Неготино
                   
362 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A6 3.0TDI 2013 245HP

Audi A6 Limo 3.0 TDI Quattro S-Tronic со 3x S-Line,сервисиран, добра ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
21.500 €
Неготино

Автомобили

Денес 10:49Промовирано

Audi A6 3.0TDI 2013 245HP

Audi A6 Limo 3.0 TDI Quattro S-Tronic со 3x S-Line,сервисиран, добра ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
21.500 €
Неготино

Автомобили

Денес 10:49GOLF Plus 1.9TDI

Се продава Golf Plus 1.9TDI,2005 година. Колата поседува високо ниво ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 €
Неготино

Автомобили

Денес 10:39PEUGEOT 508 1.6 HDI

Registrirano so zelen karton servisirano dva para bandasi so letni i...


12.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 09:59Se prodava Opel Astra H 1.9 150ks 6 brzini(6+R) REGISTRIRANA

Se prodava Opel Astra H 1.9 CDTI 110kw/150hp 🚀 so 6 brzini (6+R) vo ...


3.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.800 €
Неготино

Автомобили

Денес 09:07Saran

Se prodava Saran donesen od Germanija za sopstveni potrebi ne e takas...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 22:05  НОВ ОГЛАС

opel zafira

kolata e v odlicna sostojba.se prodava poradi zaminuvajne vo germanij...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:17Farovi za passat b6

Farovi za passat b6 original Valeo


6.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Golf 5 2.0 TDI

Golf 5 2.0TDI✅ 2.0 BKD✅ 11.2005✅ 247xxx✅ Novi letni i zimski so 1...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Неготино

Автомобили

Вчера 10:16Ford Escort

Vergla ne pale


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 09:13MERCEDES CLS 350 cdi

2011 год 213000 км реални со цела историја во мерцедес Сончев кров ...


24.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 02:19PASSAT B6 2.0 TDI 140KS 8V

VW PASSAT TDI 2.0 140 KS, 8 VENTILSKI BMP MOTOR REGISTRIRAN DO 15....


6.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 окт 19:46MERCEDES C-220 CDI 170KS AUTOMATIC F1 AVANTGARDE + AMG PAKET

-AMG NIVO NA OPREMA -AUTOMATIC C/S/M-F1 (BRZINI NA VOLAN) -AMG BRAN...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 окт 14:14Hyundai Santa Fe !!!

Hyundai 2.0 84kw registrirano do 12.2022 Poveke info na brojot: 07...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 окт 13:02Audi A3 2,0

Napraven golem I mal servis ujle I filter smeneti vo menac plocki sm...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 окт 10:35VW PASAT 2.0 tdi 2005

Pasat b6 2.0 tdi 8v 2005/6 .....Registracija do 04.07.2023 zelen kart...


5.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 окт 08:46OPEL VEKTRA ZA DELOVI

Info na 070 536 834


800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 окт 18:09SE PRODAVA VW TURAN

Novi gumi začuvana registrirana. 1.9 kub. Za podetalni informacii na ...


4.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 окт 18:08Audi 2x S-line Qvatro a4 b7 2.0tdi 140ks Proizvedeno --2008

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA ...✔ Audi a4 b7 2.0 tdi S-line Qvatt...


6.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 окт 11:46Reno laguna 2.2 dcdi extra sostojba reg cela god

Voziloto e udrena od desna strana na zadna vrat i polumesec... Reno ...


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 окт 11:46Suzuki swift na delovi

Suzuki na delovi 075293862


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 сеп 14:23Audi A4 Avant 2.0tdi 143ks

Се продава Audi A4 Avant 2.0 tdi 143ks CR мотор во перфектна состојба...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 сеп 11:10Fiat Brava 1.4 benzin/plin atestiran

Fiat brava 1.4 benzin plin atestiran,59kw, 1996 godina,vo ispravna so...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 сеп 19:37VW TOURAN 1.9 so 6 brzini

VW TOURAN 1.9 registriran cela god so zelen karton full oprema serv...


4.499 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 сеп 19:37Mercedes S350 4matic BLUETEC

Модел: MERCEDES S350 BLUETEC 4MATIC Регистрација 27.12.2022 Произве...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 сеп 19:06Ford Mondeo

Ford Mondeo 2.0tdci Motor na lance Servisirano Registrirano do 31...


1.650 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 сеп 15:56Renault Clio 1.5 dci

Se prodava reno klio 2008 napraveno e golem servis dve predni novi gu...


3.620 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 сеп 12:59KYRON

Se prodava Kyron inf: 075 416 495 Kska


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 сеп 10:53CITROEN C5 HDI

Se prodava CITROEN C5 HDI SE ISPRAVNO SEKOE KOPCE INFORMACII NA T...


1.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 сеп 00:17Bmw 525 tds

Bmw 525 tds 98 godina defekt glava, stelki amortizeri, enterierot ex...


1.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 сеп 00:09Opel Corsa 1.2 бензин/плин

Се продава Opel Corsa 1.2 бензин/плин (фабрички), неувезувана, редовн...


3.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 сеп 12:28Citroen Xsara 1.9d registrirana

Citroen Xsara .Registrirana do 02/2023.Obicen dizel. Mnogu mala potro...


950 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 сеп 12:26VW PASSAT B8 2.0 TDI 150KS HIGHLINE

Модел:VW PASSAT B8 2.0 TDI 150KS M/T Произведено:2015 Год Гориво:Д...


19.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 сеп 10:23Се продава супер зачувано возило

Се продава Daihatsu Sirion, супер зачувано возило, многу мала потрошу...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 сеп 14:54Daihatsu Sirion

Се продава Daihatsu Sirion, супер зачувано возило, многу мала потрошу...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 сеп 14:54Ford focus 1.6 dizel

Se prodava ford focus 1.6 dizel 70kw Proizvedena 12 mesec 2011 Kolata...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 сеп 13:42Mercedes E350cdi

Mercedes E350cdi Avantgarde 2011godina poninati 220.000km vo perfekt ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 сеп 09:46RENAULT LAGUNA

Renault Laguna 2006god 1.9dci 96kw 2x kluca Servisna kniska Reg...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 сеп 22:42HONDA HR V 1.6

Ekstra sostojb 1.6 benzin plin dizna 4x4 al felni idr


4.060 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 сеп 22:41Renault Twingo

Твингото е во одлична состојба, редовно сервисирано, неувезувано и со...


5.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 сеп 20:12BMW 735i

Se prodava bmw e65 735i v8 272ks benzin plin Oprema: Shiber Zve...


6.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 сеп 15:54Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам