Гевгелија
                           
103 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava celosno namesten stan

Se izdava celosno namesten stan Dogovor na minimum 1 godina !


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 13:00Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 00:07Се издава Апартман 50м2/Apartments for rent Gevgelija 50м2

Се издава Апартман- ул.Ilindenska 1/9-Гевгелиja. со површина од 50м2...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Гевгелија

Станови

Денес 00:06Se izdava namesten stan

Se izdava celosno namesten stan. Stanot se naoga vo nova zgrada do n...


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 13:02Се издава еднособен стан

Се издава еднособен стан, спроти хотел Аполонија, строги центар во Ге...


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 07:34Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 окт 00:55STAN VO GEVGELIJA

Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno par...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 сеп 14:56se izdava mal stan

Se izdava mal stan so edna spalna soba za samec ili par .


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 сеп 13:00Se izdava garsonjera

Se izdava garsonjera na podolg period kompletno opremena.tel 077752555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

24 сеп 16:09Stan vo Gevgelija

Se prodava stan od 67m2. Stanot e so orientacija na jugoistok, renovi...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 сеп 22:33Se izdava stan

Se izdava ne opremen stan 67 m2 so dve spalni sobi informacii na ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 сеп 14:26Stan vo Gevgelija

Se prodava stan vo Gevgelija 79 m2 na treti kat vo Euroing zgradata k...


80.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 сеп 12:56Se izdava polunamesten stan

Stanot e so celosno opremena kujna,opremeno kupatilo i klima vo funkc...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

20 сеп 10:08Se izdrava apartman za kratok prestoj

Mihaela apartmani,izdava apartman za kratok prestoj. Kapacitet na 6 ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

20 сеп 09:35Prodavam trosoben stan vo Gevgelija so vgradena sauna

Prodavam luksuzen trosoben stan vo Gevgelija vo odlicna sostojba na 1...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 сеп 16:08Се издава стан за домување или канцеларија

Наспроти хотел Аполонија, строги центар во Гевгелија. Распоредо...


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 сеп 11:01Kupuvam Garsonjera

Kupuvam garsonjera ili pomal stan Vo gevgelija po realna cena od m2


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 сеп 02:36Stan vo Gevgelija namesten

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava stan vo G...


33.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
35.000 €
Гевгелија

Станови

14 сеп 12:20Се издава стан во струмичката зграда

Се издава стан од 130м2. Комплетно наместен. Греење - парно , ладењ...


400 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

13 сеп 00:14se izdava stan

se izdava namesten stan vo Gevgelija 070 434 154


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 сеп 21:25Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija

Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija nasproti vodenata zaednica...


200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

29 авг 10:51Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija

Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija nasproti vodenata zaednica...


200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 авг 10:46Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija

Se iznajmuva stan vo centarov na Gevgelija nasproti vodenata zaednica...


200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 авг 10:29Stan

Se prodava stan vo centarot na Gevgelija


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

27 авг 13:00Kupuvam Stan ili Kukja vo Gevgelija

Kupuuva stan ili kukja vo Gevgelija, ponudi samo na Viber ili Telefon...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 авг 16:38Се издава Апартман 75м2/Apartments for rent Gevgelija 75м2

Се издава Апартман на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивш...


9.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 авг 09:12Se izdava namesten stan vo Gevgelija vo Strumickata zgrada

Stanot e nov, kompletno namesten i so odlicna lokacija vednas do pice...


11.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 авг 19:33Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava stan vo centarot na Gevgelija, nov, kompletno namesten, so ...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 авг 17:28Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava stan vo ...


38.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 авг 07:19Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava stan vo G...


34.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 авг 07:18Stan vo gevgelija odlicna lokacija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava stan vo...


33.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 авг 07:17Се издава по закуп во центарот на градот

Се издава стан под закуп во центарот на градот на приземје.


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јул 20:07Се издава стан на приземје за деловни простории-канцеларии.

Се издава стан под закуп на центарот на градот на приземје. Погоден з...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јул 20:05Се продава нов стан

Се продава нов стан во Гевгелија од 67м2, вселив веднаш. Повеќе инфор...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јул 13:00Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava stan vo ...


33.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

19 јул 16:38Нов Трособен Стан - 76м²

🔑 Нов трособен стан - Стан тип - 6 (76м²) Станот располага со дн...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

08 јул 18:23Продавам Стан од 80 квадрати

Продавам стан од 80 квадрати и 9 квадрати подрум на 5 спрат реновиран...


36.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 јун 00:09Stan vo Centar direkt na Plostadot

Se prodava 3 soben Stan na 3 Kat. Stanot se prodava so mebel. kujna, ...


35.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

08 јун 18:57Kupuvam stan vo Gevgelija na prizemje ili prvi

Kupuvam stan vo bilo kakva sostojba Kontakt 077 633 566 Daniela


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 јун 10:00Стан 50м2 + подрум 7м2 / Реновиран

Се продавва реновиран и наместен стан -50квадрати + подрум чист од 7к...


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

24 мај 23:04Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам