Подкатегорија:
                   
47 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV

Vidi sliki...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:40Orbitrek

Se prodava orbitrek vo odlicna sostojba cena 3500 fiksno


3.500 МКД
или предлог цена
24 ное 20:40Sprqva za noze HIP HOP

Se prodava hip hop Panatta sport vo odlicna sostojba pogoden za komer...


200 €
или предлог цена
23 ное 15:28Orbitrek nov

Se prodava orbitrek skoro nov mnogu malku koristen vo odlicna sostojb...


8.000 МКД
или предлог цена
23 ное 15:28Orbitrek

Magneten orbitrek vo ispravna sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
21 ное 07:22Masazer

sprava za masiranje ( vibro masina ) ispravna so garamcija cena 2500...


2.500 МКД
или предлог цена
19 ное 07:00Tezini plocki

Se prodavaat ploci za bb spravi fabricki 65kg 3evra/1kg


3 €
или предлог цена
18 ное 09:02Steper sport art

Se prodava steper marka sportart, odlicna sostojba cena 400evra


400 €
или предлог цена
16 ное 15:48Se prodava magneten orbitrek

Se prodava magneten orbitrek 075 340 959


4.900 МКД
или предлог цена
16 ное 09:00Steper Proteus

Se prodava steper Proteus, vo odlicna sostojba, pogoden za domasna a ...


300 €
или предлог цена
16 ное 08:37Продавам тегови 20 кг

Продавам тегови 20 кг


5.000 МКД
или предлог цена
30 окт 12:06Amila HG650 Gym Equipment with 55kg Weights

Key features : 11 weight plates Adjustable seat Weight: 124.6 kg...


43.500 €
или предлог цена
26 окт 22:47AMILA TREADMILL VALMA S F275PI (92213)

The Valma S F275PI is a very reliable treadmill of the company with a...


48.900 МКД
или предлог цена
26 окт 22:44AMILA TREADMILL ZOOM F200PI (92215)

DC Motor power (HP) peak: 4 hp Tilt: Electric 15% Speed: 1-16 Km / ...


36.500 МКД
или предлог цена
26 окт 22:42TREADMILL AMILA VISION F250PI

Technical Features - Treadmill Amila Vision F250PI: Weight (kg): 57,...


42.500 МКД
или предлог цена
26 окт 22:40BODY CRAFT HFT FUNCTIONAL TRAINER 400LB

MULTITOOL BODY CRAFT HFT Body Craft HFT multi-tool with triceps rope...


2.250 €
или предлог цена
26 окт 22:38SUB1122 Sit-up Bench

Tube: 70x50x1.5mm > Wood Thickness (cm): 1.5 Bench Weight (Kg) : 21 ...


12.100 МКД
или предлог цена
26 окт 22:3492210 T500 TREADMILL VALMA 2HP (3Y) MANUAL INCLINE

Engine power: 2.00 hp Console - LCD Blue backlight 5", controls for ...


32.900 МКД
или предлог цена
26 окт 22:3244752 WEIGHT BENCH

Amila bench for home use and individual training in the studio. Di...


25.000 МКД
или предлог цена
26 окт 22:27AMILA TREADMILL HERMES F275PI (92218) НОВА

The Hermes F275PI treadmill is one of the most reliable and robust tr...


69.000 МКД
или предлог цена
26 окт 12:50Life Fitness 95ti Treadmill

6 месеци гаранција Одлична состојба


1.490 €
или предлог цена
17 окт 13:13orbitrek za vezbanj E-Strider BE6100E zamena za pojacalo

Orbitrekot e poloven ama kako nov sluzese samo za zakacuvanje na ali...


8.000 МКД
или предлог цена
16 окт 18:40IMPULSE TREADMIL AC2990 нови !!!

Нова професионална трака за фитнес клуб Model AC2990 Max User Weig...


2.500 €
или предлог цена
08 окт 21:27AMILA TREADMILL RUNNER F275PI (92214)

НОВА !!! The Runner F275PI is one of the most reliable treadmills of...


59.900 МКД
или предлог цена
30 сеп 17:12Steper CYBEX

Se prodava steper Cybex tectrix odlicno socuvan Raboti kompletno se...


500 €
или предлог цена
29 сеп 11:48Staticen tocak / velosiped BH fitnes

Se prodava staticen tocak BH fitnes, vo perfektna sostojba, moze da s...


300 €
или предлог цена
23 сеп 21:52ReNegaDe Air Rower ARC100 (Classsic) (93800)

ARC100: 8 levels of manually adjustable resistance Dimensions: L 21...


1.500 €
или предлог цена
22 сеп 18:45RENEGADE AIR BIKE AB100 (93801) НОВО

roduct Code: AB100 Dimensions: L 123 x H 142 x W 76.5 cm Net Weigh...


1.300 €
или предлог цена
22 сеп 18:42SOLE PRO F63 НОВА

Врвна моќност на DC мотор (КС): 6 КС Конзола – 6,5” LCD, контроли за...


101.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 18:12Life Fitness 9100 upright

-Најголема продавница за половна опрема на македонскиот пазар -500м2...


390 €
или предлог цена
22 сеп 17:59Life Fitness 95ci

6 месеци гаранција Обезбеден сервис Комплетно опремување на спортск...


490 €
или предлог цена
22 сеп 17:43Polar g1 senzor

Prodavam Polar g1 sensor


1.200 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:38Se prodava klupa za vezbanje (bench) + Stepper

Se prodava klupa za vezbanje (bench) ''Top life" kupen pred 4 godini ...


6.000 МКД
или предлог цена
09 сеп 15:40mashina za noze

S


2 €
или предлог цена
27 авг 06:41Tegovi

Edno racni tegovi tezina od 0.5 kg do 5 kg vkupno 35 kg cen so postol...


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
18 авг 06:55Se prodava top sprava!

Prodavam Orbitrek Platinum vo super sostojba podgotven za koristenje ...


5.000 МКД
или предлог цена
17 авг 18:42Собен велосипед

Се продава собен велосипед со функции на екран за време, брзина, раст...


6.000 МКД
или предлог цена
25 јун 15:01Fitnes oprema, Sprava za stomacni, Body sport

sprava za stomacni na marata body sport, TOP cena 300 evra


300 €
или предлог цена
13 јан 12:26Продавам орбитрек

Продавам добро сочуван орбитрек


5.500 МКД
или предлог цена
07 дек 12:06Sprava za stomacni

Se prodaca sprava za stomacni 071 399 989


1.000 МКД
или предлог цена
07 окт 08:14Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам