Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
21 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zlaten Lanec (Kralska pletka)

Se prodava Zlaten lanec (kralska pletka) 36grama lanec +krst 3grama ...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Машки Златен накит / Ланчиња

Денес 13:28Zlaten Lanec 14k.585 Odlicna Pletka 26g.Nov so Sertifikat.

Zlaten Lanec 14karata 585 Odlicna Pletka Model 2022godina tezina skor...


1.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Машки Златен накит / Ланчиња

30 сеп 14:31Macy's maska narakvica (belegzija)

Man's Diamond Bracelet in Stainless steel. Skroz nova, nenosena, vo ...


400 €
или предлог цена
30 сеп 10:32RACNO IZRABOTEN NAKIT_UNIKATI

RACNO IZRABOTEN NAKIT


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Разно

21 сеп 19:59Женско ланче со 'ТЕ САКАМ' на 100 јазици

Квалитетни ланчиња од нерѓосувачки челик. Кога ќе го поставите светл...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Женски Stainless steel накит / Ланчиња

07 јул 13:01КУПУВАМ МАШКИ ЗЛАТЕН ЛАНЕЦ / ЛАНЧЕ

Понудете во порака цена и слики. Плакам кеш.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Машки Златен накит / Ланчиња

01 јул 10:54LANEC ZA VRAT

Novi lanci za vrat Tel. 071 264 065


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Машки Stainless steel накит / Ланчиња

13 јун 12:50LANEC ZA VRAT

NOVI LANCI ZA VRAT PROIZVEDENI OD NERGJOSUVACKI CELIK DOLZINA 60CM. C...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Машки Stainless steel накит / Ланчиња

01 јун 10:49KRST NARUKVICA

SILIKONSKI REMEN, NERGOSUVACKI CELIK


150 МКД
или предлог цена
17 апр 11:35NARUKVICA KRST

SILIKONSKI REMEN, NERGOSUVACKI METAL


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Разно

11 фев 09:52ODBERETE UNIKATEN SREBREN NAKIT

Pocituvani....odberete unikaten srebren nakit so garantiran kvalitet....


15 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Женски Сребрен накит / Разно

05 јан 22:35srebren lanec i krst

Srebreno lance i krst 160g informacii na br.078321392


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Машки Сребрен накит / Ланчиња

29 ное 22:52Obetki

Racno izraboteni obetki od polimerna glina.


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Обетки

02 окт 13:44FABOS ланче обетки

Ланчето е ново, не е воопшто користено, (подарок - не ми се допадна).


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Ланчиња

29 јул 21:15CRNI SAFIRI

Crni Safiri na prodazba! Safirite se oval shape i golemina 1 kara...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Разно

11 јун 13:06Охридски Бисери комплет - Ѓердан и обетки

Охридски Бисери од Фамилија Талеви Во оригинална опаковка, со сетриф...


85 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Бисер накит / Разно

03 фев 10:37ZLATNI MEDALONCINA SO ISUS I MAJKA MARIJA

KAKO PREVRZOCINA SE. 22 karatiZLATO SE. MALI KAKO PETLICE .


11.111 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Разно

03 ное 18:12Lance Swarofski

se prodava novo lance Swarovski kupeno 5400 den za mnogu povolna cena...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Ланчиња

12 јул 12:47Otkup na Zlato

Otkup na staro zlato, moneti i dr vid na zlato. Isplata vednas po ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Разно

31 мар 10:56OTKUP I ZALOG NA ZLATO

ЗАЛОЖНА КУЌА ВОЛТЕР Претворете го тоа што не ви треба во брз кеш!!! ...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Разно

05 мар 14:48Cartier narakvici

Cartier narakvici za dame so stil...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Женски Stainless steel накит / Огрлици

03 јан 15:15Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам