Кавадарци
                   
943 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FORD FIESTA 1.6TDCI EURO5

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.6 TDCI 70KW 95KONJA UVEZENA OD HOLANDIJA SO ...


6.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:31Промовирано

Nisan X-trail 4*4 perfektno

Nisanot e vo perfektna sostojba 4*4 Kameri 360 stepeni Soncev krov ...


18.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.900 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:55Mercedes E200

Ekstra sostojba 070324707 Mozna zamena


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:00Mazda 6 karavan

Mazda 6 karavan vo top sostojba, registrirana do mart 2023 Moze zamen...


2.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:33MERCEDES S 350

Mercedes S klasa 350 Amg long verzija Moze zamena


11.111.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:10SEAT ALTEA XL

Se prodava seat altea xl 1.9 so full oprema 2007god. 77kw 105ks so p...


4.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:45Audi A4 1.8 TFSI

Moze zamena za avtomobil ili motor Moze zamena za avtomobil il...


6.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:25GOLF 4 DELOVI SHEPA

PRODAVAM SHEPA ZADNA DESNA ZA GOLF 4. SHEPATA E ORGINAL FABRICHKA SME...


1.900 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:10FIAT 500 1.3 MULTIJET PANORAMA 95 KS EURO5 2011 GODINA

FIAT 500 1.3 MULTIJET 95 KS EURO5 ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:55FORD FOCUS TITANIUM 2.0 TDCI AUTOMATIC 2013 GODINA NOV!

NOVA KOLA !!! 139.000KM !!! UNIKAT!!! ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:46Skoda Fabia 1.4 TDI

Колата е во перфектна состојба Километри реални проверка било каде...


3.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:17BMW X3 3.0 X DRIVE

Џипот е во одлична состоја.. Највисоко ниво на опрема навигација функ...


7.650 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:17AUDI A6 2.0TDI

Prodavam audi A6 2.0tdi 2008 vo odlicna sostojba


6.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:06Opel zafira 1.6 85 kw 2009 god

Opel zafira registrirana do 20.10 .2023vo ekstra sostojba


3 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:56Seat Leon 1.9 TDI 2009

Prodavam Seat leon 1.9 Tdi 66kw 2009god so 5 brzini 4 zimski novi gum...


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:53KIA CEED 1.4 CRDI 90 KS LED 100.000 KM NOVA!!!

KIA CEED 1.4 CRDI 90 KS 2014 GODINA 110.000KM NOVA!!!! ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:27CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS DEE JAY 2012 GODINA

CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS 2012 GODINA DEE JAY ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:27FORD FOCUS WAGON 1.6 TDCI 95 KS 2012 GODINA

NOVA KOLA !!! FORD FOCUS WAGON 1.6 TDCI 95 KS 2012 GODINA ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:26MERCEDES C250CDI 4MATIC AUTOMATIC FULL 2010GOD

MERCEDES C250CDI 4MATIC(204KS) AUTOMATIC FULL 2010GOD Kolata e mak...


13.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
14.200 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:53CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VCDI 163ks AUTOMATIC FULL

NOVA KOLA !!! 98.000KM !!! UNIKAT!!! CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VC...


7.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.300 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:53SE PRODAVA TIGUAN 2.0 TDI 2010god

POVEKE INFO NA 070-583-827


12.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:50SE PRODAVA WV TIGUAN 2.0 TDI

SE PRODAVA WV TIGUAN 2.0 TDI FTOR GAZDA UVEZENO OD ITALIJA NAPRAVE...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:50Golf 3

Info 078 237 668... последна цена за зимање....подоле ни 1денар....н...


1.600 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.850 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:10Fiat Sedici 2.0 136 ks Terenec 4x4 na 118.000km

Se prodava Terenec Fiat Sedici 2.0 JTD 136 ka 4x4 na 118. 400 km Pro...


7.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:10LANCIA MUSA 1.3 MULTIJET 2010 (Euro 5 Facelift)

Lancia Musa 1.3 multijet 2010 Godina Euro 5 Facelift oprema: abs,es...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.350 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:07Opel Astra 1.7 CDTI

Se prodava opel astra vo odlicna sostojba registrirana do 04.2023


2.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00FORD FIESTA 1.6TDCI EURO5

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.6 TDCI 70KW 95KONJA UVEZENA OD HOLANDIJA SO ...


6.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:31AUDI A6 2.0 S LINE

AUDI A6 2.0 S LINE FULL OPREMA REGISTRIRANA CELA GODINA NAPRAVENA SER...


15.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:31VW POLO 1.2TDI BLUEMOTION

Vw Polo 1.2tdi BLUEMOTION 55KW Euro5 Od oprema poseduva: Klimatroni...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:31FIAT PUNTO EVO 1.3 EURO5

KOLATA E UVEZENA OD HOLANDIJA REGISTRIRANA CELA GODINA


4.650 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:31ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTDM TURISMO

ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTDM TURISMO -KLIMATRONIK -ALUMINIUMSKI BA...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:27RENAULT MEGANE 1.5DCI

RENAULT MEGANE 1.5DCI -KLIMA -EL. NA PROZORI -CENTRALNO ZAKLUCUVAN...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.900 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:27PEUGEOT 207 1.6HDI

PEUGEOT 207 1.6HDI -KLIMA -KOZEN VOLAN -EL.NA PROZORI I RETROVIZO...


4.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:26Fiat Punto Evo 1.3 Multi Jet

FIAT PUNTO EVO 1.3 62 kw2010 GODINA *START STOP SISTEM *HILL HOLD AS...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:16Audi A6 3.0 quattro

Se prodava Audi A6 vo super sostojba Kolata ima visoko nivo na opre...


7.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.200 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:47Mercedes E320 V6 EVO Avantgarde

Mercedes E320 V6 EVO Avantgarde ODLICNA SOSTOJBA 4 NOVI GUMI SER...


7.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:37VW Golf plus 1.9TDI 105KS TOP VOZILO

VW GOLF PLUS 1.9TDI 105KS 2006G ODLICNA SOSTOJBA TOP VOZILO REGIS...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:37Fiat Sedici 2.0 JTD 136ks 4x4 118.400km

Se prodava Fiat Sedici 2.0 JTD 136 ka 4x4 na 118. 400 km Proizvedena...


7.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:31Audi A4 Ultra 2.0 TDI 150ks

Full oprema i full servisna istorija,uvezeno od Francija registrirana...


21.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:17Ford Mondeo 2.0 tdci Ghia

2003 Ford Mondeo 2.0tdci Ghia Automatik Kolata ja imam 10g , uvez...


2.450 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.499 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:01Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift)

Model:Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift); Godina:2012; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:44Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам