Кичево
                   
803 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Range Rover Vogue 2008

Full oprema✅ 3.6l 270hp✅ Zadna kamera✅ Avtomati...


14.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 €
Кичево

Автомобили

11 мај 23:28Промовирано

Passat B6

Kolata e vo perfektna sostojba servisirana vo 10.08.2022 plus zimski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 17:38Промовирано

Honda CR-V executive so full oprema ot CH

Honda CR-V ot shvajcarija so full oprema panorama greaci na sedishta ...


8.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:43OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2009 REDIZAJN >>CH<<

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 110 KS!!!! -DONESENA SO VOZENJE OD SVAJCARIJ...


3.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.100 €
Кичево

Автомобили

Денес 13:37Mercedes c 270cdi 2001god automatic

Registriran cela godina Perfekt sostojba Moze i zamena so moja do...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:09Vw touran 2.0tdi 136ks 2004god

Full oprema so 7 sedista Registriran cela godina Sostojba perfekt...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:09Audi a8 3.0tdi quattro 2005god. Moze Zamena

Full oprema. Registriran cena god Sostojba perfektna Moze zamena ...


6.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:09Audi q7 3.0tdi quattro allroad 2006god

Registriran cela godina full oprema allroad Servisiran sostojba pe...


11.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:09Toyota RAV 4 2.2 Diesel

Toyota Rav 4 2.2 Diesel od Svajcarija donesen. 137.000 KM god. 2011 ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
17.000 €
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Ford Mondeo

Se prodavat Ford Mondeo TDCi so BLOKIRAN MOTOR


3.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00RENAUL MEGANE COUPE 1.5DCI 106ks

Kolata ne e od uvoz kupena mk servisirana vo reno.smenet rebrasti sme...


10 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.200 €
Кичево

Автомобили

Денес 12:40Kia Sportage 2.0 4x4 jeep

Defekt Glava- Dekla Se prodava isklucivo cela


1.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:13Lada niva delovi

Razni Delovi za lada niva Limarija I mehanicki delovi Delovi DEL...


9.999.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:12Mazda 1.4 Dizel, KLIMA, Odlichno, EKONOMICHNO

Mazda 2, proizvedena 2006godina, momentalno se naogja vo odlichna sos...


2.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:30Mercedes Benz E 220 CDI

Prodavam Mercedes E 220 CDI god 2006 Registriran do 07,2023 god Opr...


6.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:14  НОВ ОГЛАС

Ford focus

FORD FOKUS 1 6 BEN SO KLIMA MOZE ZAMENA ZA POMALOOO VOZILOOO


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:16Branici za audi a4 a5 2011 godina

Delovi za audi a4 a5 2011 godina predni branici


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:12Delovi za mercedes

Orginal novi delovi za mercedes w115 w116 w123 w126 w124 w190 ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:12Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin

Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin dizel 1.9 tdi 116


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:12Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi

Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:11Delovi za lexus is 200 opel zafira 1.8 audi a3 1.8

Polovni delovi touareg 2.5 dizel audi a4 mazda 323 audi a3 1.8 ope...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:11Passat 20 TDI

Extra sostojba komplet servis napraven


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:26BMW ///M 535d E60 272PS BiTURBO HeadUp-StartStop

Bmweto e servisirano strogo sekoja godina so servisna knishka fabricn...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:05Prodavam Audi A4 B6 2003 godina kako novo

Prodavam Audi A4 2003 godina. Kolata e kako nova, ima pominato 240000...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:16  НОВ ОГЛАС

Opel Kadet 1.6i 1988 godina, cel ili na delovi.

Prodavam Opel Kadet 1.6i 1988 godina, moze cel ili na delovi.


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:28GOLF 1.9 TDI

Golf 1.9 TDI 2005 reg do 04.2023 novi gumi klima ispravna vo odlicna...


4.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

Вчера 14:18POLO 1.4 Benzin

Polo 1.4 benzin reg cela godina ,klima ispravna


2.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:18OPEL ASTRA H 1.6 METAN PLIN BENZIN

ASTRA H 1.6 2005 GODINA VOZITE NA METAN PLIN ILI BENZIN POEKONO...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:03ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN NA PLIN ILI NA BENZIN

👌 SE PRODAVA 👍 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI TWIN PORT 💥 FABRI...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:03Ekonomicno kolice bez nikakvi davacki top za pocetnik!

Na kolata sve i rabotit registrirano pali vozi proverka po vasha zhel...


1.350 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 13:56Rover 25 1.4 i (Honda motor)

- tehnicki ispravno -registracija do dekemvri -klima ispravna, se dru...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:51W211 extra vozilo bez vlog

1- Mercedes avangard 220 w211 2- Servisiran 3- Registriran 4- Novi...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:25SEAT ALTEA XL 1.9 TDI - 08

1.9 TDI 105 ks. Avtomatik menuvac 238.000 km. so servisna kniska! ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:23BMW 530d FACELIFT - 08

* 260.000 km. so servisna kniska! * uvezena od CH * plateni site d...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:23Suzuki Swift 1.3 so atest plin super sostojba

Suzuki Swift 1.3 so atest plin super sostojba kompletno ispravno bez ...


849 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
850 €
Кичево

Автомобили

Вчера 10:34VW PASSAT 1.9TDI

VW PASSAT 1.9 TDI 90 PS REGISTRIRAN DO 2 2023 SO ZELEN KARTON NOVI...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:06Alfa gt hauba delovi

Haubata ne e ostetena zdrava e zemena na greska


150 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:43se prodava BMW 318 d. 2008 g.

добро зачувано поради занинување во странство со многу опрема редовно...


6.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.200 €
Кичево

Автомобили

Вчера 09:35dve fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

prodavam dve fiat stilo vo dobra sostojba birajte edno koe sakate edn...


1.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:22Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:18Opel Corsa D model

Prodavam Opel Corsa D model 2008 god. 1.3 cdti,6 stepen menuvac ,vo ...


3.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.600 €
Кичево

Автомобили

Вчера 08:13Mazda 3

Prodavam Mazda 3 2007 godina 1.6 HDI, 80 kw,redovno servisirana i ga...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 08:13Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам