Кичево
                   
724 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 318D

Bmw 2.0 318 143ks


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:35Bmw 60 525D 177ks

Se prodava Bmw E60 525D 177ks-Kolata e donesena od germanija,cuvana d...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:52Mazda 6 2.0 136ks

Se prodava Mazda 6 1 2.0 dizel 136ks 10-mesec 2004 godina proizvedena...


2.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 €
Кичево

Автомобили

Денес 08:52Audi A4

Se prodava AUDI A4 vo super sostojba, registrirano do 05.2023 ispravn...


2.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:06  НОВ ОГЛАС

Passat b6

2.0 TDI dobra sostojba so mali karoseriski zabeleski Moze da se vidi...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 06:28ПРОДАВАМ Reno Clio 1.2 tng (МОЖНА ЗАМЕНА)

Реното е во беспрекорна состојба се функционира на него, не префарбув...


3.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 19:53Audi A3 2.0 140 ks (se prodava samo na delovi)

Audi A3 2.0 2.0 140 ks BKD motor Prachame i po kargo


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:28Mercedes C220

Se prodava Mercedes c220 90ks dizel vo odlicna sostojba stegnat na vo...


1.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:48  НОВ ОГЛАС

Bmw x5 3.0d 218ps 2005/4god. FACELIFT

Regg cela godina Sostojba perfektna Novi gumi sega servisirano ...


6 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:23Audi a8 3.0tdi quattro 2005god. Moze Zamena

Full oprema. Registriran cena god Sostojba perfektna Moze zamena ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:23Vw touareg 2.5tdi r5 2005/4god

Regg cela godina Sostojba perfektna motor menjac podvozje so garanc...


6 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:23Audi q7 3.0tdi quattro allroad 2006god

Registriran cela godina full oprema allroad Servisiran sostojba pe...


12 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:23Mercedes b170 benzin TNG ATEST 2006god

Registriran Novi zimski gumi Klima full oprema Servis pred 1000...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:17  НОВ ОГЛАС

VW Golf 5 105 TDI !!!

Golfot e dobro socuvan poseduva greaci na sedista,tempomat,klima koja...


5.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.300 €
Кичево

Автомобили

Вчера 15:16Bmw E36 318i Benzin/Plin

Se prodava Bmw e36 318i benzin/plin, top sostojba, registrirano cela ...


2.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:07Polo 1.4 benzin/plin dizna

Se prodava Polo 1.4 benzin/plin dizna so atest, registrirano, servisi...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:07Sportsko gratsko kolince so mala potrosnja Pezo XS 106!

Koliceto e servisirano i sredeno za merak so mala potrosnja i mnogu b...


950 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.050 €
Кичево

Автомобили

Вчера 15:03VW Passat 1.8 benzin-plin

Se prodava passat, 1.8, benzin-plin, komplet servis, smeneti: ulje, s...


2.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:57Renault megane 1.6

Reno megane 1.6 benzin mn socuvano i stegnato vozilo reg cela godina ...


1.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
1.890 €
Кичево

Автомобили

Вчера 13:23Bmw e39 525tds

Voziloto e vo odlicna sostojba , registrirano do 06.07.2023 godina. ...


1.650 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.800 €
Кичево

Автомобили

Вчера 13:23BMW E61 530xd LCI 235KS ZAMENA

Bmw 530xd (4x4)E61 (LCI) DPF,EGR,FLAPS OFF (235ks remapirano 280ks ) ...


9.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 13:02Mercedes B200 cdi 140ks. 2006g.

Mercedes b200 140ks. 2000c. dosta ekonomicen avtomobil, registriran d...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Opel Vectra A 1.7 Isuzu

Se prodava Opel Vectra A 1.7 dizel Isuzu motor. Registrirana do 6.202...


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:34Passat B6

Kolata e vo odlicna sostojba servisiran rebrasti kaisi ulje filteri z...


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:17Seat leon 1.9tdi

Kolata e vo odlicna sostojba


4.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:19Fiat punto

Kolata e vo odlicna sostojba


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:19Passat 20 TDI

Extra sostojba komplet servis napraven moze zamena so moja doplata


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:07Opel Vectra C 2.2 DTi - moze zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:55BMW 316 ti Compact 2003

Prodavam bmw 316 ti compact 2003 god donesena od ch licno od mene i v...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:33Astra h 1.9 CDTI 2009 god. Automatik

Astra h 1.9 cdti 120 ks kopce Sport ,Automatik tip tronic 2009 god ...


3.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.799 €
Кичево

Автомобили

Вчера 08:33AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO Full oprema Рег до 08.2023 MOZE ZAMENA ZA ...


5.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 00:00Nissan Quashqai

Nissan Quashqai 1.5 dci Vo odlicna sostojva Lice za kontakt Magi 0...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 ное 19:40OPEL ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN NA PLIN ILI NA BENZIN

SE PRODAVA 🚘 OPEL ASTRA H 1.6 CENA 4500 E...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 ное 18:05Renault Megane Cabrio 1.9dCi 131ks

Се продава Renault Megane Cabrio 1.9dCi 131кс (новиот мотор) facelift...


5.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 ное 13:56BMW E39 525 TDS

Voziloto e vo odlicna sostojba , registrirano do 30.12.2022 godina. ...


2.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.250 €
Кичево

Автомобили

24 ное 13:56Jeep grand cheroke delovi za 5.2 / 4.0

Prodavam polovni delovi za 5.2 i 4.0


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 ное 11:41Jeep cheroke2.5 tdi samo na delovi

Oplovni delovi motor menuvac reduktori diferenciali is ver drugo ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 ное 11:41Jeep grand cheroke 3.1 na delovi

Polovni delovi za jeep. 3.1 imam skoro sfe do posledeno Shtrafce


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 ное 11:41Audi A6 2.4 benzin

Se prodava. Audi a6 vo dobra sostojba pali vozi. Istecena registrac...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 ное 11:40AUDI A6 3.0 TDi Quattro S-Line

🇨🇭AUDI A6 3.0 TDi Quattro S-Line🇨🇭 ✅AUDI e 3.0 so 245hp ✅AUDI...


18.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 ное 11:23Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам