Подкатегорија:
                   
73 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PARKSIDE VISOKO KVALITETEN UNIVERZALEN ALAT

Alatot e od Germansko proizvodstvo, alatot se sostoi od: tri bitovi...


1.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Денес 09:57Работна маса за машина за шиење ADLER

Скоро нова работна маса за машина за шиење ташни, ADLER, со погонски ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вчера 14:00Barometar WIKA Bourdon tube - manometar

Nov, nekoristen od WIKA Germanija


По Договор
или предлог цена
22 сеп 23:26Se prodava hilta freza i mala brusalka. NOVI!!

Машините се нови не употребени со сите додатоци. Хилтата 6100 ден. ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

21 сеп 20:05Prodavam mala brusalka Parkside

НОВА НЕ ОТВОРЕНА!!!


3.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

21 сеп 20:05Prodavam golema brusalka Parkside

НОВА НЕ ОТПАКУВАНА!! 2000w


7.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

21 сеп 20:04ГЕДОРЕ - Рачен Алат 81 Сет Битови и Крцкалки

75 х битови од 22 мм 1 х Y (ипсилон) бит 1 х држач со функција за б...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

20 сеп 10:27MENGEME MASINSKO OD CELIK STEGA PROFESIONALNO

MENGEMINJA OTVARANJE 20SM TEZINA OKOLU 20KG NAPRAVENI OD CELIK ZA...


3.200 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
3.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

20 сеп 07:14Ласер со Вкрстени Линии - Parkside

Вкрстено ласерско ниво за прецизна монтажа на ѕидни светилки, плочки,...


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

17 сеп 14:06Cirkular Dewalt recisi nov, koristen 2 nedeli.

Cirkular Dewalt recisi nov, koristen 2 nedeli.


45.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 09:50Ubodna pila Black & Decker

Prodavam ubodna pila Black & Decker KS656 so regulacija na vrtezi, re...


2.000 МКД
или предлог цена
29 авг 10:35Bormasina udarna nova

Se prodava nova bormasina cena 1800.Probana e i garantiram za kvalite...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

08 авг 17:27Машина за перење со вода под притисок K 7 Compact

Екстра компактна машина за перење под притисок K 7 Compact ја чисти т...


33.700 МКД
или предлог цена
07 авг 17:43СПЕЦИЈАЛНА АКЦИЈА: K 4 Compact + четка со меки влакна WB

Стандардна опрема Пиштол за прскање G 180 Q Високопритисно црево 6 ...


13.500 МКД
или предлог цена
07 авг 17:42K 5 Power Control *EU

K 5 Full Control е идеален за редовно чистење на средна количина на н...


24.500 МКД
или предлог цена
07 авг 17:42Kärcher K 4 Power Control *EU

омпресорски чистач со индикатор за притисок на пиштолот – за соодвете...


18.850 МКД
или предлог цена
07 авг 17:41mixer za lepak

mixer za lepak SKIL 1000w nekoristen tel.077753941


6.500 МКД
или предлог цена
05 авг 07:49Pumpa pumpi za parno

.


2.300 МКД
или предлог цена
27 јул 11:40Pegli pegla za cevki profesionalni

Cenite se na slikite


1.000 МКД
или предлог цена
27 јул 11:40СПЕЦИЈАЛНА ПРОМО ПОНУДА Kärcher K 4 Power Control + ПЕНА

Стандардна према Пиштол за прскање G 145 Q Full Control Високопри...


19.250 МКД
или предлог цена
10 јул 17:13Машина за перење со вода под притисок K 4 Compact

Стандардна опрема Пиштол за прскање G 180 Q Високопритисн...


16.800 МКД
или предлог цена
10 јул 17:12Perac (avto peralna ),Bosch 150bar hitno povolno

Avto perac Bosch Advencet Aquatek 150 bar povolno... novo e so p...


11.000 МКД
или предлог цена
06 јул 13:56Метален мултифункционален пиштол-млаз за вода

Метален мултифункционален пиштол-млаз за вода * Материјал: ABS + Бака...


399 МКД
или предлог цена
04 јул 13:50vaga vagi od 40kg100kg200kg300kg

.


1.300 МКД
или предлог цена
29 јун 12:58Digalki digalka flasencuk 1ton 2ton 3ton

2300 den 2800 den 4000 den


2.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

13 јун 12:01Vibrator za beton racna

.


2.500 МКД
или предлог цена
30 мај 19:01Bateriska Bormasina mala Einhell

doneseno od swiss vidi sliki original polnac so mini kufer ide


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

09 мај 02:10Ubodni pili razni ubodna pila

Cena na parce 1500 den


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

05 мај 11:25СПЕЦИЈАЛНА ПРОМО ПОНУДА K 4 Compact UM + WB

Флексибилната компресорска машина за перење K 4 Compact може да се к...


15.500 МКД
или предлог цена
09 апр 12:24Elektromorot od mashina za perenje

Se prodava ispraven elektromotor od mashina za perenje Gorenje. Cena ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

27 мар 10:24Bormasina bormasini bosch

Se prodavat dve bormasini vo ispravna sostojba Prakjam po kargo C...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

23 јан 12:04Brusalica

Doneseni od svajcarija Vo ispravna sostojba Prakjak po kargo Cen...


1.800 МКД
или предлог цена
20 јан 10:42Karcher za cistenje muvla

Donesen od svajcarija ,raboti perfektno Prakjam po kargo


2.500 МКД
или предлог цена
20 јан 10:35Strafilici 12v na promocija -40%

Se prodavaat novi Strafilci 12v so 1 godina garancija kuferce,poln...


1.799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

08 јан 19:02Машина за перење со вода под притисок K 5 Compact

Стандардна опрема Пиштол за прскање G 180 Q Високопритисно црево ...


24.740 МКД
или предлог цена
06 јан 18:46Kärcher K 2 Compact машина за миење возила

Зошто Kärcher прави разлика. Без разлика дали лесно или силното чисте...


5.500 МКД
или предлог цена
09 дек 09:08Dijamantska kruna Ф55 SDS-max

Dijamantska kruna 55mm so SDS-max priklucok.


1 €
или предлог цена
05 дек 22:57Pumpi raketa pumpa raketi SHIMGE

.


4.000 МКД
или предлог цена
05 дек 11:46Masina za sinenje

Prodavam masina za sienje


50 €
или предлог цена
04 дек 14:24Dawreek Гравирка + Додатоци 1590 Денари Промотивно.

230v✅ Додатоци за шмирглање, полирање, брусење, сечење и бушење ✅ к...


1.590 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

01 дек 18:42Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам