се продава брачен кревет, многу малку користен


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 23:28Тросед двосед фотеља и клуб масичка

Се продава комплет гарнитура тросед двосед и фотеља. Комбинација дрво...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 23:28Балконска сушара за алишта Balkonska susara za alista

👉Балконска сушара за алишта која не зафаќа простор, се монтира на по...


7 €
или предлог цена
Вчера 22:51GREALKA

Se prodava Kvarcna grealka vo ispravna sostojba i malku upotrebuvana.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:39Prodavam dva prozori 223×80

Prodavam dva prozori 223×80 I plus staklo odelno samo treba da se nap...


100 €
или предлог цена
Вчера 21:47prodavam pvc vrata

pvc vrata so nadsvetlo sirina - 70(80) cm visina 250(260) cm cen...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:26Trpezariski set

Masa so dimenzii 135/80 od kaleno staklo,debelina12mm, so rosvajni no...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:14Кујна / Kujna

Се продава кујна комплет со вградена машина за садови и аспиратор. В...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 21:01Termo pecka

Se prodava termo pecka CER 6kw vo odlicna sostojba.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:43UKRASNI RASTENIJA

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOL...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:40Trosed Simpo so mehanizam za spushtanje

Se prodava koristen trosed od Simpo so mehanizam za spustanje za spie...


3.000 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 18:33Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici

Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и зао...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вчера 17:22Котел на струја 24kw

Продавам котел на струја 24kw со 3 греачи и пумпа. Во исправна состој...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:05  НОВ ОГЛАС

Столчиња за биро

Едно столче за биро со механизам за подигање и вртење.


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Маси и столици

Вчера 16:27Prodavam eftino 2 koristeni kreveti/sofi na spustanje

Prodavam dve koristeni sofi na spustanje (trosedi), udobni i za seden...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 15:44Ograda vestacka

СЕЧЕМЕ ОГРАДА И ПРЕСМЕТУВАМЕ ПО ВАША ДИМЕНЗИЈА И БЕСПЛАТНО ДО ДОМА!!!...


759 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Вчера 15:21Tefal 9 vo 1 multigotvach

Prodavam nekoristen multigotvach Tefal versalio 9 in 1. 075 800 001


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:01Фрижидер

Се продава фрижидер, цена по договор


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 13:45Гарнитура за седење/Garnitura za dnevna soba

Половна гарнитура за седење од дрво составена од двосед, две клацкалк...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:26  НОВ ОГЛАС

Drveni Gajbi Сталажи Дрвени Гајби Сталажи

Дрвени Гајби Сталажи полици во разни димезии и бои Цените зависат од...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Останато

Вчера 13:23Skali, Gazista, Rakohvati / Скали, Газишта, Ракохвати

Изработка на Скали, Конструкции, Дрвени Газишта, Ракохвати, Огради...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 13:23Drveni Posluzavnici i Kutii / Дрвени Послужавници и Кутии

Рачно Изработени Дрвени Послужавници, Кутии и други предмети...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

Вчера 13:23Се продава печка на пелети

Се продава печка на пелети. Цена по договор. Повеќе информации слобо...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 13:00Нова кујна

Итно продавам неискористена кујна 2 м должина со пулт, висечки елемен...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 13:00Kancelariski mebel

Se prodavaat tri skafcinja i fiokar, pogodni za koristenje i vo kance...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 13:00ZIMZELENI SADNICI

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOL...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 12:33Illy kafemat

Se prodava illy kafemat mnogu malku koristen i poradi toa i se prodav...


5.300 МКД
или предлог цена
Вчера 12:06ZASTITA OD GULABI I DRUGI PTICI

ZASTITA OD GOLUBI I DRUGI PTICI.KARGO DOSTAVA VO CELA MAKEDONIJA.


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 11:57360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD VNATRESNA

V380 Pro Indoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов м...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 11:47KAMERA KAMERI WIFI SMART 360° ROTIRACKI 3MP FullHD

V380 Pro Indoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов м...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 11:47360° ROTIRACKA PTZ SOLAR 4G SMART KAMERA 4MP

UBox Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA SOLAREN MODEL S...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:46360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 20...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:46360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD FASONKA

V380 Pro Indoor Outdoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA ...


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 11:46V380Pro 1080P 3MP WiFi IP Wide-Angle Outdoor/Indoor Camera

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart CAMERA * Нови модели 2022...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:46360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD VNATRESNA

V380 Pro Indoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов м...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 11:45LED SOLARNI LAMPI - 100% ZASTEDA NA STRUJA 100W 200W 300W

ULICNI SOLARNI LED LAMPI - BESPLATNA SVETLINA MNOGU KVALITETEN I P...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

Вчера 11:43SOLAR LED LIGHT 100% ZASTEDA NA STRUJA 200w 300w 400w

ULICNI SOLARNI LED LAMPI - BESPLATNA SVETLINA MNOGU KVALITETEN I P...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

Вчера 11:43Se izdavat!!!

Se izdavat masi i stolici!!! Japim tavolina me qira!!! Tel: 07824...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:13Продавам комода со место за повивање

Се продава комода со место за дусеце за повивање бебе со фиоки и пла...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

Вчера 11:08Страна 1 од 67

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам