Карпош
                           
7875 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Stan vo Nastel Taftalidze

Se prodava Stan vo Nastel Taftalidze Stanot e so Edna spalna soba so...


1.690 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

06 дек 18:08Промовирано

супер функционален стан со 1 спална во Карпош 4

👉Феноменална понуда само во ЧАНАК-агенција👈 фантастичен стан од 47...


77.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:33НОВ ОГЛАС
Промовирано

DELOVEN PROSTOR , NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO TAFTALIDJE

Se prodava povekenamenski deloven prostor od 218m2 , na odlicna lokac...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

Individualna kuka za kancelarii vo Taftalidze Mlecen

Agencija Casa iznajmuva individualna kuka za kancelariski prostor vo ...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:12Cetvorosoben stan vo Karpos 2 Mi-Da Complex

Agencija Casa iznajmuva kompletno novo opremen stan vo Karpos 2 120m2...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:11Kupuvam kukja vo Kozle, Crnice, Taftalidze do 180 000 eur

Kupuvam kukja vo Kozle, Crnice, Taftalidze 1/2 do 180 000 eur Kont...


180.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:03Kapistec pred zebra

se izdava dvosoben namesten stan vo Kapistec zad cveten pazar lift pa...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:58Хотелски соби под наем

Се даваат под наем соби во мал бутик хотел во Козле со месечна закупн...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:53  НОВ ОГЛАС

Gradezna Parcela - Karpos

Се продава градежна парцела во населба средно Нерези, 50метри пред цр...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:36СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ВОЛКОВО - КОМПЛЕКС ВЕРИНА

ШИФРА: 1418R ЦЕНА: 2.500€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


2.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:32СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО КОЗЛЕ - КАЈ КАНЕЛА

ШИФРА: 1324R ЦЕНА: 550€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:31СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 - ВО DIAMOND GARDEN

ШИФРА: 1412R ЦЕНА: 400€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
430 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:30СЕ ИЗДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 - ВЕРО 2

ШИФРА: 1426R ЦЕНА: 900€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:30Iznajmuvanje dukjan

Iznajmuvam dukjan 18m2 i galerija 6m2 na prometno mesto, na pazar Taf...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 10:23Individualna kuka za kancelarii vo Taftalidze Mlecen

Agencija Casa iznajmuva individualna kuka za kancelariski prostor vo ...


1.500 €
или предлог цена
Денес 10:20Nov cetvorosoben prazen stan vo Kozle

Agencija Casa iznajmuva nov cetvorosoben prazen stan vo Kozle 80m2 (...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:20Се изнајмува куќа на ул.Стогово бр.20б-Козле

Se iznajmuva kuka na ulica Stogovo br.20-b,naselba Kozle so povr{ina ...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:19Apartman vo Ohrid

Se iznajmuva apartman vo Ohrid vo Centarot na gradot ,blisku do kejo...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:13Плац во Бардовци

Се продава плац во Бардовци, градежно земјиште, зона A1 и А0(домување...


62.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:09Se izdava luksuzen stan vo Taftalidze 55m2

Шифра: A37433 Се издава нов луксузен стан во Тафталиџе 1 55м2, со ед...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:05ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО ЕЛИТЕН ДЕЛ НА ЗЛОКУЌАНИ

Продавам плац во градежен елитен дел на Злокуќани . Контакт 0779460...


1.111 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:48Se iznajmuva namesten stan vo karpos 3

Се изнајмува двособен наместен стан во Карпош 3, спроти Лептокарија. ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:36Izdavam Nov Trosoben Stan 62 m2 Kozle

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Terasa! Klima! ...


235 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:28Dvosoben namesten stan vo Karpos 1

Agencija Casa iznajmuva dvosoben stan vo Karpos 1 60m2 (kaj policiska...


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:27Izdavam Dvosoben Stan 47 m2 Karpos

Odlicna lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Terasa! Agencija! ...


180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:23Prodavam Nov Trosoben Stan Kozle 94m2

Odlicna lokacija! Dnevna! Spalna! Detska! Kupatilo! Terasa! A...


136.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:23Izdavam Dukan Taftalidze Pedagoska

Odlicna lokacija! Moze za sekoja namena! Agencija! Povejke inf...


90 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 09:23Izdavam Nov Dvosoben Stan 53 m2 Taftalidze Vero

Odlicna lokacija! Komplet namesten! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Te...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:20Mavrovo Nikiforovo vikendica za nova godina

Se iznajmuva vikendica za nova godina vo mavrovo nikiforovo Vale ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
650 €
Карпош / Скопје

Викенд куќи

Денес 09:19Izdavam Nov Trosoben STan 67 m2 Taftalidze

Odlicna lokacija! Stanot e vo suteren! Dnevna! Dve spalni! Kupati...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:19EKSKLUZIVEN OBJEKT MINI ZGRADA BLIZU JAHIA KEMAL !!!

SE PRODAVAAT STANOVI VO MINI ZGRADA VO TAFTALIDZE 1,BLIZU KOLEDZOT JA...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:19SE IZNAJMUVA KAT OD KUKJA BLIZU KANELA

Se iznajmuva komoten i mnogu svetol kat od kukja blizu Kanela vo Kozl...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:14Ekskluziven stan Kompleks Verina 172m2

Se prodava apartman vo eliten kompleks na periferija na gradot Skopje...


215.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:13IZDAVAM.GARAZI.VLAE KAJ.ALEKSANDRIA.FABRIKA.KARPOS

IZDAVAM.GARAZI.VLAE.KAJ.ALEKSANDRIA.FABRIKA.KARPOS 4.GARAZI.EDNO.D...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Денес 09:06ДАРМА ДОМА издава нов деловен простор во Карпош 3 !

Дарма Дома издава нов деловен во Карпош 3 позади City Mall, на сам бу...


1.150 €
или предлог цена
Денес 08:59ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Дарма Дома агенција издава нов стан во Тафталиџе 1 кај Ѓорѓи Димитров...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:59ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Центар kaj Џамб...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:59ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар , kaj Др...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:59ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Капиштец !

Дарма Дома агенција издава стан во Капиштец, kaj ОУ Киро Глигоров, по...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:59ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар кај Грчк...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:59ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ луксузен стан во Аеродр...


420 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:58ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нова ГАРСОЊЕРА во Центар-КА...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:58ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Кисела Вода кај...


260 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:58Страна 1 од 197

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам