Неготино
                   
1439 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volkswagen Golf 5 - 2.0 TDI

Volkswagen Golf 5 - 2.0 TDI 2004 година - дизел со 6 брзини - 180 886...


4.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

Farovi za passat b6

Farovi za passat b6 original Valeo


6.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00Volkswagen Golf 5 - 2.0 TDI

Volkswagen Golf 5 - 2.0 TDI 2004 година - дизел со 6 брзини - 180 886...


4.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 2.0TDI QUATTRO

Se Prodava Audi a3 2006 2.0 TDI 170hp Quattro 260.000km Proverka p...


6.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 11:58  НОВ ОГЛАС

Audi A6 3.0TDI 2013 245HP

Audi A6 Limo 3.0 TDI Quattro S-Tronic со 3x S-Line,сервисиран, добра ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
21.500 €
Неготино

Автомобили

Денес 11:04VW PASSAT B8 2.0 TDI 150KS HIGHLINE

Модел:VW PASSAT B8 2.0 TDI 150KS M/T Произведено:2015 Год Гориво:Д...


19.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 11:02Vibratori za beton

- Profesionalen trofazen vibrator so dva priklucoci


Денес 10:33GOLF Plus 1.9TDI

Се продава Golf Plus 1.9TDI,2005 година. Колата поседува високо ниво ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 €
Неготино

Автомобили

Денес 09:20Piaggio Fly 125

Prodavam Piaggio Fly 125ie vo ekstra sostojba, registriran do 09.2023...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:44MERCEDES C-220 CDI 170KS AUTOMATIC F1 AVANTGARDE + AMG PAKET

-AMG NIVO NA OPREMA -AUTOMATIC C/S/M-F1 (BRZINI NA VOLAN) -AMG BRAN...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 18:57Porsche Panamera 4 E-Hybrid

Porsche Panamera 4 E-Hybrid 2.9 462 HP (Benzin + Struja) Proizveden...


111.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 18:38  НОВ ОГЛАС

VOLVO f10

Volvo f10 Retarder Gumi dobri Na federi napred i nazad Registrir...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 14:28Bandazi orginal za jeep cherokee

5x114.3 Info na br. 075 786 664


150 €
или предлог цена
Вчера 14:28AUDI A5 2.7TDI S-line

Audi A5 2.7 TDI 190ks. 2008god. Reg. Do 06.2023 Full oprema S-Line


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 14:28Audi A4 Avant 2.0tdi 143ks

Се продава Audi A4 Avant 2.0 tdi 143ks CR мотор во перфектна состојба...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:02Traktor445univerzal

Se prodava traktor univerzal 445 tel.076558844 negotino 3500evra


3.500 €
или предлог цена
Вчера 11:42YAMAHA DRAG STAR 650 FABRIKA

MOTOROT E MAKSIMALNO ZACUVAN NE E PAGjAN VO FABRICKO IZDANjE REG DO...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 10:55HONDA PRELUDE 1992-1998 ORIGINALNI FABRIČKI ŠTOPOVI.PERFEKT!

Prodavam originalni štopovi bez grebnatinka za HONDA PRELUDE 1992-19...


9.000 МКД
или предлог цена
04 окт 23:18CHRUSLER VOYAGER 2.8 CRD 163 KS 2010 GOD FULL

Hitno se prodava Chrusler voyager 2.8 crd 120 kv 163 ks Avtomatik tip...


4.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 окт 21:41Radio za toyota RAV 4

se prodava radio koristeno 2 meseca na toyota rav4 pasira i na drugi ...


10.000 МКД
или предлог цена
04 окт 21:22Motokultivator YANMAR YTA401 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YTA401 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел Цен...


1.190 €
или предлог цена
04 окт 20:26Motokultivator MITSUBISHI MM501 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MM501 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
04 окт 20:26Motokultivator KUBOTA TMA21 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор KUBOTA TMA21 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин Цен...


390 €
или предлог цена
04 окт 20:26Motokultivator MITSUBISHI MT300 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MT300 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
04 окт 20:26Motokultivator YANMAR YC850 HS8 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YC850 HS8 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел ...


1.590 €
или предлог цена
04 окт 20:26Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.490 ...


4.490 €
или предлог цена
04 окт 20:25Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур....


4.690 €
или предлог цена
04 окт 20:25Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
04 окт 20:24YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
04 окт 20:24Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
04 окт 20:24Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
04 окт 20:24FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
04 окт 20:23Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
04 окт 20:23Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел

Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел 075 457 ...


790 €
или предлог цена
04 окт 20:23Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
04 окт 20:22Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.3...


4.390 €
или предлог цена
04 окт 20:22Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 4.390...


4.390 €
или предлог цена
04 окт 20:22СУПЕР ПРОМОЦИЈА! 1990 еур - Traktor so freza Yanmar YM 2000

СУПЕР СУПЕР ПРОМОЦИЈА до 30 септември: Цена: 1990 еур трактор со фр...


1.990 €
или предлог цена
04 окт 20:21Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија. Цена: ...


3.990 €
или предлог цена
04 окт 20:21Motokultivator KUBOTA K72 dizel - made in Japan

“KUBOTA” K72 мотокултиватор - дизел, Увоз од Јапонија. Супер состо...


1.490 €
или предлог цена
04 окт 20:21Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija

“YANMAR ym 1610” Цена: трактор со фреза 2.900 еур. Тел 075 457 991 Гу...


2.900 €
или предлог цена
04 окт 20:21Страна 1 од 36

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам