Струга
                   
624 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vw Jetta 2.0 TDI

Volkswagen Jetta 2.0 TDI 2016 godina 81kw / 110ks 2000cc Bela/Perla ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 14:28Промовирано

Volvo v70

Volvo v70 2.4d 2008 god 076222684


8.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 сеп 11:20Промовирано

Porsche Cayenne 3.0TDI 245ks

Porsche Cayenne 3.0d 180kw-245ks Keyless go Greenie na sedista 2...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 22:17Bmw 730d Xdrive Mpacket

Bmw 730d Xdrive Mpacket 2017 265ks Auto Pilot Distronic Headup ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 22:17Audi Q7 S line

Vo odlicna sostojba moza da se probate vo sekoe vreme 070667984


12 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:13Ford C-Max 2.0 Diesel 2012

Ford C-Max: > 2.0 diesel > 103 Kw (140KS) > 2012 година Одлично з...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:27Golf 7 tdi

Se profava golf 7 vo odlicna sostojba napraven golem i mal servis so ...


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 16:02Golf 6 2011

Fabrika! Regitriran + zelen karton Servisiran Tip top! Za zamen...


7.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:50Passat cc 2.0 TDI Moze zamena

Pasat cc 2.0 tdi God 2008 Reg.07.2023 zelen karton Servisitan T...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00VW GOLF 5 2.0 TDI 4Motion GT

VW GOLF 5 2.0 TDI 4Motion GT Registracija 10.02.2023 2.0 TDI, 14...


4.850 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Golf 5 1.9 DSG (AUTOMATIK)

PRODAVAM VW GOLF V 1.9 TDI 2005/4 DSG *KOLATA E MNOGU DOBRO ODRZAVAN...


4.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00BMW 123d

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:41Mercedes cdi220 w202 mozna zamena Neispraven motor

Mercedes cdi c220 w202 registriran Cela godina do 8 2023 ispravna kli...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:13Dzip Nissan X-trail 2.2dizel 84kw 4x4 off jeep

Vo ispravna vozna sostojba. Motor 2.2dizel 84kw. Uvezen od Svajcar...


2.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:06Kupuvam zastava 750/850 ( fico )

Kupuvam fico neka bide vo solidna sostojba do 300 e


300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:55Mercedes e 290

Seprodava Mercedes Kollata e vo dobra sostojba vredi dase vidit


1.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.550 €
Струга

Автомобили

Вчера 09:27Bmw 418 d grand cupe ,moze zamena

Bmw 418d Grand cupe God .2015 Servisirana Reg 08.2023 Moze zame...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 08:33Mazda 2 1.4 hdi diesel independence sport

Se prodava mazda 2 1.4 hdi diesel. Kolata e uvezena od Germanija, reg...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 22:56VW Volkswagen FOX

Se prodava odlicno zacuvan Volkswagen FOX, godina 2006/2007. Voziloto...


2.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 €
Струга

Автомобили

04 окт 22:56Renault Scenic 7 sedista

290.000 tocni km Poveke od full oprema Moze i zamena so pomala kola ...


2.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 21:22Mercedes-Benz E 220 T CDI

Prodavam Mercedes-Benz E 220 CDI Vo odlicna sostojba uvezen od Sva...


7.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 21:22TOYOTA AURIS 2.2 D-CAT Diesel

TOYOTA AURIS 2.2 D-CAT so 6-brzini, Proizvodstvo 2007 godina. Niv...


5.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 21:21Mercedes C 200 kompresor Per pjes za deloj

Per pjes Za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:59Peugeot 307 - 2.0hdi Per Pjes Za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:59Mercedes e220cdi per pjes za delovi

Per pjes za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:58Passat 1.9 tdi 4 motion per pjes za delovi

Per pjes za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:58Mazda 6 Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:58Pasat 2.0 tdi 16w Per Pjes Za Delovi

Per pjes za delovi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:57Mercedes Ckl 220cdi Per Pjes za Deloj

Per pjes za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:57Audi A6 2.0 tdi Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:57Mercedes Eklas 240 Per Pjes Za Deloj

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:57Daewo Lanos Per Pjes Za Deloj

Per Pjes Za Deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:57Chrysler Voyager 2.0i Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:55Renault Megane 1.9 dci Per pjes za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:54Chrysler Grand Voyager Diesel 2.5 za delovi 071-910-322

Chrysler Grand Voyager Diesel 2004 2.5 Per Pjes Za delovi 071 220...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:54Volvo S80 2.4i Per pjes Za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:54Sharan 1.9 tdi 116ps Per pjes za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:54Renault Clio 1.2 Per pjes za deloj

Per pjes za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:53Audi A4 2.0 tdi Per Pjes za deloj

Moze i za carina ili na deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:53Chevrolet Nubira 1.6 i Per pjes za deloj

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:53Kia Sephia 1.5i 16w Per pjes za delovi

Per pjes za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:53Kia Cerato 2.0d Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 20:52Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам