Прилеп
                   
2029 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.100 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

HYUNDAI ix35 2.0 crdi 4x4 2013

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM I E 4X4 SO FULL OPREMA VO ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Mercedes c220 CDI Bluetec

Колата е во перфектна состојба, увезена во 2018та од Германија со сит...


27.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:14Промовирано

Golf IV

GOLF 4 1.9TDI 110PS REGISTRIRAN DO 5TI MESEC KLIMATRONIK EL NA STAKLA...


2.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:37Audi a3 2.0 tdi facelift

Prodavam audi a3 2.0 tdi 2009/2008 vo mk soobrajkajna.Kolata e uvezen...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:34AUDI A6 1.8Turbo PERFEKTEN ! komplet servis i reg cela god

Prodavam odlicno zacuvan audi a6 1.8turbo 110kw 150ks 1999god benzin ...


3.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:29Mercedes c220 CDI Bluetec

Колата е во перфектна состојба, увезена во 2018та од Германија со сит...


27.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:14Peugeot 207 CC

Се продава Peugeot 207 CC Колата е во перфектна состојба регистриран...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:13MERCEDES C 200 CDI REDIZAJN !!!

MERCEDES C 200 CDI 2004/5GOD. FULL OPREMA : KOZA . 2 X DUBLEDYN DVD...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:12OPEL CORSA D 1.3 CDTI EXTRA!!!

OPEL CORSA D 2008G. 1.3 CDTI 6 BRZINI EKO FULL OPREMA: KLIMA , ABS , ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:12WV TOURAN 2003/2004GOD. EXTRA!!!

WV TOURAN 1.9 TDI FULL OPREMA: KLIMA , ABS , ESP , ESR , BOARD KOMPI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:12Volkswagen passat 1.9TDI 131

Se prodava VW Passat 1.9 TDI 131ks 6-stepen racen menuvac 2003 god, r...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:11Toyota rav4 rav 4 2006/2007 god d-cat

Se prodava toyota rav4 rav 4 2006/2007 godina,registriran do 03/23,na...


7.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:03PEUGEOT 406 COUPE 3.0 V6 207KS

Kolata e perfektna maximalna oprema registrirana cela godina smenet ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:58Opel astra 1.6

Voziloto e vo odlicna sostojba atestiran plin


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:56Passat Vw b8 2.0 190ps

Se prodava Passat 2.0 190ps b8 2015 godina. Voziloto e vo odlicna sos...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:53Audi a4

Kolata e vo odlicna sostojba Napraven e golem.servis Smenati site j...


1.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:48GOLF 5 EKSTRA SOSTOJBA

kolata e vo super sostojba uvezena os germanija so realni kilometri i...


4.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:46bmw e 36 tds na delovi

na delovi kontakt na 078 612 706 LETVA MENUVAC ALNASER AMORTIZ...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:44TENAULT.. MEGANE.. 1.6.. TNG....... 0000

Odlicno Izlupen lakot na predna hauba Reg do 11 mesec 2023 Za kes ...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:22VW PASSAT 5.5 1.9tdi 131ksREGISTRIRAN CELA GODINA SERVISIRAN

PASSAT 5.5 1.9 TDI 131KS 2001 GODINA REGISTRIRAN CELA GODINA DO 10....


2.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.950 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:04Peugeot 407 2.0 hdi mozi zamena

Reg do 03.2023 Komplet oprema Panorama krov Mozi zamena


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:59Citroen C3 Picasso 1.6HDI Exclusiv

075-993-949 - Borce - Citroen C3 Picasso 1.6HDI Exclus...


5.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:37VW Caddy

Tovarno so stakla na zadnite vrati. Kupeno od evn.So 2.0 sdi motor s...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:09KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:07  НОВ ОГЛАС

Range-Rover Sport 3.6 TDV8 272ks, 2009-god, Zamena za Passat

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god! Voziloto e servisirano komplet...


15.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:56Mercedes-Benz C250 CDI BlueEfficiency EURO 5

MERCEDES C250 CDI BLUEFFICIENCY BITURBO 🇨🇭🇨🇭 AVANTGARDE 243.000...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:55BMW X5 - Mozna zamena

Se prodava BMW X5 3.0 xd 236 ks 2008 godina so pominati 220 000 km R...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:19Se prodava citroen Jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen Jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw prv sopstvenik dobr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:05Се продава Рено скеник 1.5 дци.

Се продава Рено скеник 1.5 дци 2006 година редизајн. Колата е во супе...


2.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 03:04BMW 320i Coupe 12/2009

Makedonsko Auto Ne e Uvezeno Kupeno od M Car Skopje!!! Bmw E92 320i...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 00:19Se prodava Chevrolet Cruze

Voziloto e vo besprekorna sostojba.Kupeno e vo Olimpija motors.Redovn...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:13BMW 320

BMW 320d 2.0 motor 163 ks 2006godina Mozi zamena


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:06Fiat doblo 1.4 benzin Patnicko 2011 dekemvri

Kolkata e vo top sostojba 1.4 benzin96ks napraven golem servis Sega c...


5.999 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:58Citroen xsara picasso

Kolata e vo odlicna sostojba vozena za familijarni potrebi. Servisi...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:03  НОВ ОГЛАС

Bmw 525 tds full oprema

Se prodava bmw 525 e39 tds registrirano do krajot na 2023 DSC siste...


1.800 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:20lada samara 1.5 benzin plin

ladata e vo odlicna sostojba registrirana dobri gumi ZVONETE NA OVAJ ...


850 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:20fiat punto 1.1

fiat punto 1.1 cena po dogovor BROJ 070976224 sote BROJ 070976224 so...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:20Citroen saxo

Dobri gumi nov akomulator refistrirana


550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:03BMW 118d 105kw e81 Sport coupe

Se prodava BMW 118d 105 kw so novi zimski gumi NOKIAN plateni 400e vo...


51.515.151 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:53  НОВ ОГЛАС

BMW x5

Prodavam BMW x5 SUV 4x4 Automatic Sila na motor. 3.0xd 184ks 135k...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:34  НОВ ОГЛАС

Renault 1.9 dci 2007

Kolata e uvezena e od CH. plateni se site davacki do registracija. ...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:12  НОВ ОГЛАС

Delovi za Pezo Peugeot 106 XND 1.5 dizel 2000godina

Gi ima site delovi. Motor I menjac odlicen


111.111 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:11Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам