Скопје Центар
                   
261 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

YAMAHA T-MAX 500 PERFEKTEN

Yamaha T-Max 500 2009/2010 NEUVEZEN, kupen od Moto Azzuro, STAKLO SOC...


5.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 08:31Промовирано

YAMAHA T-MAX 500 PERFEKTEN

Yamaha T-Max 500 2009/2010 NEUVEZEN, kupen od Moto Azzuro, STAKLO SOC...


5.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 08:31BMW C400 GT 2022g 800km

Se prodava nov BMW C400 GT Triple Black, proizvodstvo 2022g, so pomin...


11.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 01:10Honda CBR500R ABS

Prodavam Honda CBR500R , kupen i redovno servisiran vo makpetrol, ne ...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 21:28  НОВ ОГЛАС

YAMAHA X-MAX 400 - TECH MAX 2020

PRODAVAM YAMAHA XMAX 400 / TECH MAX MODEL SKUTEROT E KUPEN OD MOTO AZ...


7.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 ное 13:27APRILIA SCARABEO 500 MENUVAM PRODAVAM

APRILIA SCARABEO 500, odlicno ocuvana na MK dokumenti, korektno vozil...


2.100 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.400 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 ное 13:21Ducati Monster 821 2015god.

Prodavam Ducati Minster 821 2015god vo top sostojba ! Cena 6800eur. ...


6.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 ное 10:03Honda CBR 600RR Repsol

Cbr 600rr Gumi odlicni dunlop Kocnici novi vozeni 1500km Lanec zve...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 ное 20:53YAMAHA TDM 900

Odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanja.novi -zapcanici,lanec akumula...


4.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 ное 17:44Segway Snarler 600GL

Segway Snarler 600GL 2021 - 1700km - Registriran - Servisiran - EPS ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 ное 15:10Multistrada V4S

🏍️ Ducati Multistrada V4S Travel & Radar 📅 Моторот е купен & регис...


24.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 ное 13:09Suzuki RMZ 250

Се продава Suzuki RMZ 250. Направен е сервис во машина, сменето масло...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 ное 09:062022 !!! Ktm 350 Xc-F Единствен во регионот

Се продава enduro KTM Xc-F 350 special edition . Моторот е речиси но...


9.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 ное 08:30Kee Way Silverblade 125cm3

Kee Way Silverblade 125cm3,registriran. Za poveke info Savo 078252425


1.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

20 ное 22:11Honda CRF250 4T 2017

Se prodava Honda CRF250R 2017 GODINA , vo odlichna sostojba redovno ...


3.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

20 ное 20:28Piaggio Beverly 350cc

Prodavam piaggio beverly 350cc so 15.500km, redoovno servisiran, napr...


3.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

20 ное 18:03Prodavam kaisi za can am Atv 650/800/1000cc

Prodavam kaisi za Can am Atv 570+/650/800/1000cc vrsam I promena na i...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

20 ное 14:14Yamaha MT07

Motorot e kupen i odrzuvan vo Moto Azzurro, jas sum mu prv sopstvenik...


7.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 ное 22:46KTM exc 400 enduro

Fabricka sostojba, mnogu zacuvan, mnogu oprema, alanser, stender, far...


3.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 ное 18:02GIVI Kappa brava klucevi

Prodavam GIVI Kappa brava so kljucevi za top box i stranicni kuferi ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

18 ное 19:40Kymco

Kymco Agility 150 4T 2017 GOD vo super sostojba extra socuvan od prv ...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

18 ное 15:53Yamaha yz450f 2015

Se prodava yamaha yz450f 2015 moze i zamena za kola ili kombe somoja ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 ное 18:27SUZUKI GSX-R 1000 K8 ARROW&QUICKSHIFTER SALON!!!!

SUZUKI GSX-R 1000 2008 GODINA 30.000KM REALNI 1000%%%% ZA KOJ NUDAM...


7.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 ное 22:59Се продава Triumph Tiger Explorer XC 1200

Моторот е во перфектна состојба,нови гуми , направен редовен сервис, ...


11.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 ное 18:48Bmw c650 gt

Motorot e vo odlicna sostojba .


7.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 ное 18:47Se prodava motor Hyosung GV650 2007 godina 3299 e

Ve molam samo seriozni kupuvaci i uzivateli vo vozenjeto. Motorot e ...


3.299 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 ное 13:15SUZUKI GSR600 - Filter vozduh Air Filter (MOTOPARTS-Велес)

Филтер воздух, air filter element Suzuki GSR 600/750 (HFA3613) Има...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 ное 09:34Derbi GP 250i

Se prodava Derbi 250kubici, napraven servis. Motorot nema pominato ...


2.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

15 ное 18:53Bmw r60/6 1974

Prodavam bmw r60/6 1974


9.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 ное 23:18Honda integra

Honda integra na prodazba Trite originalni kuferi se vkluceni vo pro...


6.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 ное 18:00Honda cbr1000rr 2008

Регистрација (со впишана жолта боја на фолијата во сообраќајна) и зел...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 ное 17:23Skoro Nov 1800km, skroz fraerski motor.

MASH 125cc Cafe Racer, idealno negrebnat, skoro Nov Allround motor. F...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 ное 13:24Ducati Diavel carbon

Ducati Diavel carbon full servisiran smenet e nov lanec i nov akomula...


13.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 ное 10:16Beta 50cc 2t ekstra zacuvana

Motorot e donesen od Switzerland ispraven svetla zmigavci, sirena ,2t...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 ное 06:34Beta Italia Rr 50 ekstra zacuvana

Uvezena svajcarija ima soobrakajna Swiss moze da se carini,ispravna p...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 ное 06:31Delovi za Sym Joymax 125

Prodavam polovni delovi za Sym Joymax 125cc od 2004-2009 godina S...


12.345 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 ное 14:27R 1250 GS hp

R 1250 GS hp Adventure Akrapovic, HP racki, Wunderlich full oprem...


18.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

09 ное 13:00Honda Nc700x / Nc 700 x

Одлично сочуван, редовно сервисиран!


5.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

08 ное 15:20KACIGA NOVA

KACIGA NOVA


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

08 ное 08:07Piaggio Beverly 300ie

Piaggio Beverly, servisiran, registiran do mart 2023, zelen karton, 2...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 ное 08:55YAMAHA R1 2009 BigBang

Yamaha R1 2009 Registriran do 08.08.2023 Akrapovic auspuci od grana ...


8.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

04 ное 20:34Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам