Подкатегорија:
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava magneten orbitrek

Se prodava magneten orbitrek 075 340 959


4.900 МКД
или предлог цена
Денес 08:432 X 20 KG

Prodavam 2 tega od 20 kg so otvor Fi 30mm


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:07  НОВ ОГЛАС

Lenta za trcanje AMERICAN FITNESS

Se prodava lenta za trcanje AMERICAN FITNESS skoro nova, mnogu malku ...


500 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
30.000 €
Вчера 13:16ORBITREK

Se prodava Orbitrek,kako nov. ⬇️info na tel⬇️ 078 416 961 - Robert...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

30 сеп 20:23Life Fitness 95ti Treadmill

6 месеци гаранција Одлична состојба


1.490 €
или предлог цена
30 сеп 17:12AMILA TREADMILL RUNNER F275PI (92214)

НОВА !!! The Runner F275PI is one of the most reliable treadmills of...


59.900 МКД
или предлог цена
30 сеп 17:12Orbitrek

Se prodava orbitrek, vo odlicna sostojba cena 5500 denari cenata e fi...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
29 сеп 20:08Steper CYBEX

Se prodava steper Cybex tectrix odlicno socuvan Raboti kompletno se...


300 €
или предлог цена
29 сеп 11:48Steper sport art

Se prodava steper marka sportart, odlicna sostojba cena 400evra


400 €
или предлог цена
26 сеп 16:48Orbitrek

Orbitrekot e vo ispravna sostojba so garancija


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
26 сеп 11:14справа

се продава справа со кодини некористена ,тел 078 665434


5.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 17:00Steper

Steper Air Climber


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
25 сеп 14:09Staticen tocak / velosiped BH fitnes

Se prodava staticen tocak BH fitnes, vo perfektna sostojba, moze da s...


300 €
или предлог цена
23 сеп 21:52Steper Proteus

Se prodava steper Proteus, vo odlicna sostojba, pogoden za domasna a ...


300 €
или предлог цена
23 сеп 21:51ReNegaDe Air Rower ARC100 (Classsic) (93800)

ARC100: 8 levels of manually adjustable resistance Dimensions: L 21...


1.500 €
или предлог цена
22 сеп 18:45RENEGADE AIR BIKE AB100 (93801) НОВО

roduct Code: AB100 Dimensions: L 123 x H 142 x W 76.5 cm Net Weigh...


1.300 €
или предлог цена
22 сеп 18:42AMILA TREADMILL HERMES F275PI (92218) НОВА

The Hermes F275PI treadmill is one of the most reliable and robust tr...


69.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 18:18SOLE PRO F63 НОВА

Врвна моќност на DC мотор (КС): 6 КС Конзола – 6,5” LCD, контроли за...


101.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 18:12IMPULSE TREADMIL AC2990 нови !!!

Нова професионална трака за фитнес клуб Model AC2990 Max User Weig...


2.500 €
или предлог цена
22 сеп 18:08Life Fitness 9100 upright

-Најголема продавница за половна опрема на македонскиот пазар -500м2...


390 €
или предлог цена
22 сеп 17:59Life Fitness 95ci

6 месеци гаранција Обезбеден сервис Комплетно опремување на спортск...


490 €
или предлог цена
22 сеп 17:43Orbitrek Proteus

Se prodava orbitrek proteus vo perfektna sostojba, pogden i za domasn...


300 €
или предлог цена
22 сеп 16:34NOV

Vidi sliki...


1.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 20:44Polar g1 senzor

Prodavam Polar g1 sensor


1.200 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:38Masazer

sprava za masiranje ( vibro masina ) ispravna so garamcija cena 2500...


2.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 07:29Staticen tocak (velosiped)

Staticen tocak ketler vo ispravna sostojba


4.500 МКД
или предлог цена
16 сеп 09:44Se prodava klupa za vezbanje (bench) + Stepper

Se prodava klupa za vezbanje (bench) ''Top life" kupen pred 4 godini ...


6.000 МКД
или предлог цена
09 сеп 15:40Pek dek

I


2 €
или предлог цена
27 авг 06:41mashina za noze

S


2 €
или предлог цена
27 авг 06:41Steper

Steper i lizgac vo ispravna sostojba, cena za parce 1500 den


1.500 МКД
или предлог цена
18 авг 12:09Tegovi

Edno racni tegovi tezina od 0.5 kg do 5 kg vkupno 35 kg cen so postol...


150 €
или предлог цена
18 авг 06:55Se prodava top sprava!

Prodavam Orbitrek Platinum vo super sostojba podgotven za koristenje ...


5.000 МКД
или предлог цена
17 авг 18:42Собен велосипед

Се продава собен велосипед со функции на екран за време, брзина, раст...


6.000 МКД
или предлог цена
25 јун 15:01Продавам тегови 20 кг

Продавам тегови 20 кг


5.000 МКД
или предлог цена
13 фев 01:20Fitnes oprema, Sprava za stomacni, Body sport

sprava za stomacni na marata body sport, TOP cena 300 evra


300 €
или предлог цена
13 јан 12:26Spravi

Lat mashina --Prodadeno


1 €
или предлог цена
23 дек 06:50Продавам орбитрек

Продавам добро сочуван орбитрек


5.500 МКД
или предлог цена
07 дек 12:06Sprava za stomacni

Se prodaca sprava za stomacni 071 399 989


1.000 МКД
или предлог цена
07 окт 08:14Sprava za vezbanje

Sprava za vezbanje


3.100 МКД
или предлог цена
08 авг 21:45Орбитрек/степер 2 во 1

Се продава орбитрек/степер 2 во 1


8.000 МКД
или предлог цена
26 мај 20:12Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам