Битола
                           
3018 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ЕКСКЛУЗИВНА ЛОКАЦИЈА

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР: - Се наоѓа на улица Довлеџик, една од н...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:40Промовирано

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
15 јул 09:33Промовирано

Se prodava kuka vo centarot na gradot

Se prodava kuka vo centarot na gradot


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 18:25Промовирано

Plac /Gradezno Zemjishte / Bukovski Livadi

Se prodava Gradezno Zemjishte / plac od 1400 kvadrati vo Bukovska Nas...


1 €
или предлог цена
Денес 00:33Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:18Stan 100m2 350evra M2!!!!!!!!!!!!!

Stan 100m2 x 350e razraboten dukan 30m2 x 350e Vizbi 30m2 x 350e gara...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 23:35SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Bitola Stara carsija


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 23:27BARAM STARI KUKJI VO POTESEN CENTAR NA BITOLA

BARAM STARI KUKI ZA IZGRADBA NA NOVI MINI ZGRADI ISKLUCIVO VO CENTARO...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:05Се продава деловен простор 43м2 во старата чаршија во Битола

Продавам деловен простор - канцеларија, лоциран во објектот Авра (La ...


40.000 €
или предлог цена
Вчера 22:54Se iznajmuva

Se iznajmuva stan vo centarot na Bitola (Pelagonka 2 ---- Stara bo...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:01Деловен простор од 140м² во строг центар

Се издава деловен простор во строг центар- на семафорите Стара Болниц...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:45Нови станови на продажба во Битола - SunHill Square

📢 Моментално слободен за продажба е уште еден стан и тоа: 1️⃣ Ста...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:34Se iznajmuva stan shirok sokak bitola

Se iznajmuva nov ureden stan na 1 minuta (50 metri do shirok sokak) n...


10 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:55Se izdava KOMPLETNO RENOVIRAN Dukan vo blizina na JAVOR

Se izdava Kompletno renoviran dukan Dukanot e kompletno renoviran....


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 20:17ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КУЌА

СТРОГ ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ЗА 350 ЕВРА МЕСЕЧНА ЗАКУПНИНА, ОДЛИЧЕН ОПРЕМЕ...


350 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:19  НОВ ОГЛАС

KUPUVAM DUKAN/ КУПУВАМ ДУЌАН

KUPUVAM DUKAN VO STARATA BITOLSKA CARSIJA, ILI VO NOVIOT PAZAR VO BIT...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:55  НОВ ОГЛАС

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ЕКСКЛУЗИВНА ЛОКАЦИЈА

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР: - Се наоѓа на улица Довлеџик, една од н...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:40Se iznajmuva soba

Opremena


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Вчера 17:36Se iznajmuva soba

Opremena : Kupatilo i peracka posebno Kujna od spalna oddelno Plin...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Вчера 17:36Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:10Kuka vo Nizepole

Se prodava kuka vo Nizepole so povrsina od 150m2 i dvorna povrsina od...


200.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:57  НОВ ОГЛАС

Се продава дуќан во строг центар наспроти Марди

Се продава дуќан 141 м², на три нивоа од по 47м². Дуќанот е на атракт...


190.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 16:23SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
Вчера 15:51Се продава куќа Јени мале

Се продава делумно реновирана куќа, ново купатило и кујна,во Јени мал...


33.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:29  НОВ ОГЛАС

Dukan vo Obitel

Se izdava dukan vo obitel na prizemje od zadnata strana od 12m2 so po...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 15:00Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


57.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 15:00Se iznajmuva !

Se iznajmuva! Potpolno nov i moderen vo strog centar na ul. Tomaki Di...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:09Niva na patot za dihovo nad Grand Premier

Se prodava itno parcela nad znakot Bitola nad Grand Premier,do patot....


1 €
или предлог цена
Вчера 13:59PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Se iznajmuva magacinski prostor od 500m2 vo PRZO AVTO KOMPLEKS.


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:33SE PRODAVA NIVA 071/251-483

Se prodava niva 9000m2 na patot za Logovardi posle zelezniot most-na ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:33Limena garaza

kupuvam limena garaza kontak tel. 070/343-944


По Договор
или предлог цена
Битола

Гаражи

Вчера 13:33PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Magacini za izdavanje od 100, 200, 500, 800, 1300 m2


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:33DELOVEN / STANBEN PROSTOR

Delovniot prostor moze da se prenameni vo stanben. 20m2 na ulica L...


999 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 13:32Podrum vo Bitola

Se prodava podrum/vizba na ul.Leninova br.77 41m2 299 eur za m2


299 €
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 13:32PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Se izdava magacinski prostor so 2 vlezovi i parking od 150 ,200, 300 ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:32DELOVEN PROSTOR

Nov Deloven prostor vo centarot na gradot blizu Javor na 2ve nivoa -...


249.000 €
или предлог цена
Вчера 13:32dukan (poranesna bonbonjera evrokeks)

Se iznajmuva dukan na atraktivna lokacija vo centar na Bitola (porane...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 13:20kancelariski prostor centar / kaj sat kula

Se iznajmuva kancelariski prostor na atraktivna lokacija vo centar na...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:20SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

!!! BEZ SMS I VEBER PORAKI !!!! SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:11LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:11SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Вчера 13:00Се продава земјоделско земјиште Жабени

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведе...


3 €
или предлог цена
Вчера 13:00Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам