Куманово
                   
7975 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Niskonoseka Kassbocher 2009

Se prodava niskonoseka Kassbohrer 2009 god za 3 kamioni, so rotiracka...


37.000 €
или предлог цена
Куманово

Приколки

05 дек 18:53Промовирано

Delovi FIAT Ulisse Stilo Punto Alfa 147 156 159 Lancia

Delovi 1.1 1.2 8v 16v 1.4 12v 1.6 16v 1.9 d jtd 2.0 JTD 16v 2....


7 €
или предлог цена
07 дек 20:49Промовирано

Man

Rajberi za zakluchuvanje na vrata od vnatre na man odat komplet so sh...


50 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

05 дек 16:10Промовирано

YAMAHA AEROX 2014g UVOZ SWISS

SE PRODAVA YAMAHA AEROX NS50 2014g UVEZENA OD SVAJCARIA SO PLATENI SI...


1.800 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.950 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 09:47PIAGGIO NRG UVOZ SWISS

SE PRODAVA PIAGGIO NRG 50cc UVEZEN OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOSTOJBA ...


1.650 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.750 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 09:46NISSAN MICRA 1.2 BENZIN UVOZ SWISS

SE PRODAVA NISSAN MICRA 1.2 BENZIN 48KW 65KS 2006g UVEZENA OD SVAJCAR...


2.950 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:46NISSAN MICRA 1.2 BENZIN UVOZ SWISS

SE PRODAVA NISSAN MICRA 1.2 BENZIN 48KW 65KS 2006g UVEZENA OD SVAJCAR...


2.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.100 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:46MITSUBISHI LANCER 1.6 2013g UVOZ CH

SE PRODAVA MITSUBISHI LANCER 1.6 BENZIN/PLIN SEGA NAMESTEN ,,, 85KW 1...


6.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:46NISSAN MICRA 1.2 BENZIN UVOZ SWISS

SE PRODAVA NISSAN MICRA 1.2 BENZIN 2011g UVEZENA OD SVAJCARIJA VO ODL...


4.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.950 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:45HONDA ACCORD 2.2 DTEC UVOZ CH

SE PRODAVA HONDA ACCORD 2.2DTEC 110KW 150KS 2010g UVEZENA OD SVAJCARI...


9.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:45Skoda Fabia 1.0 TNG neuvezena

Voziloto e kupeno novo vo porsche, vtor sopstvenik. Registrirana do a...


8.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44Mercedes Benz CLS 320 CDI neuvezen

Voziloto e kupeno novo vo Mak Auto Star, proizveden 2007, 188.000km m...


11.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44Fiat 500 0.9 TwinAir 2015

Voziloto e uvezeno od Svajcarija, proizveden 2015, 128.000km pominato...


8.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44BMW 120d

Voziloto e uvezeno od Svajcarija, 220.000km pominato so servisna knis...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44Peugeot 508 2.0 HDI

Voziloto e uvezeno od Svajcarija, 207.000km pominato so servisna isto...


7.990 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44Skoda Octavia 1.9 tdi

Skoda Oktavija 1.9 tdi 90 ks. 078-438-607


230 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:34PEUGEOT 207 1.6 BENZIN 88KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2009-TA KILOMETRAZA 210 000 KM. ORGINAL MOZE PROVERKA PO VAS ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:32Delovi za Ford Focus 1.6 tdci 110ks

Delovi za ford focus 1.6 tdci 110 ks 1.8 tdci 2.0 tdci 1.4 benzin...


99 €
или предлог цена
Денес 09:31Ford Mondeo 2.0 tdci vo DELOVI

Ford Mondeo 2.0 tdci 115ks 6 brzini 2006 god vo delovi sve sto vi tre...


99 €
или предлог цена
Денес 09:31AUDI A4 AVANT 2.0 TDI UVOZ CH

PLATENO SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA


8.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:31Polovni delovi Ford moondeo 2.0 tdci 2007g

Delovi FORD volvo Mazda


777 €
или предлог цена
Денес 09:30Peugeot 207 1.4 HDI 2010

Povekje info na telefon


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:28Reparacija na vodni i servo pumpi za site vidovi vozila

Reparacija na vodni pumpi za site vidovi vozila (avtomobili, kamioni,...


Денес 09:26RENAULT MASTER 2.3D 2011 UVEZEN OD CH

RENAULT MASTER 2.3 дизел 125 кс 2011 godina 107kw 188.000 км re...


7.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 09:18Bmw 530d f10 2011 uvezen od CH - ZAMENA

Bmw 530 f10 2011 270.000km Full oprema Reg.do 04.2023 0716345...


16.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:18Nissan micra

Se prodava NIssan micra 1.2 benzin so 143 000 izminati kilometri,reg...


2.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:06DELOVI ZA MERCEDES ZA SITE MODELI SE STO VI TREBA

Tel 078 351 351


По Договор
или предлог цена
Денес 09:02DELOVI ZA VOLKSWAGEN I AUDI TEL 075 358 690

.


По Договор
или предлог цена
Денес 09:02POLOVNI DELOVI ZA VOLKSWAGEN I AUDI TEL 075 358 690

.


По Договор
или предлог цена
Денес 09:02Aprilia RSV4 RR

Se prodava Aprilia RSV4 1000 RR APRC ABS. Motorot e spremen za sezo...


11.000 €
или предлог цена
Денес 09:00SEAT IBIZA 1.6 TDI, 66 KW - 2010

Се продава SEAT IBIZA Перфектна за возач-почетник. Редовно сервиси...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:59Otkupuvam , otkup na vozila , koli , avtomobili!

Otkup na vozila samo na mk tabli ispravni so ceni od 500 do 10.000e p...


5.000 €
или предлог цена
Денес 08:53Lancia Delta 1,6 D miltijet, Moze zamena!

Samo na ovoj broj: 078305130 KOLATA E PROVERENA I MOZE DA SE PROV...


4.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.950 €
Куманово

Автомобили

Денес 08:53Bmw e92 325 dizel 3000cc. Navi M paket!

Samo na ovoj broj: 078305130 078305130 Bmw e92 325 dizel 3000 cc...


8.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.900 €
Куманово

Автомобили

Денес 08:52VW Passat 6 1.9TDI 2006 Godina COMFORTLINE

Se prodava passat 1.9tdi 2005 vo odlicna sostojba so napraven. Mal i ...


5.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 08:50SEAT LEON 1.9 TDI 105ks 2006godina

Se prodava SEAT LEON 1.9TDI VO odlicna sostojba so napraven redoven s...


4.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:49Opel astra 1,6i opc sport reg.na mk tabli !

Opel Astra H so najubav motor 1,6i 77kw, opc oprema ,polukoza ,sport ...


3.200 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.600 €
Куманово

Автомобили

Денес 08:49PEZO 206 1.6-KLIMA-REG.CELA GODINA

PEZO 206 1.6 REG CELA GODINA KLIMA SERVO ELEKTRIKA SOLIDNO ISPRA...


1.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 08:39BMW E90 LCI FACELIFT 320D XDRIVE 4X4 REG DO 9.2023

-REGISTRIRANO DO 12.08.2023 -BMW E90 LCI FACELIFT 320XD X-DRIVE 4X...


7.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:13MAN TGX 18.500

MAN TGX 18.500 -Bg Tablici -Prv sopstvenik -Retarder -Kamera za prat...


52.000 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 08:08MAN TGX 18.440 Euro 6

MAN TGX 18.440 Euro 6 -Bg tablici -775.000km -2015 God -Retarder -Nov...


26.900 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 08:07Golf 3 1.9 tdi 90 ks neuvezen

070-639-649 hitno i povolno se prodava poradi kupen drug avtomobil ek...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.450 €
Куманово

Автомобили

Денес 07:57  НОВ ОГЛАС

PASSAT CC

Se prodava Passat CC Bluemotion 2011 godina B6/B7 mnogu dobro socuvan...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:37Страна 1 од 200

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам