Гостивар
                   
2252 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lancia Thema Platinum SRT Edition 3.0 CRD

Lancia Thema Platinum Srt editions Chrysler 300 SRT Kolata e kako ...


21.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

10 сеп 16:20Промовирано

Fiat Ducato Maxi

Kombeto e na sopstvenost na privatno lice Registrirano do 13 09 2023


5.600 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

21 сеп 15:30Промовирано

Ford maverick

2.3 benzin El.stakla Klima 2 kluca Sleduva so 4 rezervni gumi zimsk...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 сеп 20:49Промовирано

Prodavam.

Kolata e vo perfektna sostojba .skoro e napraven golem servis.od reb...


4.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 19:47VW TIGUAN 2.0 140KS AVTOMATIK SERVISIRANA REG.

VW TIGUAN 2.0 140 KS AVTOMATIK DSG KUPEN VO MK 175000 KM od oprema ...


15.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
16.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 18:51PREVOZ KRAN - KIPER

Prevoz na gradezni materiali,masini,nosenje pesok,zemja, cistenje i n...


Денес 18:04Mercedes-Benz B200

Mercedes-Benz B200 
Uvezena od CH. 
Servisirana komplet. Registrir...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:56  НОВ ОГЛАС

Mini Cooper

.


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:27SE PRODAVA VOLVO XC 70

2008 godina Full oprema Benzin-Plin Servisiran


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:27  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA VOLVO XC 70- 2008 godina

3.2 Benzin-Plin Full oprema Servisiran Kontakt 072 265 070


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 16:51  НОВ ОГЛАС

Вршиме ископ со 4тонски багер

Вршиме ископи со мал и голем багер за канализација, темели, канали, ...


Денес 15:58Vw Passat 2.0 Tdi 4 motion

Vw Passat 2.0 TDI 4 Motion 140ps/103kw Godina:2006 Km:218.xxx Opr...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 15:49Ford kuga

Ford kuga 2.0 tdci 4x4 2008/12 mesec Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plateni site...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 15:09Citroen C2 1.4 hdi klima

Citroen c2 1.4hdi Full oprema Klima Centralno Fabricno radio so k...


2.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 15:07Man 8.210 tgl 2007g slep.....zamena

Man 8.210 tgl 2007g Specijalno vozilo slep...vlecna sluzba Oprema fu...


20.000 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 15:07Slep sluzba mercedes sprinter 515 cdi

Vo top sostojba Oprema full Moze da se vozi i so “b” so nosivost ...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Шлеп служба

Денес 15:07BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 15:07MAZDA 6 2.0 Dizel ,FULL OPREMA

SE PRODAVA MAZDA 6 2.0 DİZEL ,2005 GODİNA, ,REGİSTRİRANA DO 03/2023...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:52Opel Astra 1.7 Cdti GTC OPC, 2008 ,TOP !!!

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTİ GTC OPC , 2008 GODİNA , VO EKSTRA SOS...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:52Alfa 159 Sport Wagon 1.8 Benzin Plin

Alfa 159 Sport Wagon , 1.8 Benzin Plin , 2006 Godina , So full Oprem...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.900 €
Гостивар

Автомобили

Денес 14:52POLO 1.4 AUTOMATİC EKSTRA SOSTOJBA

SE PRODAVA POLO 1.4 Benzin AUTOMATİK , 2004/3 GODİNA , REGİSTRİRANA D...


3.050 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.100 €
Гостивар

Автомобили

Денес 14:52Mercedes C250 TD AVTOMATIK

Mercedes C250 TD AVTOMATIK Za detali kontaktirajme me na e-meil Mozna...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:30Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin

Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (200ks) Registriran do 08.20...


7.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 14:19Golf 7 Automatik

Golf 7 DSG 2015 1.6D registriran do 2023 so zelen karton Servisiran...


15.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:53SUZUKI VITARA ALL GRIP 2016 1.6DDIS

Se Prodava Suzuki Vitara All Grip 4x4 2016 Godina 1.6 DDIS 120ks Kupe...


18.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:02Viluskar Heli 25 2014 Kubota Diesel

070/326-851 Prodavam Viluskar Heli so Kubota motor -2,5t nosivnost ...


Денес 13:00Odličen RAV 4

Toyota RAV4 2.2 dCat 177HP Kolata e vo odlična sostojba *Motor na lan...


7.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00BMW 318D E91 08god moze zamena

Se prodava BMW 318D E91 2008god 143ks vo odlicna sostojba. REGISTRIR...


6.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:46FORD FOKUS 1.8 TDCI GIJA 116 KS

Ford FOKUS 1.8 Diesel TDCI Gija, 116 KS, 2009 god. Od oprema ima Ful...


4.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:24Se Prodavaat Pirelli Zimski Gumi

Se prodavaat zimski gumi Pirelli 4 Gumi 225/45/17 Proizvodstvo 2017 s...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:16195 65 15 Sava

Prodavam odlicno socuvani gumi Sava-skoro novi Godiste 2 se 2015 d...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:01  НОВ ОГЛАС

Prikolka odlichna,moze zamena za mobilen tel.

Prikolka za kola, Prikolkata e vo odlichna sostojba,bez vlozuvanja,ni...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Приколки

Денес 11:52HID Xenon Can-Bus 35W-Perfektna sostojba

Xenonot e koristen edna godina,izvaden e od kola,go prodavam zatoa st...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:52Opel astra F stop svetlo 1991-1998

Stop svetlo za opel astra F , pasira na sedan i cabrio verzija, moz...


800 МКД
или предлог цена
Денес 11:52Ssangyong REXTON - 118.000 km - Full oprema

Se prodava Ssangyong REXTON, 2.7 HDI, so realni 118.000 km i so najvi...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:49Pireli letni gumi. 215 65 16

Dobri gumi za dobra cena,Pireli koristeni 2 gumi letni,1000 den dvete...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:31  НОВ ОГЛАС

4 gumi ms so sve aluminiumski orginal od bmw

Prodavam 4 gumi ms 205.60.16 so sve aluminiumski bandasi 5x120 orgina...


Денес 11:26Peugeot 405 1.9 Diesel obicen registriran

Prodavam peugeot 405 1.9 diesel obicen.Defek motor! !Od motorot svit...


500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:25Michelin polovni 2 Gumi za Dzip

Gi prodavam poradi prodadeno vozilo po evtina ceni i imat dobra sara ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:17  НОВ ОГЛАС

VW PASSAT Bluemotion 1.6tdi 2013god

kolata e uvezena od Germanija registrirana cela godina BLUEMOTION...


11.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:24••PEUGEOT 207 2007 GODINA 1.6 HDI REG••FABRIKA••

--Se prodava Peugeot 207 od 2007 godina so 1.6 hdi 80 KW 109 KS diese...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:20BMW 530D FULL OPREMA/MOZNA ZAMENA

BMW 530D INDIVIDUAL OPREMA PROIZVODSTVO 2005god Poseduva najvisok...


5.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 07:52225 40 18/ 4 letni gumi

Se prodavaat 4 letni gumi so dimenzija 225/40/18 Gumite se samo edn...


190 €
или предлог цена
Денес 07:52Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам