Гостивар
                   
855 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen C4/ Hdi/ Exclusive

Se prodava Citroen C4 ,2004 godina, 2.0HDI, exclusive model, registri...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:03Промовирано

Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


123 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
21.500 €
Гостивар

Автомобили

30 сеп 00:18Промовирано

Ford Mondeo 2.0 dtci FORD MONDEO 2.0 DTCI

Fordot e vo top sostojba redovno servisiran solidni gumi reg cela god...


2.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:24Opel astra 2.0 turbo sport

Doneseno od CH bez nikakov vlog


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:45***TOP***

Vo perfektna sostojba so celosna istorija vo BMW


33.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:57Range rover sport 306 Moze zamena

Se prodava Range rover sport 3.0 , ,071559898 , 5-ti mesec 2021...


23.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:57BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:39Citroen C2 1.4 hdi klima

Citroen c2 1.4hdi Full oprema Klima Centralno Fabricno radio so k...


2.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:38SUZUKI VITARA ALL GRIP 2016 1.6DDIS

Se Prodava Suzuki Vitara All Grip 4x4 2016 Godina 1.6 DDIS 120ks Kupe...


18.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:43Bmw e87 116i 115kw benzin/plin 2006godina

Bmw e87 116i 115ks benzin/plin 2006godina vo perfektna sostojba atest...


5.150 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:51Opel corsa 1.2 benzin 99godina

INFO NA TEL078377376 Opel corsa 1.2 benzin 99godina vo dobra sostojba


950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:51Vw eos 2.0tfsi cist benzin turbo

Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (200ks) Registriran do 08.20...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:54Odličen RAV 4

Toyota RAV4 2.2 dCat 177HP Kolata e vo odlična sostojba *Motor na lan...


7.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes E270 CDI - Elegance - Full Oprema

Se prodava Mercedes-Benz E270 CDI, Elegance, dobro zacuvano. -Full o...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Opel Antara 2.0 cdti 4x4 2009

Opel antara 2.0 cdti 2009 god.kupena vo mk Registrirana so zelen kar...


7.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00VW TIGUAN 2.0 140KS AVTOMATIK SERVISIRANA REG.

VW TIGUAN 2.0 140 KS AVTOMATIK DSG KUPEN VO MK 175000 KM od oprema ...


15.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
16.800 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:21Opel astra

Se prodava opel astra 1.9 dizel Bo ispravna sostojba Ful oprema ...


2.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:19BMW 730 Diesel

🇩🇪🇩🇪BMW 730 Diesel 245 PS Uvoz Germanija Registriran so zelen Kar...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:17Alfa 159 Sport Wagon 1.8 Benzin Plin

Alfa 159 Sport Wagon , 1.8 Benzin Plin , 2006 Godina , So full Oprem...


2.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.850 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:40MAZDA 6 2.0 Dizel ,FULL OPREMA

SE PRODAVA MAZDA 6 2.0 DİZEL ,2005 GODİNA, ,REGİSTRİRANA DO 03/2023...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:40POLO 1.4 AUTOMATİC EKSTRA SOSTOJBA

SE PRODAVA POLO 1.4 Benzin AUTOMATİK , 2004/3 GODİNA , REGİSTRİRANA D...


3.050 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.100 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:40Opel Astra 1.7 Cdti GTC OPC, 2008 ,TOP !!!

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTİ GTC OPC , 2008 GODİNA , VO EKSTRA SOS...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:40VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS 2012/2011g

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS 2012g VO ODLICNA SOSTOJBA ! ✅ DVOZONSKI KLIM...


7.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.800 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:09SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 04:59BMW F20 SPORT 2012god 118d. 143ks

so 215.000km realni poseduva servisna kniska kolata e vo fabricka...


11.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 окт 19:51Jeep Grand Cherokee 3.1

Pominato reg servisiran va poveke inf 070610006


5.499 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 окт 19:26VW Passat B6 2.0 tdi 170hp DSG Highline

VW Passat 170hp 2.0 tdi Highline oprema. DSG menuvac. Komplet zimski...


6.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.600 €
Гостивар

Автомобили

01 окт 18:24Chevrolet Camaro 6.2 SS / Chevrolet Blazer 4.3

💛Chevrolet Camaro SS Motor: 6.2 Km :79.000 God :2013 Sega napr...


28.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 окт 17:59BMW F 10 staklo

Bmw F10 Automatik Motor 3.0 dizel (525d ) God:2010 Km :249.xxx ...


15.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 окт 17:59Renault Modus 1.5 dci reg cela god

Renault Modus Motor:1.5 dci Oprema :Klima ladi so nov freon Abs ...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 окт 17:58Bmw 118 d

Bmw 118 dizel God:2007 Perfekten motor menjac bez nitu edna mana N...


5.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 окт 17:58Vw Golf 7 1.6 tdi

Vw Golf 7 Motor: 1.6 tdi / 77 kw God : 2014 vo sobrakajna Perfek...


11.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 окт 17:58Peugeot 308 1.6 hdi Automatik

Peugeot 308 Motor:1.6 hdi Automatik Perfekten motor menjac bez n...


5.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 окт 17:58Ssangyong REXTON - 118.000 km - Full oprema

Se prodava Ssangyong REXTON, 2.7 HDI, so realni 118.000 km i so najvi...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 окт 17:51Honda Civic 2.2 i-Ctdi 2006 - moze ZAMENA

Honda Civic 2.2 i-Ctdi 140ks, 2006 godina, Registrirana do Maj.2023, ...


5.295 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 окт 15:57golf 5 2.0 tdi htno

golf 5 2.0 tdi 2004 god regi ima utse 5 meseci 6 brizina moze zam...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Гостивар

Автомобили

01 окт 15:36Opel Astra

Se prodava Opel Astra 1.7 cdti 2005/2006 godina proizvedena so 200 00...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 окт 14:57Opel Astra 1.4 twinport

Opel Astra 1.4 twinport , ne e uvezuvana, registirana e i redovno ser...


3.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 окт 14:50DACIA SANDERO 1.4 FABRIKA!!!!

Se Prodava Dacia Sandero 1.4 Godina Na Proizvodstvo:2012 Voziloto E V...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 окт 13:58Range Rover sport 3.6

Range Rover sport 3.6


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.500 €
Гостивар

Автомобили

01 окт 13:13Mercedes-Benz B200

Mercedes-Benz B200 
Uvezena od CH. 
Servisirana komplet. Registrir...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 окт 12:00Citroen C3 1.1 Benzin Plin Atest, Fabrika

CİTROEN C3 1.1 BENZİN PLİN ATESTİRAN, SEGA DONESEN OD STRANSTVO , 20...


3.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.700 €
Гостивар

Автомобили

01 окт 11:57Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам