Кавадарци
                   
2808 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Man tgx 18.460 03.2019god. 450.000km vo top sostojba

MAN TGX 18.460 -Bg Tablici -Prv sopstvenik -Retarder -Kamera za p...


55.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

26 јан 21:41Промовирано

Se prodavat kamionski gumi

Камионски гуми од марката Compasal/Aplus ДИМЕНЗИИ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

27 јан 13:07Промовирано

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI PANORAMA

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA KEY LESS (Otklucuva/zaklucuva so ...


7.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

27 јан 12:33Промовирано

SYM FIDDLE

SE PRODAVA SYM FIDDLE 3 50cm REGISTRIRAN. MOTORCETO E VO FABRICNA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Мопеди (под 50 cc)

Денес 19:52Diskovi plocki lanci zadni stopovi

Diskovi i plocki za citroen zx 2000 den. koristeni 3 meseci kako novi...


1 МКД
или предлог цена
Денес 19:14Alternator valeo original

Alternator izvaden od citroen zx 1.4 benzin vo ispravna sostojba.


50 €
или предлог цена
Денес 19:13AUDI A6 2.0TDI

Prodavam audi A6 2.0tdi 2008 vo odlicna sostojba


6.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:07Opel insignia

Kolata e vo odlucna sostojba Karoserija i motor perfekt Realni kilo...


6.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:59SE PRODAVA WV TIGUAN 2.0 TDI

SE PRODAVA WV TIGUAN 2.0 TDI FTOR GAZDA UVEZENO OD ITALIJA NAPRAVE...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:46SE PRODAVA TIGUAN 2.0 TDI 2010god

POVEKE INFO NA 070-583-827


12.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:46Avtobus Zamena

Avtobus Mercedes. 2004 god. Odlicna sostojba Registriran. Mozna z...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автобуси

Денес 18:26MERCEDES S 350

Mercedes S klasa 350 Amg long verzija Moze zamena


11.111.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:26Ford focus 1.4 benzin

Ford focus 1.4 80 ks 2009 god ful oprema Neuvezuvana so servisna kni...


6.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:05Полначи За Електрични Автомобили

Продажба,Монтажа,Сервис и Гаранција на Полначи За Електрични Автомо...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Денес 17:29FrezaФреза IMT 506

Фрезата е во одлична состојба..инф .070.891.894...070.891.894


1 МКД
или предлог цена
Денес 17:26Se prodava Opel Zafira 1.9 150ks-koska

Se prodava Opel Zafira 1.9 CDTI 150ks 2010 220.000KM 6brzini manuel ...


5.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:00Fiat Sedici 2.0 136 ks Terenec 4x4 na 118.000km

Se prodava Terenec Fiat Sedici 2.0 JTD 136 ka 4x4 na 118. 400 km Pro...


7.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:15  НОВ ОГЛАС

Vw Fox 1.4 Tdi 2008 Perfektno

Se prodava Vw Fox 1.4 Tdi proizvedeno 12.2007 godina, prva registraci...


3.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:12  НОВ ОГЛАС

Opel Omega

Opel Omega 2.5 td. Telefon 072229215


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:40IVECO EUROCARGO 100E18 2009

Се продава камион Iveco Eurocargo 100E18 ➡️ Година на произвотство 20...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 15:39  НОВ ОГЛАС

Mercedes c180

Mercedesot e registriran cela godina Benzin plin,nema nikakvo vlozuva...


1.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:51Половни гуми со челични бандажи

Се продаваат 3 половни гуми со челични бандажи: 2 гуми Fulda 175/6...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:34Mercedes-Benz C220 CDI AVANGARDE (170ks) EXTRA

Avtomobilot e vo besprekorna sostojba odlicno socuvan vnatresno I nad...


8.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:31FIAT BRAVO 1.9 Multijet 2008 god.FULL

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET PROIZVEDENO 2008 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:27VW POLO 1.2 TDI 2010 GOD BLUMOTION FULL

SE PRODAVA VW POLO 1.2 TDI PROIZVEDENO 2010 GOD SO FULL OPREMA BLUMOT...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:27OPEL CORSA 1.2 2009 GOD FULL PERFEKTNA

SE PRODAVA OPEL CORSA 1.2 59 KW PROIZVEDENA 2009 GOD SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:27OPEL CORSA D 1.3 multijet 2010 god FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 MULTIJET PROIZVEDENA 2010 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:27Man Tgl 12.220 2010 Original Šlep

Registiran Povekje info:072218289 Kiril


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 14:25  НОВ ОГЛАС

Sportski spirali za golf 3 gti

Odlicna sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:51Брако приколка

Се продава брако приколка во одлична состојба, гаражирана преку цела ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Кампинг возила

Денес 13:29  НОВ ОГЛАС

SKODA SUPERB 2.0 TDI 140 KS 2011 GODINA

Kolata e zacuvana vnatresno i nadvoresno od oprema poseduva : -ser...


8.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:24FORD FOCUS TITANIUM 2.0 TDCI AUTOMATIC 2013 GODINA NOV!

NOVA KOLA !!! 139.000KM !!! UNIKAT!!! ...


8.490 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:13MERCEDES BENZ A 170 CDI ELEGANCE 2003 GODINA

MERCEDES BENZ A170 CDI 2003 GODINA FACELIFT ELEGANCE ...


2.490 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:12KIA CEED 1.4 CRDI 90 KS LED 100.000 KM NOVA!!!

KIA CEED 1.4 CRDI 90 KS 2014 GODINA 110.000KM NOVA!!!! ...


9.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:12FIAT 500 1.3 MULTIJET PANORAMA 95 KS EURO5 2011 GODINA

FIAT 500 1.3 MULTIJET 95 KS EURO5 ...


6.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:12CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VCDI 163ks AUTOMATIC FULL

NOVA KOLA !!! 98.000KM !!! UNIKAT!!! CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VC...


7.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.700 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00MERCEDES C250CDI 4MATIC AUTOMATIC FULL 2010GOD

MERCEDES C250CDI 4MATIC(204KS) AUTOMATIC FULL 2010GOD Kolata e mak...


13.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
14.200 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Citroen c2 Tovarno

Napraven kompleten servis, 4 novi gumi Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Alfa Romeo 159 uvezena od Holandija 2015g.

Kolata e uvezena od mene i jas sum vtor sopstvenik. Sekogas navreme ...


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Delovi za LADA i Renault

Delovi za lada i renault povece info 075887969 075887969 Done!...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Bandas

Bandazi 18 moze zamena za 16 Odgovaraat za Vw,audi Tel 070532555


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Kamion

Se prodavaat mozna e i zamena


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 13:00Massey Ferguson 350

Тракторот е 2010 година, има 4 нови гуми, серво волан. Зачуван, во од...


7.000 €
или предлог цена
Денес 12:51Страна 1 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам